reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Kusiak kochana kciuki zacisniete mocno mocno ! ;)

Joani dzięki za informacje ;)
Madlena moze chciał Wam cos opowiedzieć ;) a tylko tak potrafi ;)

Hmm tak to napisałam o tych relacjach ze sie poprawiły jakby były złe wcześniej ;) chodziło mi bardoej o to ze bardziej sie zżyliśmy wszyscy i super mi sie to podoba bo ja to jedynaczka praktycznie po okresie dojrzewania zaraz do pracy i na studia , stwierdziłam ze opuszczam swoją Silesia i jade do Wawy i taka Zosia Samosia całe życie a teraz doceniam jak fajnie miec rodzicow na miejscu i moc wypić "kawkę" codziennie albo co drugi dzien albo jedna rodzinka do drugiej wpaść na obiad super ;) cieszę sie tez ze mój maz sie z nimi dobrze dogaduje bo bez tego byłoby ciezko ;) No a teraz nawet częściej do sobie dzwonimy mieszkając 3km niz mieszkaliśmy 300 - jazda niezła No ale w sumie z takim zamiarem tu wracaliśmy ;)

Ciekawe jak akcja u Kusiak?
 
reklama
Dzien dobry ;*

Wszystkie naraz urodzily czy wszystkie smacznie spia ??? ;)

M pojechal do pracy a my juz spowrotem w lozeczku i idziemy sie kimnac jeszcze ;)

Nati nie chciala taty Do pracy puscic.. Biedna ;*

Kusiak &&&&;)

Shiran && za wizyte ;)

Buziaki
 
Witam się z rana .
Za mną ciężka noc. Nie tyle przez Franka,bo spał tak jak zawsze.
Dzisiaj to Antek miał jakieś dziwne sny si ciągle do niego chodziłam. Wiec dzisiaj oczy na zapałki;-)
Franek jakoś teraz też nie może się dojeść moim mlekiem. A w nocy do teraz puszcza tak głośne"bąki", że ktoś mógłby pomyśleć, że to ja;-)

EM Ka ja tez mam rodziców blisko i tez jestem z nimi bardzo związana i na ra chwilę nie wyobrażam sobie wyprowadzić się gdzieś dalej.

Ania/ z zakupami to tak przeważnie jest. Idziesz po jedną rzecz, a wracasz z pełną siatką, ale bez tego po co poszłaś ;-)

Dorcia mój tez budowlanka, tylko że u siebie, to często jeszcze gorzej ;-(

Bo nic. Szykujemy się do przedszkola

Miłego dnia i pomyślności nie rozpakowanym. Spokojnego dnia mamusiom z maluszkami. :-)
 
Witam i ja
Oczy już otwarte od 5, wstałam po 6, już po śniadaniu i kawce, zaraz zbieram się na wizytę.
Czuję się nawet dobrze i jestem ciekawa czy coś się tam u mnie już ruszyło czy nadal nic.

Kusiak && za masaż :)

Miłego dzionka odezwę się później :)
 
Dzień dobry:)

Ja już od 3:40 nie śpię, obudziłam się wyspana i oczy już się nie chciały zamknąć:sorry2:
Mężuś po nocce przyniósł jeszcze cieplutkie bułeczki, więc już po śniadanku:)

Kusiak
trzymam kciuki:tak:

Maddlena
no wiesz, na małego Franka tak zwalać winę?:D hehe:)

Shiran powodzenia na wizycie:)

Miłego dnia i czekamy na jakąś akcję porodową:-)
 
witajcie :)

Dooda, cudne zdjecia, chetnie bym zobaczyla cala sesje.. :)

Amalie, fajny kącik, żeby malutkiej się spokojnie spało :)

Kusiak, zaciskam kciuki :) masaz brodawek tez wywyoluje skurcze. Pamietam jak na porodowce ustala mi akcje to kazala wlasnie masowac sutki :)

joani, mnie mowila wczoraj polozna zeby sie wstrzymac z kropelkami, a zebym ja pila herbatke koperkowa, to powinno podzialac na mala. Tylko zeby nie wypic calej naraz tylko po 2-3 lyki co jakis czas.

ania, hahaha ja mam zawsze to samo jak ide sama na zakupy :D wszystko kupie poza tym po co poszlam ;))

Emka, a zobaczysz jak rodzice oszaleja na punkcie malucha :)

u nas noc tragiczna... ale w koncu podzialal dzwiek suszarki..
obudzil mnie buziak Oli, ktora potem pobiegla do "siusi" ja pocalowac :) w ogole jak rozmawiamy o zuzi, albo pytamy Ole a jak robi Zuzia, to Ola tak szeroko otwiera paszcze jakby ziewala (bo Zuzia caly czas ziewa, albo szuka cycka) :D:D

milego dnia Dziewczyny
 
Kusiak kciukasy zaciskam :) mi masaż pomógł bardzo szybko :)

jestem matką stulecia. Skakałam wczoraj po chałupie bo mnie chandra wzięła. Oczywiście do sklepu się nie przejdę bo nie da się pchać wózka o kulach. I znalazłam puszkę groszku i kukurydzy. Wpierdzieliłam całą wielką puszkę i przy ostatniej łyżce włączyłam mózg, że groszek jest na zakazanej liście :no:

Młodzież w nocy przypomniała mi o tym skutecznie. Zasrany groszek...
 
Haaaaa wstalysmy wlasnie ;)

Wesolutka mnie tez Nati zawsze buziakiem budzi albo robi ti tit w nocek ;)
A po minucie jest choccc.. Ciagnie za reke i mowi "Chebek i Baki" czyli czas na sniadanie i ogladanie bajki hehe ;)

Z ta herbatka tez uwazajcie bo u nas po cherbatce bylo gorzej.. Nati dopiero to tak wdymalo ze obled.. Takze powoli i male lyczki ;)

Catedra tos pozadzila z tym groszkiem...
Teraz juz zapamietasz ze nie mozna ;)

Bubless twoja godzina wstania mnie zdolowala ;) jak ty bedziess funkcjonowac dzis ??? :D

Aaaa no zappmnialabym Doodaa malutka Nadusia sliczna i synus tez fajne sesje teraz robia :)

Amellie ta poscielka ze slonikiem slodka ;) kacik gotowy wiec teraz tylko czekac ;)
 
Ania// coś czuję, że bez drzemki w dzień się nie obejdzie:D Mąż śpi do ok. 14 po nocce to się pewnie do niego do wyrka później wpakuję:-D Jaką Natusia Ci robi słodką pobudkę:))
 
reklama
No nie dziwie sie ;)
Slodkie to jest ale niekiedy tak bardzo qdtac sie nie chce no ale jak dziecko mowi ze glodne to zaraz sie lezec odechciewa :D

Z powodu tego ze wczoraj robilam kopytka na sniadanie dzisiaj platki z mlekiem :D cos dzis chyba kuchni nie lubie :D
 
Do góry