reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Smerfetka do tej pory nie miałam problemów z biodrami. Ja mam wizytę dopiero na początku marca, więc dopiero wtedy będę mogła się zapytać, jeśli te bóle nie miną. Myślę, że powinnaś powiedzieć lekarzowi.
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam pytanie do Was, bo dla większości to nie jest pierwsza ciąża :)
Czy powinnam już teraz powiedzieć lekarzowi o problemach ze stawami biodrowymi? Niestety mam z nimi kłopoty i obawiam się, jak to będzie jak brzuch urośnie i zwiększy się nacisk na nie...

jak najbardziej twój lekarz powinien wiedzieć o wszystkich kłopotach ze zdrowiem .. a z biodrami pożniej może się problem powiększyć więc trzeba uważać ... :)

Dziewczyny, a ta senność i znużenie też tak jak mdłości tylko w I semestrze, czy dłużej?

no niby jest to tylko w 1 trymestrze :) ale ja z corką miałam w 6 miesiącu mdłości hehe :) ale zmęczenie powinno ustąpić :)
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach:))

Ritta mniej sie ruszasz niz przed ciaza, wiec pewnie stad ten maly nadbagaz juz sie pojawia:)

Maddlena dobrze, ze z synkiem juz lepiej, duzo zdrowka dla niego:tak:

U mnie poki co waga stoi w miejscu, z czego jestem zadowolona, bo ja nie mam mdlosci, ani nie wymiotuje, wiec jem normalnie i myslalam, ze kg szybko zaczna przybywac, ale na razie jest ok:))
 
He he, ale się uśmiałam.Myślałam ,że tylko ja jestem takim leniwcem. Ciesze się ,że jest inaczej. Teraz nie mam wyrzutów sumienia :-D

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Powiedzcie mi czy wy tezmaci takie uczucie napompowanego brzucha??? Mam takie wrażenie jak bym miała w macicy balon i ktoś go dopompowuje i mnie tak rozpiera.
 
Dziewczyny ile płaciliście za pierwsze badania w ciąży krew, mocz, toksoplazmoza, różyczka itd? Mnie moja ginekolog wysłała i troche szczena mi opadła jak zapłaciłam za nie ponad 300zł. Mam wrażenie, że ta moja ginekolog ze wszystkim przesadza. Jestem młoda, nie mam obciążeń genetycznych a ona wszystko mi zleca co się da.
 
emalia ma dokładnie takie uczucie jak opisujesz, czuje się jak napompowana. Niby nie najedzona ale pełna ;) A z moją wagą to tak właśnie jest, nie mam żadnych mdłości więc jem normalnie i przestałam się ruszać. Na początku przez plamienia a teraz trochę z lenistwa. Ale koniec, dzisiaj idę na siłkę.smerfatka ja też uważam że powinnaś mówić lekarzowi o wszystkim co Cię niepokoi
 
Ja tez mam wrazenie ze mam balon ale raczej tylko wieczorami bo wtedy jestem najbardziej wydeta i te gazy :p
Ja mam +2kg na wadze mimo mdlosci i malego jedzenia ale jakos mnie to nie martwi. W koncu jestem w ciazy wiec bedzie szlo tylko do gory a nie w dol :)
Ja tez sie lenie tylko to nie takie proste przy dwojce malych dzieci :)
Udanych wizyt dziewczyny :)

Smerfetka oczywiscie ze powinnas powiedziec :)
 
ritta na siłownię? :)

justi ja własnie z tego powodu zrezygnowałam i jednak ide na NFZ weź przestań tyle im płacić tym bardzie że w ciąży przysługuje za darmo, jedynie chyba usg prenatalne prywatnie bo to co innego

czy orientuje się któraś jak to jest z UP , czy trzeba zgłosić ciąże jak będę na wizycie , czy przez to mnie nie wyrejestrują???


udanych wizyt życzę
 
Ostatnia edycja:
reklama
To i tu się przywitam,
jestem już lipcówką 2012 a teraz mam termin na 27,09,2014. Domyślam się, że jesteście już dość zgraną grupą ale mam nadzieję, że będę mogła do Was dołączyć.
Miałam jedną wizytę 04,02 to był 6t5d i widziałam już serduszko, niestety przez krwiak mam kontrolę 18. Mam nadzieję, ze podobnie jak w pierwszej ciąży krwiak szybko się wchłonie.
Widzę, że piszecie o wadze u mnie teraz szybciej przybywa kg niż w pierwszej ciąży, oby ta tendencja się nie utrzymała bo wtedy miałam na plusie 20 kg.
Miłego dnia i pozdrawiam.
 
Do góry