reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
wy w toalecie sprawdzacie czy coś wypada a ja już mam schizy i na bieliźnie sprawdzam bo mam wrażenie ze mi coś leci......

a i dzis zaszalałam,pojechałam dokupic jeszcze kilka rzeczy do walizki,i do domku co by mąż z dziećmi mieli co jeść w razie mojego porodu...nałaziłam się jak głupia
no ale nie powiem
skurcze są,brzuch boli jak na @,a podczas podcierania troszkę krwi jest....wiec kto wie może sie coś rozkręci
 
Sawicw takim razie oby cos się zaczęło.

A co do sprawdzania co w toalecie, to tak jakos odruchowo to zrobiłam i paluchem nawet dotknęłam,bo zastanowiło mnie co to. Z Antkiem to była taka bardziej galareta, a teraz taki mleczno-kremowy śluz, lekko podbarwiony. No i właśnie wyczytałam,że tak też może wyglądać czop.

Cholera dostałam biegunkę. Nie wiem, czy dlatego,że się zestresowałam, to to się oczyszczam...
 
Hej kochane. Ja dalej w dwupaku. Skurcze są ale tylko wieczorem :( i szybką przechodzą.

Sawi,Maddlena- trzymam kciuki żeby sie rozkręciło , bo macie obiecujące objawy :)

Ide dalej obiadek gotować. Ciasto już w lodówce ( snikers). Musze coś robić żeby nie zwariować :)
 
Eh Kochane stesknilam się za Wami
:) dziś nawet trochę Was poczytalam ale wszystkiego nie jestem w stanie nadrobic :/ za dużo tego :)

Karmimy się cały czas naturalnie, amy już za sobą dwa spacerki i odwiedziny położnej. Dzieki położnej udało mi się uniknąć lezenia w szpitala. Wdał mi się w ranę po cc porządny naciek kierujący się w dol którego przyczyną prawdopodobnie był jakiś mały krwiak.. Co to było :/ no i kazała mi isc do lekarza, gdzie dostałam skierowanie do szpitala. Ublagalam wizytę u ordynatora, on mi ta ranę podziurawil, wyciekl płyn i nadal wycieka.. Dostalam antybiotyk i antygrzybiczne globulki. Mam wrażenie że od razu jest lepiej i oby tak było. W niedziele idę na oddzial na kontrole.

no i tak u mnie się dzieje.

Trzymam kciuki za dziewczyny które są najbliżej terminowo i które chcą wcześniej się rozpakowac :)

Ciekawa która będzie następna :)

Miłego dnia :)
 
reklama
sawi trzymam kciuki jeśli chcesz już rodzić && ;), ale zastanawiam się czemu tak wcześnie? bo nie wiem czy coś przegapiłam
 
Do góry