reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

EM Ka dzień rzeczywiście fatalny, ale głowa do góry dziś jest nowy, więc myśl pozytywnie.

Joani też niestety się męczę z dymem w sypialni. Sąsiadka z dołu pali na balkonie. Nie pracuje, więc robi to w ciągu dnia też. Boję się, że Maluch będzie musiał wdychać, gdy będzie jeszcze ciepło i będzie uchylone okno. A inna sąsiadka pali 2 piętra nade mną i przez to mam dziurkę wypaloną w parasolu, który niedawno zamontowałam na balkonie:baffled:
To kibicujemy dziś Holandii;-)

Smokey może jakiś lekki obiad, makaron z serkiem waniliowym i malinami, jagodami lub naleśniki z serkiem/twarogiem i owocami
 
reklama
ja dziś mam ryż z kurczakiem i sosem z warzywami, nie mam ochoty się wysilać na gotowanie, więc niech trochę zdrowia na talerzu będzie :)
 
Witam :*

U nas deszczowo, więc dziś odpoczywamy od upału :-) Za to sen nie był dziś mi pisany :-( zbudziłam się o 3.30 bo Mały tak mi na pęcherz naciskał że jakbym nie wstała to chyba bym się zlała do łózka :-( i już nie zasnęłam. Mąż o 6 pojechał do Wrocławia, trochę się pokręciłam po domu i się udało po 7 na godzinkę zdrzemnąć. Ale oczy mi się nadal kleją.

Zaraz się zabieram za czytanie :-)

Shiran - trzymam kciuki za wybór wózka, na pewno zdążycie :-) a co do knedlików, ja mam do Czech jakieś 20km :D ale chętki mi narobiłaś :D ciekawe tylko czy mąż podzieli moją zachciankę ;-)

Emka - to miałaś dzień :-) grzywką się nie martw, jak jest świeżo ścięta to będzie szybciutko rosła :* z tymi babami w sklepie już tak jest, czasem są takie fajne babki, można coś podpytać, same się nie narzucają, a czasem są takie fladry :-( dziś jest nowy lepszy dzień, duuużo uśmiechu i słoneczka :-)

Choco - ja wczoraj też planowałam prać ale tak lało, że odpuściłam. Super, że się mąż zaoferował :-) u mnie się Babcia męża zaoferowała ale jakoś mi tak głupio.
 
Ostatnia edycja:
hej Mamusie :)
U mnie nadal upalnie tak jak u większości z Was.
Wczoraj mama miała imieniny, jutro ma urodziny więc wpadli do niej goście, a ja dobra córka przygotowałam jej poczęstunek i wyszło całkiem dobre ;-)
Na dziś brak planów, odpoczynek ;-)

Emka trochę km jest ale jadę najpierw kilka dni wcześniej autem (oczywiście nie sama, będę pasażerem) do teściów, a z tamtąd mamy już tylko 2h jazdy. I tak jak pisałam wcześniej dobrze się czuję i oszczędzać się będę cały czas również podczas wyjazdu. Więc tylko trzymać kciuki ;-) A tobie współczuję wczorajszego dnia, oby dzisiejszy dał zapomnienie o tamtym. Odpocznij i nie denerwuj się, może dzień przerwy od przygotowań pomoże. Jeszcze masz trochę czasu ;-)
sawi super z tą aukcją, gratuluje :-) i uważaj na siebie.
smoky ja też nie mam pomysłu co na obiad hmm? Marciątko ale twój pomysł mi przypadł do gustu bo dawno nie jadłam ryżu z kurczakiem :)

Współczuję Wam tych palących sąsiadów. U mnie w rodzinie i rodzinie Ł. nikt nie pali, tacy pro wszyscy hehe na szczęście :-)

Ręce nadal spuchnięte :( eh


Udanego dnia wrześniuweczki ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja :)

kciuki za wizytujace, jesli dzisiaj sa..

Bigbi, obawiam sie ze tata juz nie bedzie chcial sie ze mna zakladac :)

ania, u was jak w jakims mcdonaldsie, wczoraj frytki, dzisiaj hamburgery. Moj maz bylby wzniebowziety przy taki menu :D:D
Ja jestem ciekawa czy zuzia urodzi sie 28 sierpnia, bylo by wtedy miedzy dziewczynami rowniutko poltora roku :)
buhahaha to aparatka jestes. Ale ja w sumie tez po badaniu i papierologii na izbie przyjec mowie to co moge juz isc do domu skoro akcja ustala? A lekarka No chyba Pani zartuje - przebierac sie w koszule. A ja "ale to tak tutaj?!" buhahah :D

Emka, co za dzien... tulisie.

