reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Kusiak u mnie to samo ledwo z fotela wstaje, nie mówiąc o tym, ze chodzę jakbym miała dzieci między nogami :-D
 
reklama
To ja też tak mam, w szczególności jak posiedzę czy poleżę... później ma być ponoć jeszcze gorzej :-D
 
Ja mam problemy z laczeniem kosci lonowej i to dlatego. Zamowilam sobie pas podtrzymujacy brzuch, podobno troche pomaga. Moze w polsce tez sa takie i moglabys sobie kupic? Bo przeciez z blizniakami to brzuch bedzie dosyc spory to moze Ci pomoze troche?
 
Joani u mnie to nie od lezenia i siedzenia tylko od chodzenia :) jak leze to mi lepiej.
Oj sorki, mialam edytowac i sie zapomnialam :p
 
Mnie tez jak boli tak to jak duzo zalatwiam chodzę jeżdzę autem, jak leże to nic nie boli... A jak ból nie do wytrzymania to wspomagam sie nospa praktycznie zawsze pomaga. Choć jak moge to staram sie poprostu zasnąć ale nie zawsze mozna ...


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Witam i ja.
Wczoraj byłam na wizycie i raczej na 90% już będzie chłopiec :-D Najważniejsze ,że zdrowy i rośnie jak trzeba. Tatuś mega zadowolony, no ale teraz mamy nie lada problem z imieniem :confused:

Pozdrawiam Was kochane.
 
no to gratulujemy udanej wizyty:))


co do bólów mnie coś z tyłu promieniuje od krzyza do posladka lewego masakra jakiś nerw czy co:confused:


ciekawe jak Bublles po wizytce
 
reklama
Do góry