reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
KOKO kupisz termometr w kazdym sklepie dzieciecym za kilka zlotych. Mialam taki plywajacy po wodzie ale wiesz co to mi sie nie przydalo przy dziecku. Bo za dlugo czekac zeby sie poziom rteci podniol. Moze probuj mierzyc elektornicznym? Ja mam taki do ucha co mierzy tez temp wody i wynik w sekunde. Ale ja mierze i sobie i chlopakom na reke, a raczej na lokciu ;-) ma sie czuc ze jest w sam raz woda. Sama uwielbialam kapiele w ciazy. Pomagaly rozladowac skurcze przepowiadajace wiec u mnie kapiel byla codziennie.


KUSIAK przeczucia... W pierwszej ciazy bylam pewna ze bedzie dziewczynka :p a nie byla. W drugiej juz wolalam nie nastawiac sie, tym razem tez nie. Naprawde nie chce miec przeczuc co do plci ale oczywiscie chcialabym dziewczynke dla odmiany ;-) poczekamy zobaczymy
 
Sawi ale Ci zazdroszcze tej zupki :D

Dziewczyny a macie juz jakies przeczucia co do plci dzidziusia? :) mi sie cos wydaje ze to 3 chlopak bedzie :D i zaczynaja mnie denerwowac gatki ludzi ze przydalaby sie nam teraz dziewczyna :/ a co ja sobie wybiore??!!
mam podobnie,też każdy mówi teraz chłopak by sie przydał (a mam dwie córeczki) jakbym to ja wybierała...
co do przeczuć to myślę że córeczka będzie....
 
hej, ja też mam termin na wrzesień . Na razie męczą mnie mdlości, które już mnie dobijają. Codziennie rano myśl jak przetrwać cały dzień w pracy. Koszmar:-( Ile u Was trwały mdłości? ja mam już od prawie 2 tygodni.
 
U mnie mdlosci od dwoch tygodni choc ostatnie dni mam wzglednie spokoj. Mowi sie ze moga byc do konca pierwszego trymetru czyli z miesiac jeszcze moga byc. Pamietam pierwsza ciaze jak jeszcze pracowalam w pierwszym trymetrze mialam mdlosci kazdego dnia. Bralam specjalnie popoludniowe zmiany bo rano sie zdarzalo ze w tramwaju mi sie zaczynalo krecic w glowie. Balam sie ze fikne :p
 
A ja odpukać nie mam mdłości, chyba, że głód mnie dogania. Za to mam brzuch wzdęty i nie schodzi ta oponka :-D
 
reklama
JOANI brzuch to juz bedzie mial tylko wieksza oponke :-D ;-)


Mnie sie poki co dolegliwosci uspokoily. Mdlosci lekkie, apetyt dobry, piersi lekko pobolewaja, brzuch czasem pobolewa, sennosc tez jakos ogarnelam. Czuje sie troche jakbym wchodzila w drugi trymestr choc to jeszcze za wczesnie. Ale juz mam syndrom wicia gniazda :-D
 
Do góry