reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny kciuki za jutrzejsze cc. Jednego Wam zazdroszczę: już jutro będziecie tulić swoje dzieciątka. Cudowne uczucie, zapach noworodka. Właśnie za tym tęsknię.

A co z joani? Nie odzywa się od rana. Mam nadzieję, że wszystko w porządku.

Spokojnej nocy dziewczynki. Te w szpitalach szczególnie;-).

Dobranoc.
 
To ja Wam dziewczynki na.jutro tez trzymam &&& za.cesarki :-) odezwijcie się po :-)

A mnie od dziś zaczęło pobolewac jak na @, najpierw jajniki teraz ból promieniuje na resztę brzucha, ale narazie jest delikatny.

Moja Wiki wieczornie buszuje po zjedzonych malinkach :-)
Ja zbierać się do spania, dobranoc :-)
 
Boże dziewczynki wielkie dzięki za wsparcie choć z moim stresem coś złego się dzieje zawsze jak staram się nie stresować to jest na odwrót
 
no to dobranoc wszystkim :)
Cesarkowe mamuśki już jutro dzieciaczki będą na świecie - cudownie :)
jak najmniej skutków ubocznych po znieczuleniu wam życzę i obyście śmigały szybko z maluchami na raczkach no i chcemy zobaczyc te cuda :)

zapytałam położnej czy jechać do szpitala jak odejdą wody, poradziła żeby przyjechać, tym bardziej jak chlusną wody, bo bardzo rzadko się zdarza ale jednak, że np rączka lub pępowina może się wtedy wydostać, więc ona sugerowała jechać na porodówkę.

Natalinaa Ty idź spać i odpoczywaj dziewczyno bo już niedługo się nie wyśpisz :D

to do jutra :)
 
reklama
Do góry