reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Witam i ja.
U mnie wieczor był mwfa męczący. Myślałam że to juz ale oczywiscie przeszlo.
Z 8 na 9 wrzesnia jest pelnia i to jakas wyjątkowa wiec może zaczniemy rodzic. :)
Jak nic sie nie zmieni to zabiore dzisiaj dzieci na festyn.

Sawi -trzymam kciuki kochana.
 
reklama
Witam niedzielnie :-)
Dziś jak to w niedziele dzień lenistwa z M. Wstalysmy, zrobił jajeczniczke, potem na zakupy a teraz lezymy przed tv po obiedzie :-)
Zaczęłam pospieszac córeczke i wykorzystuje M na przytulanki, może coś ruszy ;-)

Amaliee ale mialas gości, no nie powiem...
Wesolutka coś umilkla, może to dzis ona się rozpakowuje :-)

Miłego popołudnia :-)
 
no mam nadzieję, że wesolutka dałaby nam znać jeśli by się już rozkręciło, chyba by nas tak nie trzymała w niepewności, wie jak się stresujemy

Emka kurczaczki szczerze powiedziawszy nie wiem, musiałabyś podczytać ulotkę, albo w aptece zapytać, bo ja nawet nie mam na stanie w domu co bym mogła sprawdzić. A że ja w ciąży nic nie stosowałam bo jakoś mi się upiekło i nic mnie nie dopadło.

Emalia no właśnie widać że zbliża się pełnia, teraz jak takie bezchmurne niebo jest co noc to u mnie w pokoju jasność dzięki księżycowi, tak świeci w nocy prosto w moje okna balkonowe. Może ta pełnia faktycznie podziała na wrześniuweczki ;-)
 
Emka, no to oby nasza Zuzia też była taka jak ta którą znasz :) (chociaz moja Ola jest bardzo grzeczna, więc teraz nastawiam się na łobuza) :)
a na katar ja psikalam euphorbium w ciazy i woda morska :)

Amaliee, omg co za goscie :/ az nie wiem jak skomentowac :)

maddlenka, fajnie ze juz jutro wychodzicie. Zdrowka dla Antka :)

anusia buziak kochana :) nie meldowalam sie bo caly dzien poza domkiem, teraz wrocilismy, ale idziemy do brata na meczyk :) moze wieczorem jakas pizza :) jak bede rodzic to wam napisze w drodze do szpitala :p ale mowie wlasnie do meza, zamelduje sie na forum, bo na pewno bedzie ze rodze :D:D

milego wieczora Kochane!
 
Sawi szkoda ze sie uspokoilo no ale Ty masz jeszcze czas :)

Wesolutka oj trzymalas Nas tu w napieciu :D

Dziewczyny dzis sie obudzilam z bardzo bolaca jedna piersia, ale tylko jedna. Dotknac nie moge tak boli. Macie jakies doswiadczenia?
 
Był na chwilę mąż z Antkiem, bo chciałem sama ocenić jaki ma ten kaszel,bo ew podjechałby z nim do lekarza. Ale okazało się,że teściową jak zwykle przesadza. Przez pól godziny nie zakaszlał ani razu.

Antek zobaczył Franka i mówi,ALE ON MALEŃKI. Najpierw konieczne chciał ze mną zostać,ale dostał prezent od brata i tata mu powiedział,ze otworzy w aucie,to już chciał jechać. Przynajmniej niw było płaczu,bo i ja bym z nim ryczała. Juz mi się z resztą łezka zakręciła...
Emka no mógłby Antoś zostac u babci, ale wtedy musiałabym go okłamać,ze jeszcze w szpitalu jestem,żeby nie było mu przykro.

Sawi no szkoda,ze się uspokoiło,bo przynajmniej miałabyś juz za sobą.

Wesolutka ja tez pomyślałam, ze Ty na porodówce.
 
reklama
Wesolutka a juz myslalysmy ;)

Ojc jak ja juz chce rodzic ... Jeszcze ten katar masakra :( maz pojechał do sklepów a rodzice po mnie żebym tylko nie spała a ja oczywiście chwile posiedzyalam na podwórku i potem zasnelam ;)

Madlena No to dobrze ze niw jest taki chorutki przynajmniej problem rozwiązany :) Nio tak wyedy lepiej byłoby mu powiedziec ze jeszcze jesteście w szpitalu zeby nie poczuł sie odrzucony. A jak Franek?
 
Do góry