reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny jak objawiają sie te skurcze krzyżowe ? Możliwe ze to tylko z jednej strony boli ? Kurcze lapnelo mnie cos po prawej i boli niedowytrzymania i jie wiem czy to cos takiego czy moze jakimś cudem gdzies mnie przewialo ?
 
reklama
Rajo, u mnie w szpitalu nie ma mozliwosci wykupienia poloznej :) poprzednio nie mialam a bylam bardzo zadowolona. Natomiast sa szpitale w ktorych milo jest wykupic polozna, w Krakowie stawki chyba kolo 1000, czyli Wasze 400 wydaje mi sie niewygorowane :)

anusia, nie szalej z tymi bioderkami bo jeszcze mnie wyprzedzisz porodowo :)

Emka, te krzyzowe u mnie to byl bol praktycznie od polowy pupy do polowy plecow, tak strasznie promieniujacy i ja go zapamietalam, ze bolalo caly czas. Nawet polozna i lekarz sie dziwili ze po zzo dokladnie wiedzialam kiedy sa skurcze nie patrzac na ktg

Bylam dzis w lumpie i kupilam sukienke Zuzi <3 kij ze szafy sie nie domykaja ;)
Zobacz załącznik 642348
 
Rajo u mnie też takiej opcji nie ma z wykupieniem położnej

Ania i jak wieczór? Udał się?

Choco a no ten czas szybko leci,ja mam wrażenie że dopiero rodziłam a mój mały ma już 5 lat

Ann a wszystko możesz jeść tym bardziej że nie wiemy kiedy to będzie to tak to trzeba by się glodzic

Emka właśnie to tak jak catedra mówi jeszcze się nie rozpakowałyśmy a zaraz minie nam 5 lat

Alicja no może to oznacza rychły poród ale póki co nie czuje

Anusia a to tak ci dokuczały biodra że musialaś na rehabilitację

Emka ja też te krzyżowe pamiętam jako ciągły ból tak na środku na dole
 
Ostatnia edycja:
Em-ka -ja stwierdzilam tak patrxac na swoje pociechy. Oli dopiero kiteczki robilam a juz 13 rok jej leci. Z Jasiem dopiero w ciazy chodzilam jak by to wczoraj bylo a juz 4 lata skonczone. Nie wiadomo kiedy zlecialo. Co do skurczy nie pomoge bo ja mialam zawsze brzuszne.
Catedra- oby twoja teoria byla sluszna i jak ktoras zacznie rodzic to wszystkie pojda w jej slady. ;)
Sawi- a moze cos sie szykuje ? Zmiana samopoczucia to tez dobry zwiastun.
Alicja- nie dosc ze mamy to samo w lodowce, to ja tez mam remont tylko ze u mnie elewacje robia, do tego Janek po tygodniu w przedszkolu katar i kaszel.Boje sie zeby mi się calkiem rozchorowal przed urodzeniem, bo do szpitala mi go nie wpuszcza i bedzie czul sie odepchniety. A wie że braciszekmu prezent przyniesie. Juz mam spakowany w torbie malego. Zdrowka dla Majeczki.

:
 
Emka, wydaje mi sie w domu przechodzilo, ale w szpitalu juz bol byl caly czas. A tylko czasem pojawialo sie napiecie brzucha.
 
czy wasze dzieciaczki o tej porze bardzo aktywne? bo moja bardzo
i każdy jej ruch,rozpychanie powoduje napinanie brzucha
a skurcze mam co 10 min....ale nie takie jak przy porodach ,wiec czekam aż ustaną i bym chętnie spać poszła bo wymeczona już jestem....lece do sypialni,tableta wezme co by jeszcze z Wami popisać między skurczami:-D
 
Magda śliczna ta sukieneczka!

Rajo odnośnie położnych to też właśnie w Krakowie takie stawki słyszałam - 1000 za położną, a 2000 za lekarza.

Sawi, moja Klarcia na wieczór najbardziej aktywna :) Ale w sumie ja wtedy spokojniej zasypiam jak wiem, że ona się rusza, bo przez dzień to dość leniwa jest :p

Powiem Wam, że sama nie wiem co o tych skurczach myśleć. Tak czytam co piszecie a u mnie kurcze nic! Dziś na ktg gdybym nie patrzyła to nawet bym nie wiedziała, że były. Za to wieczorem wybrałam się na konnert muzyki klasycznej, fantastyczny! Ale po pierwszej części poprosiłam męża żebyśmy wyszli bo odrobinkę zaczęłam te skurcze czuć i jakieś bóle przy tym. Już myślałam, że to będzie to, że wrócimy i ruszamy na porodówkę, ale nie. Zrobiliśmy krótki spacer, potem wzięłam ciepły prysznic i przeszło. Boję się strasznie jakby mi mieli wywoływać, bo zupełnie nie wiem czego się spodziewać.
 
reklama
emka specjalnie dla Ciebie relacja life pisana na raty:

jak czuję krzyżowe?

jakbym zamiast kręgosłupa miała rozżarzony kawał żelastwa i mnie palił, na to założony gorset, który zaciska się do utraty tchu a ból rozchodzi się od żeber aż do ud...

tadam...

od 14 mam skurcze z krzyża średnio co 4 minuty. Ryczę już bo nic nie pomaga ale nic też nie posuwa się do przodu czyli znowu przepowiadające.... rozkurczowe mogę sobie w nos wsadzić bo nawet te w czopku nie pomagają.... wszystko do k... nędzy stoi w miejscu. Ja się załamię psychicznie....
 
Do góry