reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ja tez sie melduje w dwupaku. Wstalan rano ale zaliczylam jeszcze drzemkę i dopiero wstalam :zawstydzona/y:

Wczoraj mialam skurcze do 1 w nocy i jaj zwykle przeszło ale wydaje mi ze czop zaczyna sie łuszczyc bo mialam wxzoraj zelka wielkosci malego paznokcia na majtaskach. Juz by sie moglo cos zaczac dziać bo do srody rzut beretem.

Trzymam kciuki za nas wzzystkie i milego dnia życzę. :*
 
reklama
WWitam :)
Smoky kto wie może się ruszy dziś :)

Nam zleciały jakoś szybko te 3 tygodnie mała waży 4200g przybrała już 1300g!!! Na piersi, tylko z przystawianiem mam ciągle problem nie może tak łatwo uchwycić mam tez brodawki takie duże :/ moj nie mial urlopu, ale miłosza rano zawozi do przedszkola, tylko że teraz ma na 3 tyg swoją trójkę dzieci i chyba razem z mała będę musiala go odbierać..

Mała wieczorami się rozbudza i chodźi po 24.00 spać, a dziś panna obudziła się po 1 i tak do 3 nie spala chciała mieć zapalone światło aby się rozglądać, jak zgasilam odrazu protest, a jak zapalalam cisza :) cwaniara mała :)

Miłego dnia mamusie
 
No ja już ogarnełam chałupkę porządek w lekach zrobiony na obiad naszykowane wszystko tylko ziemniaczki ugotować i mięsko podpiec :)

dziewczyny jak skacze na piłce i chce wstac to boli trochę brzuch i zaraz musze iść na siku.. napewno ma to tak działać?? :) też tak macie??

mam ochotę dzisiaj na długi spacer może uda mi się męża namowić tylko żeby padać nie zaczeło...
i musimy podjechać do sklepu i kupić coś na urodziny dla 3-latka najlepiej coś z zig zag mcqeen masakra pomysłow mi brak bo zabawki ubraia nawet naczynia ma z tego ... hmm..

Smoky no właśnie życzyć rozwoju akcjii czy miłej zabawy na ognisku??:)
JAk się ma zacząć to powodzenia i &&& :)

Candy fajnie mała przybiera :) dobrze że ułożyliście sobie wszystko :)
Koko mały też ładnie przybiera teraz już poleci z górki :)

Co do leków to oczywiście lepiej poczekać bo puki masaże i ciepło na brzuszek pomagają to po co dawać leki :)

Ritta o tym sposobie z wodą ciepłą przed mm też słyszałam i ponoć fajnie działa :)

Rajo placki z gulaszem na dwa dni nam wyszły jak zwykle hehe :) ale były pyszne :)
 
smoky kciuki za imprezkę i zaraz później szybki poród ;)

Rajo no nic pozostaje czekać ;) dawno nie jadłam takiego obiadku jak wasz dzisiejszy, mimo że nie przepadam za mielonym dziś narobiłaś smaka.

Choco, Candy ładnie dziewczynki przybierają ;)
 
reklama
Tylko takie pytanie na szybko... taki zelkowy glutek wielkosci paznokcia to ten czop? Bo juz dwa takie dzis zaliczylam :D po 2km spacerze, ale skurczy czy czgokowiek to nie ma :)
 
Do góry