reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

No to i ja zaciskam kciukasy za wszstkie co do cięcia jutro się szykują oby wszystko dobrze było i u mamuś i u maluszków. Powodzenia!! Śpijcie spokojnie bo od jutra wasze życie wywróci się do góry nogami ;)
 
reklama
Nadrobie mam nadzieje jutro a wlasciwie to dzis, teraz trzymam kciuki i bede myslec o jutrzejszych, aaaaa juz dzisiejszych cc, zeby lekko poszlo i maluszki szybko byly z wami :)

Ale mialam dzien, jak zamkne oczy to chyba w sekunde zasne, oby :)
 
przyszłam również życzyć powodzenia tym które niebawem zaczną tulić maleństwa......
katka ciekawe z tym czopem i krwią ,ja tam bym pewnie leżała w szpitalu
bo jak tylko krew zobacze to panika będzie

a dziś mam strasznie opuchniete nogi i ręce
jak mierze ciśnienie to rozkurczowe wysokie co dla mnie znaczy problemy z nerkami
wiec tylko ogarne co trzeba i tez wyganiam BASIE,najpierw przytulanki,skakanie na piłce,i chodzenie po schodach
jak nic nie da to pojade na IP i pewnie oxy mi dadzą
 
Cześć dziewczyny jestem z sierpniowek termin na 31 sierpień ale porodu ani widu ani słychu, czuje ze będę wrześniowa. Powiedzcie czemu dziewczyny już cc maja jak terminy na wrzesień? Ja sie boje czekać bo dzidzius duży i sie boje porodu moze powinnam tez cc wyprosic. Wy widzę ze tez już z niecierpliwością czekacie porodu, w sierpniowkach trzecia dziewczyny wypila olej rycynowy i już na porodowke jedzie moja położna mi ńie kazała tego pić a wy cżekacie cierpliwie, liście malin i wiesiolek od 3 tygodni biorę. Schody sex nic nie pomaga.
 
U nas porodow od cholery i jeden trwa za długo i na razie czekają że mną bo może wezma dziewczyne przede mną. Najprzyjemniejsze czyli lewatywke już mialam ;-)
Wściekłe sie jak będę musiała czekać i czekać bo wiecie same- im szybciej tym lepiej. Kciuki za pozostałe.
 
Hejo ja też już po lewatywce nie jest zła normalka żeby wszystko takie było. Teraz chyba już idę kąpu kąpu i dalej.
I trzęse się nieco ze strachu. Szkoda ze szlafroka cieplejszego sobie nie wzięłam.
 
Witam się porannie
Po 5 już na telefonie sprawdzałam co u Was :) A już dłużej nie mogłam spać więc wstałam na meliskę z miodem :)
Planów dziś brak, oprócz prania więc będę się lenić zapewne.. :) jeszcze mam część ciuszków do poprasowania i przejrzę jeszcze raz torby do szpitala :)

Dziewczyny spokojnie :) będzie dobrze :) 3mam && :) i czekamy na relacje po :)

Miłego :)
 
Witam się porannie.
Ależ dziś emocjonujący dzień u nas!! Joani, Choco, Elleni, Natalinaa... jeszcze raz powodzenia. :tak:

Shiran, taka meliska z miodkiem to świetny pomysł dla nas wszystkich czekających na relacje dziewczyn.

Kama 11, podzielam twoją obawę co do rodzenia "maluszka dużych rozmiarów". Cały czas mnie to stresuje. Wg usg termin też mam obliczony na końcówkę sierpnia/3 września. Też poję się naparem z listków malin i aplikuję wiesiołka ale porodowych symptomów ani widu ani słychu. :sorry2:Mówisz, że ten olejek rycynowy aż tak skuteczny? U mnie leży w szufladzie bo jednak boje się go użyć ale nie ukrywam, że użycie go chodzi mi po głowie... :dry:


Ja dziś na 11 lece na kontrolę do położnej i zapomniałam nasiusiać porannie do próbówki ehh.:dry: Zapytam czy może mnie zbadać porządnie i sprawdzić czy coś tam się dzieje już na dole czy dalej nic. Może zrobułaby ten masażyk szyjki? Ale szczerze mówiąć jestem prawie pewna, że uzna to za zbędne i każe czekać. :confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :)
Ja dziś nie spałam od 4 eh pierwszy raz. No nic może w ciągu dnia odeśpię coś. Lece na badania i sprawdzić tę kurteczkę :)
Kciuki zacisnięte za mamy i maluszki, będzie dobrze dziewczyny :*
 
Do góry