reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Witam z samego rana :)

śpicie jeszcze??

paulamc jeszcze raz współczuję .. dziękujemy bardzo :* i czekamy na dobre wieści o starankach znowu o dziedzię :) już nie długo zapewne się nam pochwalisz i tak jak dziewczyny piszą do 3 razy sztuka a napewno się uda :* trzymajcie się razem z mężem.

Dziewczyny a my glowy do góry nie załamujemy się :) i kto to mówi....

słoneczko wychodzi więc zapowiada się miły dzionek znowu :)


ciekawe czy z wynikami będą dziś dzwonić... masakra
 
witam sie porannie :)

na pewno dziewczynki bedzie wszystko dobrze :)kciukasy !! i za wszystkie wizyty dzis :)

okatko super ze wszystko dobrze - prosze tam dbac o siebie :)

Paula tak bardzo mi przykro wiem co czujesz.... nie poddawajcie sie , sprobujcie dojsc do przyczyn , jesli sie da nastepnym razem eliminowac a za rok gora dwa odnajdziesz nas ze urodzilas piekna dzidzie - trzymam kciuki!

Dziewczyny milego dnia zycze - zapowiada sie bardzo fajnie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny . U mnie zapowiada się cuuudny słoneczny piąteczek. :-)
Ja o dziwo obudziłam się dziś bardzo wcześnie. Jeszcze przed budzikiem męża i czuje się taka wyspana i wypoczęta, że góry bym mogła przenosić. Ogólnie dopadł mnie jakiś przypływ energi. Może to ten drugotrymetrowy "miodowy okres ciąży". ;-)
Nexiss, napewno wszystko jest dobrze. :tak:
 
Do góry