reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

dziewczyny o niczym innym nie myśle tylko żeby zaraz wam napisać jaki wynik jest..
czasem sie czuję jakaś opętana ciągle zmienia się czas oczekiwania sam czuje się jak głupia... ciągle piszę wam inna datę..
mam jednak nadzieje że dzisiaj się juz to wszystko zakończy...
 
reklama
Cześć Kobietki :) Mam 23 lata i jestem na IV roku studiów :) Wszystko się ostatnio pozmieniało ze względu na Ignasia, który jak wiecie urodzi się we wrześniu :) Przede wszystkim już niedługo planuję przeprowadzkę z Poznania do Środy Wielkopolskiej, gdzie mieszka mój chłopak :) Trochę się boję, bo będziemy mieszkać z przyszłymi teściami - macie jakieś doświadczenie w tej kwestii, jakieś rady? :D
Ostatnio zmieniłam lekarza. Pierwszy był z NFZ i naprawdę miał wszystko gdzieś, teraz chodzę prywatnie i rzeczywiście wizyty trochę kosztują, ale czuję, że jestem w dobrych rękach, dzisiaj byłam robić badania krwi wszystkie :)
Nie wiem czy to objaw ciąży, ale jestem strasznie rozkojarzona ciągle i o czymś zapominam :)
Dzisiaj sobie dogadzam i wcinam od rana truskawki z bitą śmietaną - pychota <3
 
Ah zapomniałam dodać - polecam wybrać się do h&mu, bo są fajne przeceny na dziale dziecięcym :) Teściówka kupiła wczoraj super kocyk za 30 zł (taki zielony z małpką przesłodki), a ostatnio małe zimowe butki za 10 zł!!! Akurat teraz wysprzedają rzeczy,które nam na jesień będą potrzebne :)
Poszukuję jakiejś fajnej torby, która się przyda do szpitala, widziałyście gdzieś może odpowiednie?
 
Witajcie Dziewczyny dzisiejszego dnia :-)
Dziś zapowiadali u nas słonecznie ale to z dużym zachmurzeniem się pojawia to słońce ;-)
Postanowiłam, że chciałbym mieć wianek z żywych kwiatów na głowie podczas ślubu, są przecudowne <3 i teraz poszukuję najlepszej opcji :-)
pjakpatka witaj :-) gratulację synka, a co do mieszkania z teściami to chyba bardzo indywidualna sprawa, ale raczej jakby mili nie byli to jednak nie to samo co u siebie lub nawet u rodziców więc oby było przyjemnie :-)
Kciuki za udane wizyty :)
 
Heloł mamuśki :-D

Dzisiaj dzionek zaczął się w lepszym humorze. Lala spała całą noc i wstała z uśmiechem na ustach, jak ja to uwielbiam :-) Teraz sobie ucina drzemkę, więc ja mam chwile dla siebie :-)

Pjakpatka witaj :-) kolejny wrześniowy chłopiec w naszym gronie. a na kiedy masz termin?

wesolutka głos oddany. Bidulka mała, mam nadzieję,że szybko się wykuruje, a kaszelek mocny męczy?

kusiak no rozwaliłas mnie tym zdjęciem :-D bomba!!!banan mi z buzi nie schodzi, prawdziwy facet na tronie z gazetą :laugh2:

ania myślę o Was od rana, niech już te wspaniałe wieści przyjdą i otworzymy wirtualnego szampana, oczywiście ne-alko :-) hania ma fajne emotikonki, to myślę,że znajdzie coś na tę specjalną okoliczność :-D

nexiss gratulacje!!!!! Wcale się nie dziwię ,że nie mogłaś już spać rano :-)

miłego dnia wszytskim!kusiole babole :-*
 
Anusia ciesze sie ze moglam Cie rozweselic :)

Wesolutka no biedna ta Twoja mala. Niech szybko wraca do zdrowia :)

Pjakpatka chyba wszystko zalezy od tego jakich masz tesciow :) a rozkojarzenie i zapominalstwo to jak najbardziej objaw ciazy :D
 
reklama
Do góry