reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Hejka!
Ojj jaka niewyspana jestem dzisiaj. Obudziłam się o 3:00 w nocy bo obudził mnie ból pęcharza. Poleciałam więc zrobić siku ale okazało się, że ten ból nie był spowodowany pełnym pęcherzem a infekcją :-( Po godzinie przewracania się na łózku z boku na bok wziełam sobie jedną tabletke Furaginy bo wiem, że inaczej nigdy mi nie przechodzi i byłoby coraz gorzej. Ból naszczęście przeszedł ale zasnąć i tak już nie mogłam bo rozbudziłam się szukaniem tabletek i innych spodni od piżamy bo okazało się, że te w których wczoraj położyłam się spać najzwyczajniej zaczeły mi opiniać brzuszek i czułam duży dyskomfort. Tak więc dzisiaj nocka z przebojami. Ehhh... Mam nadzieje, że ta jedna tabletka zwalczyła infekcje .

Witam Aureolcia! :blink:
 
reklama
Cześć dziewczyny.

aureolcia witaj i rozgość się :)

a_nka widzę, że trudna ciąża Ci się zapowiada. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :tak: Życzę dużo siły i wytrwałości.

soniafka współczuję infekcji :( Może profilaktycznie bierz jakieś tabletki z żurawiną albo pij sok. I nie nagrzewaj pęcherza. To przynosi ulgę ale sprzyja rozwojowi bakterii.

Miłego dnia :)
 
A_nka kochana dasz radę jesteś silna kobietka i maluszki też są silne, założą tego pessara i zobaczysz będzie wszystko w porządku, super że czujesz dzieciaczki:-* to najważniejsze:) i naprawdę nie martw się, bo na pewno jesteś pod bardzo dobrą opieką.
Najważniejsze odpoczywaj kiedy się da, wiem że łatwo się mówi a jak się ma już 2 malutkich szkrabków :)

Furciaczek taki wątek sie był by głupi, mnie najbardziej martwi nie zachowanie a sierść. Samanata szybko przezwyczaiła się do Nadusi teraz Nadia choćby jej rękę do buzi wkładała to ta nic jej nie zrobi:)

Współczuję kochana infekcji, a Furaginum można w ciązy?
 
Ritta, w sobote lece do Polski to zakupie sobie tabletki z żurawiną. Też o tym pomyślałam właśnie bo u mnie intekcje pęcherza bardzo często się pojawiają i bardzo szybko się rozwijają bo jeśli już czuje że ją mam nie wezme Furaginy to po 2 dniach mam krew w moczu. Ostatnio miałam generalnie spokój ale od początku ciąży już dwa razy infekcje zduszałam Furaginą więc chyba powinnam teraz brać profilaktycznie tak jak napisałaś jakieś tabletki z żurawiną lub coś podobnego.

Współczuję kochana infekcji, a Furaginum można w ciązy?
No właśnie nie bardzo można ale ja wiem, że nic innego mi nie pomaga i tak jak napisałam wyżej bez interwencji Furaginą infekcja rozwija mi się błyskawicznie. :-( Wzięłam tylko jedną tabletke więc mam nadzieje, że nie wpłynie to na maleństwo
 
Ostatnia edycja:
aureolcia, Ritta, Katka dzięki dziewczyny

Niestety lekarz powiedział, że organizm jest zmęczony czwartą ciążą w tak krótkim czasie.
I bardzo by chciał byśmy chociaż do końcówki lipca wytrzymali w trójpaku :-(

Oczywiście weekend majowy mogę odwołać bo mam zakaz jakichkolwiek podróży.
I gin kazał poszukać sobie w okolicach maja lekarza w Toruniu ponieważ we Włocławskim szpitalu nie mogę rodzić z powodu obniżonej referencyjności. Szpital nie może przyjmować porodów przedwczesnych ni poważnej patologii ciąży.
 
Dzień dobry wszystkim :-) Już wcześniej się przedstawiałam, ale jakoś nie udzielałam się, ale często Was podczytuję. Co prawda termin mam na koniec sierpnia, ale bardzo podoba mi się na Waszym forum :)
Chciałam właśnie napisać, że też interesuje mnie bardzo temat psy-dzieci. Jestem też psiarą, mamy suczkę jacka russella terriera i jest przez nas dosyć rozpuszczonym pieszczochem i zastanawiam się jak to będzie jak pojawi się w naszym domu maleństwo.
Miłego pierwszego dnia wiosny wszystkim życzę :)
Widzę, że zachcianki na rybki królują. Ja dziś mam ochotę na pastę jajeczną :-)
A to nasza sunia:
Clipboard01bb.jpg
 

Załączniki

  • Clipboard01bb.jpg
    Clipboard01bb.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 38
Założyłam nowy temat dotyczący naszych pupili :)
Zapraszam do chwalenia się i wymianą doświadczeń

katka
już zaczęłaś 18 tydzień ? Szok:szok:
 
reklama
Do góry