reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

dzieen dobry!

kurcze Was dziewczyny to przynajmniej jakies skurczybyki pojedyncze lapia,u mnie totalnie nic,nawet brzuch nie pobolewa,mala sie wierci jak zwykle i w ogole z symptomow,to chyba tylko wicie gniazda mam ;-)
Jutro mam termin ten co mi tu licza i wizyte przy okazji. na pewno poprosze o badanie ginekologiczne,niech chociaz mi powie,czy cos sie tam dzieje.

alpine przykro mi,ze nie mozecie byc razem :-( trzymaj sie kochana,ni!
kusiak jak u Ciiebie?
 
reklama
Kurde z tymi l4 tez zawsze problemy robia...
Tez jestem ciekawa jak to jest.. Na szczescie ja nie musze tego zalatwiac.. L4 na siedzenie w domu nie daja haha
A maz umowy mi nie daje ;)

Cos jestem dzisiaj cala w strachu.. Przerazona czyms..

Wstawilam juz pranie i wsadzilam misia do prysznica.. Musze w koncu go wyprac bo juz strasznie brudny .. A na dodatek Nati dawala mu czekoladke i piciu.. Wiec mozecie sobie to wyobrazic .. To nic ze mis jest mojego wzrostu praktycznie ;D

Zaraz sniadanko maz kupil rogaliki wiec zaraz zrobiez maselkiem i drzemen ;) i moze kakalko ;)

Werwa do pracy dzisiaj jest wiec ciekawe co sobie jeszcze wymysle do roboty ;)
 
Ja tez mam problem ze zwolnieniem... w piatek mam termin i koniec zwolnienia, jak bedzie z ciaza ok to mam do szpitala zjawic sie po 41 tyg... a co mam ztobic z tym tyg bez zwolnienia?
 
hej, u mnie cisza
alpine - trzymaj się kochana, widzisz jednak nie bezpodstawne było nasze martwienie się GBSem :((( ja też mam dodatni, wszystkie pocieszały, że dadzą antybiotyk i będzie git, a tu taka sytuacja ;/// tez się teraz boję :(

ania - no nieźle z tym misiem, oby pogoda była żeby zdążył Ci się wysuszyć :p
 
Cześć kochane. Pisze z telefonu ja dalej bez laptopa. Dzis pierwsza tragiczna noc...mały dał popalic. Pije kawe bo bez niej sie nie obejdzie... kciuki za wszystkie w 2paku zeby juz sie rodzily wasze dzieciaczki...:)) chociaż bedzie z kim popisac na nocnej zmianie:))
 
Witam rannie
Przespalam noc, wstawalam chyba tylko 2 razy na siku. Małej nie czułam w nocy, pewnie spala, ale ja jej już dawno w nocy nie czuje. Wieczorem tez kiepsko z ruchami, to co Wam pisałam o ruchach rączkami. Zanim teraz wstalam to czułam lekkie kopniecie i 2 małe ruchy.
Trochę mnie martwi ten jej spokój, wiem ze ma tam ograniczone pole manewru ale tak z dnia na dzień slabiutko.
Zjem śniadanie potem i policze jak tam jej idzie z ruchami. Może wczoraj miała dzień lenia.
Szkoda ze dopiero jutro mam to ktg wolałabym dziś, no ale poczekam.
Jeszcze wcześnie wiec chyba się kulne jeszcze do spania.
Planów dziś żadnych, choc M mi śliwki przywiozl to może te powiodła tylko zrobię.
Wczoraj też mnie kości miednicy bolały jakby się rozpieraly na boki, że ledwo chodziłam.
Miały być tez wieczorem przytulanki ale jak już się polozylismy to zasnelam. Musze dziś wcześniej go wykorzystać ;-)

Maltanka moja tez słabo wczoraj z ruchami, liczę ze dziś będzie lepiej.. O właśnie mi pupę wypina ;-)
za to u mnie ruchów to chyba jest ze 100 na dzień albo i więcej.... i to takich że czasem mam brzuch kwadratowy :eek:

Madzia a powiedz mi jak to jest z tym opiekunczym na zone ??? To daja w szpitalu czy lekarz prowadzacy ???
ja nie wiem czy dostanę w szpitalu ale lekarka prowadząca bez problemu wystawi :-)
Jednak nie dałam rady jeszcze pospać, pewnie sieknie mnie później.
Zjadłam śniadanie i mała jednak się rusza :) co mnie uspokoiło, ale jej ruchy stały się słabsze.

