reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej:)

Ja dzisiaj od rana zabiegana:) Najpierw musiałam pojechać do położnej, bo ona tylko do 10 przyjmuje, a później na wizytę na 12:20, w międzyczasie koleżanka wpadła na kawę i tak wszystko w biegu, dopiero wróciłam do domu:)

Na wizycie wszystko ok, szyjka miękka, ale rozwarcia na razie brak:p Zrobiła krótkie USG i mały jest już bardzo nisko, tam gdzie trzeba, więc może się rozkręcić w każdej chwili, zalecenie ginki - dużo seksu:-D No i trochę się zmartwiłam, że urodzę małego klocuszka, bo wymiarami wygląda już jak na 39 tydzień:szok: Także myślę, że niedługo zechce wyjść, żeby już za dużo nie urósł hehe:)
 
reklama
ja już po ktg, wszystko w porządku, a malutki zaczął strasznie szalec jak mnie podłączyli pod ktg, chyba przeszkadzają mu te pasy, hehe:-) Następne ktg za tydzień.

ania// już mnie w czwartek pytał lekarz skąd jestem, bo skurcze są na ktg, ale skoro jestem z tej samej miejscowości co szpital to mówił, że w razie czego wyrobię się przyjechac do nich, zwłaszcza, że ja żadnych bóli nie mam.
A co do obrócenia się maluszka, poczułabyś na pewno i wiedziałabyś, że to to.. ale skoro masz możliwośc to się upewnij u lekarza dla świętego spokoju

natalinaa jaki słodki dzieciaczek :-)

catedra widac, że już zaczyna się coś dziac.. już niedługo dzieciaczek będzie z wami, może nawet i i dziś albo jutro, więc życzę Ci abyś do jutra już urodziła, 3mam kciuki i szczęśliwego i szybkiego rozwiązania
 
Ania a zauważyłaś zmiany w kopaniu? Bo jakby się obrócił to chyba powinna być różnica…

Olinka to jeszcze masz nockę na przytulanki i namawianie malucha na wyjście… Trzymam kciuki żeby wykorzystał tą szansę!!!

Katka trzymam kciuki żeby problemy z brzuszkiem były jednorazowe!

Anusia a macie chociaż jakieś typy na imię? Czy tak zupełnie nic?

Catedra ja skaczę na swojej od czwartku wieczór ale skoro mówisz, że to tak działa to chyba teraz nie będę już z niej schodzić. Mi też podoba się jutrzejsza data na poród- a skoro już tak rodzimy zbiorowo to zgłaszam się na ochotnika żeby dołączyć :tak: tylko jak małego przekonać?
 
kara a ja bujam biodrami, kręcę ósemki, skaczę tylko trochę, pochylam się przód i tył itp... seksu niet bo wszystko mnie boli tak, że bym nie dała rady. No i rozchodzę ciągle te skurcze bo mi tak potrafią zblokować miednicę, że chodzę jakbym miała główkę między nogami :p ogólnie najwygodniejsza pozycja po turecku na piłce. I jak wstaję z tej piłki to jestem tak zastana, że chodzę okrakiem :p
 
Właśnie byłam w wc siusiu i jak spojrzałam do toalety to pływał tak jakby z 3 centymetrowy kawałek białego śluzu ! Nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałam u siebie, nie zwracałam też na to uwagi. Myślicie, że to może być czop?
 
Catedra- właśnie dziś wyprasowałam ubranka i dopakowałam torbę do szpitala od a do z więc jestem gotowa :) ale tak szczerze mówiąc wolałabym jeszcze z tydzień, dwa poczekać. Mój narzeczony właśnie dziś oficjalnie otworzył firmę i swój punkt w galerii. Siedzi tam od rana do wieczora na początku, żeby się ze wszystkim rozeznać no i wolałabym, aby ten tydzień sobie tam na spokojnie zrobił co musi.
Ale chyba ta herbatka z liści malin działa cuda bo piję ją od dwóch dni i jakoś zaczęłam się na kibelku oczyszczać, teraz jeszcze ten "chyba" czop :) do tego w nocy wstaję co godzinę praktycznie siku.. Może faktycznie coś się zaczyna już dziać :D
 
anusia a macie jakieś typy imion?

olinka najważniejsze, że będziesz pod opieką,

bubbles dojdzie do 4 kg? jak myślisz? jeszcze ma czas pewnie tak szybko nie wyjdzie

catedra, kara mi też się podoba jutrzejsza data na poród, mój syn miałby datę urodzin taką samą jak ja i w tym samym szpitalu:-D tylko 30 lat póżniej:-D
 
Ja też bym się nie obraziła na dzisiejszą pełnię:-D Niby do terminu jeszcze mam trochę czasu, ale skoro synek już taki duży to ja nie chcę czekać hehe:)


Catedra a rozkręca się u Ciebie coś od odpadnięcia tego czopa?
 
reklama
Dziewczyny, sorki, że tak znikąd wyskakuje, ale na usprawiedliwienie dodam, że czytam Was od lutego codziennie :) Powiedzcie mi dziewczyny, czy któraś z Was odczuwa takie kłucie głęboko w pochwie? Stosunkowo mocno bolesne? Ja od przedwczoraj, a poza tym bóle jak na okres, ale nieregularne... Kurde no...

Poza tym dołączam do grona sfrustrowanch, mimo, że do terminu jeszcze trochę (u nas 38t4dz)...
 
Do góry