reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Maddlena, twój sen sprawdzi się napewno oczywiście mam na myśli fakt, że maleństwo zatrzymasz i nikt ani nic ci go nie zabierze. Bo chyba poród w domu nie jest twoim marzeniem jak się domyślam. :-p Swoją drogą ciekawe czy twój sen sprawdzi się też odnośnie płci. ;-)
Z tym zielonym światłem po poronieniu to jest bardzo różnie. Wszystko zależy od tego jak zaawansowana była ciąża i tego jak regeneruje się macica.
 
reklama
Tak, tak, mam na myśli to, że maluszek zostanie ze mną i właśnie ciekawa jestem, czy sen przepowie płeć jak poprzednim razem. A rodzić mam zamiar w szpitalu. No, chyba,. że nie zdążę dojechać, ;-).
 
maddlena mi tez pare dni temu śniło sie ze urodziłam synka:-D z tym że poprzez cc
ale synek był tak śliczny ze do teraz pamietam twarz (moje laski jak się urodziły to takie opuchniete) a on był taki ladniusi

a że sny są odwrotnością to pewnie będzie coreczka i sn
 
Witam dziewczyny, ale wy tu nawijacie tak szybko, że raczej nie nadrobię ;). O sobie... no więc urwałam się z forum planujemy-dziecko.pl , bo tam w sumie lipa, administratora nie ma a na forum może z 6 osób. Jestem mamą 4 + letniej Alicji i teraz czas na rodzeństwo ;).To chyba tyle.Dziś byłam na pierwszych badaniach zapłaciłam 86zł chyba ocipieli w tej przychodni, ale nic następnym razem zdobędę skierowanie z NFZ. Jutro mam kolejną wizytę u gin. Od 6 tyg miałam plamienia ( krwiak) więc najwyższy czas iść zobaczyć czy się wchłonął czy nie. Termin mam na 27 wrzesnia i na pewno będzie to CC :)

pozdrawiam, spróbuję częściej zaglądać;)
 
Porody w domu to może i mogą mieć miejsce jak już się ma doświadczenie, tzn mam na myśli, jeśli nie jest to pierwszy poród. Aczkolwiek ja jestem zdania, że nie ma to jak być pod opieką lekarską. W Norwegi czy w Angli poród w domu to normalka. Wiele kobiet się na to decyduje ale mnie sama myśl spędza sen z powiek.;-)

Sawi, U mnie sny nie są wcale odwrotnością. Niestety często i te gorsze i te beznadziejne nie mijają się z prawdą. Śmieję się, że jestem jakąś czarownicą ale naprawde już tyle razy moje sny się sprawdziły, że często wywolują u mnie stres. :sorry:


Anuka24, witamy serdecznie. Miejmy nadzieje, że u nas ci się spodoba.
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o sny to ja w pierwszej ciąży miałam koszmary po prostu.Moja Ala śniła mi się z wielka dorosłą głową i w ogóle nic przyjemnego;), na szczęście w rzeczywistości po porodzie wyglądała prześlicznie;).

A ja dziś mam takiego lenia, że nic mi się nie chce, a w domu bałagan jak po tornadzie.

Dziewczyny mam do was takie pytanie, czy któraś prowadzi własną działalność albo zna się na księgowości ZUS?? Ja prowadzę własną działalność od czerwca i byłam na najnizszych składkach niestety.Ale zrezygnowałam w styczniu z chorobowego i na nowo zapłacę składki już podwyższone.Orientujecie się jak te składki się płaci, żeby mieć wyższy macierzyński i L4??
 
reklama
Do góry