reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Czesc dziewczyny.
Ja juz na nogach. Zbieram sie powoli na badania krwi i moczu i do internisty bo mnie chorobsko rozklada :( Wiec moj weekend zapowiada sie pod kolderka.

Gochson kciuki za jutrzejsze usg &&&&.

Milego dnia babeczki.
 
reklama
Witam was dziewczyny.
Na początek witam się z nowymi koleżankami.
Emilia82 gratuluję, wierzyłam, że wszystko będzie dobrze. na nasze nieszczęście( bo nerwy) i szczęście również (bo okazuje się, że wszystko w porządku) lekarze często się mylą. Na prawdę bardzo się cieszę.
Gochson wierzę, że u Ciebie będzie tak samo jak u Emilki i wszystko zakończy się szczęśliwie. A teraz to Ty jesteś w domku, czy w szpitalu, bo pisałaś, że masz jechać?
zazadar poczekajmy, a wszystko będzie dobrze. Jak wspomniałam, niestety lekarze często się mylą i sprzęt też. Uszy do góry i trzeba wierzyć...
monika-krawczyk cóż mogę Ci powiedzieć, beta przyrasta, więc jest duża nadzieja, że jest wszystko w porządku. Cierpliwie czekaj i tak jak mówisz, do innego specjalisty. Powtarzam to już trzeci raz w tym poście. LEKARZE CZĘSTO SIĘ MYLĄ. Trzeba wierzyć i mieć nadzieję. Ściskam Cię mocno.
Ayni udanej wizyty w rodzinnym gronie:-).
natalinaa gratuluję wizyty, super wieści, masz swoje 6,5 mm szczęścia... Oj tęskni się, tęskni...
elleni Ty to masz już CAŁĘ 2 cm szczęście. Super. niech maluszki nam rosną.

Pisałyście wczoraj o snach. Ja też mam dziwne sny. Podobno w ciąży, a szczególnie w I trym to normalne. Mi na przykład dzisiaj się śniło, że była wojna i ja walczyłam, strzelałam z pistoletu... masakra....

Coś mnie dzisiaj pobolewa podbrzusze.. Nie chce mi się wstać z łóżka... Dajcie mi kopa w tyłek...
 
Witam wsxystkie nowe wrzesniowe mamusie. :)

Zuzadar ja bym poszla na wszelki wypadek do innego specjalisty to skonsultowac. Na krwiak najlepiej lezec i sie oszczedzac. Bede trzymac kciuki.

Gochson masz wysoka bete, wiec moze lekarz zrobil niepotrzebnie afere? Przy pozamacicznej z tego co wiem beta nie przyrasta odpowiednio wysoko. Oby to byl falszywy alarm.

Powiem wam dziewczyny, ze gdy czytam czasem wasze opowiesci po wizytach, to najchetniej zabrala bym was do mojego lekarza, to bardzo dobry gin i nigdy niepotrzebnie nie sieje zametu. Martwie sie o was!

Musi byc dobrze, bo zla passa nie moze trwac wiecznie :)

Zaliczylam juz sledzie na sniadanie i cherbate z cytryna. Wieczorem "randka" hehe, w koncu wyjde z domu i zapomne na chwile o problemach :)

Milego dnia!
 
Dzień dobry Dziewczyny! :) dziś swieci słońce i pomimo mrozu te optymistyczne promyki dodają nadziei. Wierze ze u was wszystko będzie dobrze! Życzę miłego dnia i uściski dla gochson która jest w szpitalu, żebyś szybko wyszła ze wspaniałymi wieściami! :)
zuzadar, ja tez na swej drodze spotkałam bardzo kiepska ginekolog, pomimo ze prywatnie. Kilka lat temu zaufalam poleceniu teściowej i jestem u wspaniałego lekarza, który robi wszystkie badania i jest w dodatku troskliwy :)
 
Aha, a mnie nurtuje myśl dotycząca liczenia wieku ciazy.. Czy któraś mi wytłumaczy czy jak jestem w 6 tyg i 5 dniu to jestem w 6 czy 7 tygodniu ciazy? Nie mogę tego pojąć ;)
 
reklama
Denka a ja właśnie myślałam że w 7tc :confused: Jeżeli 6t+5d to jest pełne 6 tygodni i leci już 7. Sama nie wiem.
A Wy dziewczyny jak liczycie ?
 
Do góry