U widze ze mocna grupa wsparcia Holandii powstala na forum :p Jestem osamotniona :p

smooky, ja mam trzeci dzien pomidorowa, tyle ze przedwczoraj z makaronem, wczoraj z ryzem, a dzisiaj zrobie lane kluseczki :p

a ja ledwo zyje, spie na stojaco. ide sie polozyc poki Ola z babcia na spacerze... tymbardziej ze potem jedziemy z mloda na basen... a nie wiem jak zareaguje bo mielismy 2 miesiace przerwy.
 
Nakupiłam ładnych warzywek i będzie mega zdrowa zupa z buraczkami, fasolką, kalafiorem, kapustką i koprem :-) Na 2 dni będzie spokój. Moje dzieci jakieś marudne na podwórku w te upały, w domu są zdecydowanie grzeczniejsi. Zaraz położe Hanutę na drzemkę i podziałam w kuchni, pranie też wisi juz 3 dzień na balkonie, suche jak papier a mi nic sie nie chce...
 
Witajcie
Ja to po nocy czuję się bardziej zmęczona niż za dnia, nogi mnie bolą najbardziej.
A moje dziecko do tego dzisiaj wstało o 4.00:szok: i powiedział, że już jest dzień, potem jeszcze poszedł spać, no ale pobudzić wszystkich pobudził.
Do tego mąż wczoraj wrócił z pracy z temperaturą:sorry2:

U nas dzisiaj prawie 30 stopni, ale wieje coś mocno, może wezmę się za prasowanie, bo już dwa prania się na zbierały


Bigbi
ja też dzisiaj makaron z malinami:tak:

joani oj jak mnie denerwuje jak ktoś pali papierosy na balkonie, u nas póki co nikt nie pali, ale na pewno bym poszła i op...

EM_Ka oj pechowy dzień jakiś wczoraj był, dzisiaj będzie lepiej:tak:

shiran ja bym poszła i zwróciła uwagę, ja to ostatnio w ogóle jakaś bojowa się zrobiłam

elleni
:-D mi też ta pogoda nie przeszkadza
 
Hej dziewczyny dołączam i ja termin na 29.09 ma któraś podobnie???
mam nadzieje że mały w terminie się urodzi bo już mi ciężko poprzednie ciąże nie załapałam się na upały i nie wiedziałam co to znaczy a teraz cierpię nóg to nie czuje takie spuchnięte do tego jestem migrenowcem więc bóle głowy też dają o sobie znać przebywanie na słońcu odpada, a mała marudzi bo by tylko na dworze siedziała starszy na szczęście w przedszkolu ale jakoś dajemy radę...
Tak czytam trochę i jestem załamana czy tylko ja nie mam nic naszykowane???? ubranka są na strychu trzeba przeprać i poprasować ale czekam na chłodniejsze dni z tym prasowaniem reszta to na bieżąco bo mała różnica wieku....swoją drogą nie wiem jak sobie poradzę mała strasznie zaborcza jest i trzeba się nią ciągle zajmować ale jeszcze trochę czasu mam wiec staram się o tym nie myśleć....

Pozdrawiam
 
Wesolutka no dokładnie mc donald się kłania :) hehe moj mąż też zachwycony :) a teściowa dała nam gulasz z makaronem i warzywkami dla małej (pracuje w przedszkolu i czasami bierze do małej jedzonko jak jest coś czego ja nie robie ) więc możemy sobie z M pofolgować i najeść się fast foodów :)
Fajnie macie z tym basenem..:) moja nati uwielbia a ja nie mogę ;/ mam nadzije że po porodzie nadrobimy wszystko :)

A u nas dziewczyny fajnie chłodno sie zrobiło :) słoneczka brak lekki wiaterek i ok 20 stopni :) to mi się podoba :D
 
reklama
Pojechałam oczywiście do Pepco po te pieluchy... ale były tylko 2 rodzaje, w tym jedne w groszki różowe, więc wzięłam kilka szt. taich samych z piłkarzami,a co tam w końcu mundial ;-)
Ja dzisiaj też kuraka robię pieczonego z buraczkami, a dla męża pyrki jeszcze.
Na dworze wiatr świetny i tak mogłabym stać i stać, tak fajowo owiewa ;-)
Chyba też się kimnę, bo jednak człowiek padnięty jak nie śpi całą noc...
 
Do góry