reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam sie i ja:-)

Tez jakos spac dzis nie umiem ... chyba po tej wczorajszej wizycie:-)

Nexiss sokojnie kochana nikt szpitali nie lubi.. dla mnie tez to kara ale jak trzeba to trzeba:-) a na swieta do domku wypuszcza :*

Ja mam taki maly rogalik tylko dmuchany do karmienia tez fajna sprawa :-)

Powodzenia dzis na wizytach ;*

Buziaki
 
reklama
Słońce świeci jupi :-)
Nexiss trzymaj się i nie dawaj białym kitlom ;-)
Dzisiaj w nocy, jak się chciałam obrócić na drugi bok, nie mogłam namacać rogala... no i co się okazało... mąż smacznie spał wtulony w niego :-D musiałam porzucić go we śnie, no i znalazł się szczęśliwy znalazca ;-) nawet nie budziłam go, bo tak słodko wyglądał... Rano się śmiał, że się nie wyspał bo się rozwaliłam z rogalem i spał na końcu łóżka i myślicie, że uwierzył w tę nocną "kradzież".. a skąd! :-D
Miłego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)

Ja dziś wyjątkowo wyspana :) szkoda tylko że tak strasznie zimno, mam nadzieję że się wypogodzi na święta bo chciałabym trochę pospacerować....

Nexiss wracaj szybko! Na pewno będzie dobrze.

Bubbles i wszystkie wizytujace powodzenia!


Mój mąż to ostatnio ciągle narzeka że się pcham na niego, muszę mu tłumaczyć że to nie ja tylko Mikołaj ;)
 
Dostałam właśnie info, że koleżanka urodziła synka Juliana :-) miała termin na niedzielę wielkanocną, a tu zając się pospieszył. Także święta już w domciu spędzi. A my jeszcze ok. 5 miesięcy czekania... ;-)
Ania, nie chciałam go budzić, bo biedaczek pracuje ostatnio po 14 godzin... ale za to następne tygodne będą spokojniejsze i trochę pojeździmy po sklepach i obczaimy co gdzie i za ile :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się dziewczyny :-)
u nas wczoraj też przeszło gradobicie. Momentalnie zrobiło się ciemno a potem biało :/ niech ta wariacja pogodowa wreszcie się skończy bo mam cały czas lenia i kręćki w głowie.
dziś też pochmurno i ziąb - masakra. Dziś siedzę sobie sama, więc popracuję trochę a potem wezmę się za prasowanie. O 14:30 jak mąż się nie odezwie, że wraca to muszę dzwonić po teściową by mnie zawiozła do lekarza na wizytkę. Jedno auto wciąż w naprawie więc jestem uziemiona, żadnego siostrzanego wtorku nie było ani nic... mam tylko nadzieję, że mojego wypuszczą na czas i dojedzie na wizytę, żeby podpatrzeć Stefanka :) po wizycie skoczymy sobie do H&M, zobaczyć maluszkowe ciuszki.
Animka, Dooda, zamówiłam wczoraj tego samego rogala, tylko w wersji fioletowa łąka :D mam nadzieję, że jutro przyjdzie i na święta będziemy z nim spać. Tzn. ja i mój mąż bo zapewne będzie mi go podbierał ;-D
Trzymam kciuki za współwizytujące :-)
Pozdrawiam!
 
Dzień dobry :)
Mój rogal jest identyczny, mam ten popielaty w groszki i też mąż narzeka na brak miejsca w łóżku :-D Ale nie pcha się na niego.
Za to z chęcią na moim rogalu mości się nasza psinka Kropka :)
Ciekawe jak ten rogal sprawdzi się do karmienia. Zobaczymy :-)
 
reklama
Pączusia wcinam...mmmmm pycha :-) ciasto zakupione i czekam na ploteczki z koleżankami. Ciekawe jakie nowości przyniosą ;-)
Carrie, rogal do karmienia jest super. Siostra miała i mówi że przynajmniej ręce nie bolą od trzymania malucha i kręgosłup odpoczywa.
Udanych wizyt :-)
 
Do góry