A właśnie zapomniałam spytać, jak byłam wczoraj na wizycie, lekarz do mnie, że zwolnienia już mi nie da (mam do 19 września czyli do terminu) mówił, że od 20tego przejdę na macierzyński. Tylko zastanawiam się jak mam to zrobić.. Dostaje teraz zasiłek z zusu i co mam dostarczyć do nich. Czy muszę dostać jakieś zaświadczenie ze szpitala? A jak nie urodzę do 19tego i będę po terminie? Hmmm dziś jeszcze drynknę do zusu dopytać, ale może Wy mi coś podpowiecie jak to wygląda bo ja zielona.. :)
ja mam termin na 26 a zwolnienie mam jak na razie do 29 ale u mnie nie będzie problemu z wypisaniem kolejnego w razie potrzeby bo właśnie mi lekarka powiedziała że to jest chore że przed porodem już macierzyński zabierają

ja też w niezmienionym składzie :baffled:
wczoraj tak mnie napieprzało że myślałam że coś z tego będzie a tu doopa, dzisiaj mnie NIC nie boli :eek:
 
Alicja no wlasnie pieknie sloneczko swieci dlatego tez sie za to wzielam zaraz na balkon poleci ;)

Dziewczyny z GBS-em upominajcie sie w szpitalu duzej dawki antybiotyku...
Naprawde nie musi sie to konczyc zle...

Aureolcia moj maly tez dosc duzo sie rusza caly czas ;) chyba narwance nam sie trafili ;D

Katka no to w koncu wiesz ze masz nale dziexko w domku ;)

Joani dobrze ze Franio ladnie przybiera i juz nic mu nie ma.. Plucka czyste wiec tylko sie cieszyc ;*

Sniadanko zjedzone ;D
Ide robic;)
 
Witajcie
U nas bez zmian, w nocy coraz niespokojniej, ale to jeszcze nie to.
Już mi się nawet nic pisać nie chce, to czekanie nasze dobija.

Alicja jednak myśl pozytywnie, musisz ufać że nic się nie stanie bo się zamartwisz Kochana :)

Ja też nie wiem jak będzie ze zwolnieniem, ale lekarz nigdy nie robił problemu z wypisaniem. PUki co mam do 3 dni po terminie ale mam nadzieję że rozpakujemy się wcześniej.
 
reklama
joani, wlasnie chyba nie ma tego obowiazku dlatego odsylaja :) bo ja bardzo prosilam i rozmawialam z lekarzami i poloznymi tymbardziej ze mam druga mala w domu i kazdy powtarzal to samo ze od 6 lat maja wewnetrzny regulamin wg ktorego nie wystawiaja opieki.

shiran, moj lekarz z kolei wystawial zwolnienie nawet po terminie ciazy, a korekte robil zaklad pracy wg aktu urodzenia. W kazdym razie zwolnienie moga wystawic 3 dni wstecz...

ania, hahaha tez to przerabiam :)
ja mam z kolei cala siatke takich z luistereczkami, kolroowych kulek, malpke, ktore wlasnie ide prac zeby byly dla Zuzolka :)

udalo mi sie w godzinke uwinac, ksiezniczki spaly. Wypisal mi od 15 wrzesnia 2 tygodnie. Maz pojechal rejestrowac Zuzola i do ksiegowej. Dzwonie do luxmedu zeby zamowic wizyte do domku do malej :)
Poza tym Ola zaczyna kodowac ze w domku jest Ola, mama, tata i Siusia :) rano kazdemu daje buziaczka i zawsze gada o zuzi. Nasladuje jej wszystkie odglosy, glaszce po raczce. Troche jest jeszcze nerwowa jak Zuzol placze glosno jak ja np. brzuch boli, albo z glodu jak sie przewijamy :)
Zobacz załącznik 644154

joan, joan zawsze mozes zpodejsc do lekarza pierwszego kontaktu i poprosic o zwolnienie :)
 
Do góry