reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Alicja chora nie bylam :) nic nie wyczuwam :/ ale tak boli ze jakos ciezko mi ja rozmasowac i dokladnie sprawdzic ale moze pod cieplym prysznicem bedzie latwiej mi sprawdzic.

kusiak zapchany kanalik właśnie tak boli, że nie można go dotknąć. Nie ma innej rady jak zacisnąć zęby. Tylko jak masujesz to masuj do środka. Najpierw rozmasuj kolistymi ruchami żeby go rozruszać a potem dopiero w kierunku sutka w linii prostej
 
reklama
Kurcze moj maluch jakos dzisiaj ospaly, tylko sie czasem delikatnie wierci bez zadnych nog w zebrach itp i sie martwie ale ruszac sie rusza tylko jakos malutko :(
 
Kusiak, a zmierz sobie temperature? czy nie masz podwyższonej?

a to nie do konca jest tak ze mleka nie ma :)

mnie jak wyslal w 25 tygodniu ciazy lekarz na usg piersi bo wyczul zgrubienie, to juz ciezko bylo cos zobaczyc bo gruczoly mleczne gotowe do pracy :) A teraz na koncowce to juz hohoho :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej hej :-)

aj wesolutka, więc emocje opadły :-) Jutro wizyta, ciekawe co Ci powiedzą ? a będziesz miała ktg robione? ,Masz rację, teraz, to taki czas, że jak któraś nie da znaku- to już każdy zakłada,że cos się dzieje :-) Moja Marysia to też właściwie aniołek- czasem ma swoje humorki, ale ogólnie jest naprawdę grzeczniutka- więc ja tak jak /ty tym razem nastawiam się na łobuzicę.. Już sama ciąża jest zupełnie inna, bo pierwszą musiałam pobudzać,żeby dostać kopniaka, a tą gwiazdę nieraz proszę, żeby dała odetchnąć. Dziś tylko jakaś spokojna była- może siły zbiera ;-)

kusiak i jak tam? próbowałaś tego masażu?podziałało coś?

alpine moja mała tez jakaś słabo aktywna dziś, może taki leniwy dzień dzieciaczki nasze mają. Skoro czujesz ruchy, myślę,że jest ok, zobaczysz , co będzie jutro- zawsze można zadzwonić do lekarza. i się upewnić.

catedra- a co Twoja gin ma na myśli,że może Ci pomóc? wywołanie? jeśli tak, to może nie najgorszy pomysł, szczególnie,że tak się męczysz?

olinka daj znać jutro p wizycie- może Cię już zostawią? Albo zaczniesz rodzic w nocy i do wizyty juz w ogóle nie dotrwasz, czego serdecznie Ci życzę!

Miłego wieczorku kochane!
 
anusia właśnie tak mówiła. Że jak już będę mieć dość i będziemy blisko terminu to żeby jej powiedzieć. Teoretycznie na piątek byłyśmy umówione ale nie spodziewałam się że mnie tak będą siekać te przepowiadające... trochę się boję wywoływać ale z drugiej strony jestem już tak zamęczona i obolała, że jest to dla mnie mocno kuszące...

muszę się do jutra zastanowić.... i to poważnie...
 
Ania, ja juz nie mam wizyty u swojego gina - jestesmy umowieni 6 tyg po porodzie :p poza tym mowil ze po skonczonym 40 tyg trzeba chodzic do szpitala, bo oni zdecyduja co i jak dalej...
Wiec jutro mam kolejne ktg, nie wiem czy zrobia badanie, czy tylko sprawdza lozysko i ilosc wod...
W ogole to czuje sie jakbym pierwszy raz rodzila. Cos tam mnie pobolewa, ale nawet nie wiem czy to skurcz jest czy mloda na cos naciska...
Masakra ;)

A w ogole to myslalam ze bedziesz miec synka, a Ty tez druga Krolewne :)
 
ja też własnie coś sobie myślałam, że Ania będzie miała synka.. :p dołączam do grupy "drugich królewien" ;P
moja dziś dzień zazdrości, a już się cieszyłam że odpuściła łóżeczko - a tu nic z tego, zobaczcie same
20140907_174513.jpg
Kusiak jak tam Twoja pierś??
 

Załączniki

  • 20140907_174513.jpg
    20140907_174513.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Wzielam prysznic i wymasowalam porzadnie jak Catedra pisalas. Nawet wycisnelam troche siary i zauwazylam ze na poczatku miala inny kolor jakby bardziej mleczny a potem w normalna siare sie zmienilo spowrotem. No ale boli nadal... To moja 3 ciaza ale nigdy wczesniej nie mialam problemow z piersiami, zadnych zastojow, zatkanych kanalikow no nic. Wiec teraz w sumie nie wiem czego sie spodziewac i co to za bol.
 
Do góry