reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Nimfii, mój gin jeszcze nie wie ile ważę ;) ale pewnie się załamie!
Na ostatniej wizycie powiedział, że usg wygląda obiecująco ale kartę ciąży założy 29 stycznia jak wszystko będzie ok. No i wtedy czeka mnie ważenie i inne badania :) odliczam już do wizyty, zostało 4 dni (dnia dzisiejszego i środy już nie liczę;)
 
Dziewczyny to wy smarujecie się w dzień przed wyjściem z domu ??? ja zawsze po wieczornej kąpieli;) i tak też mówili w szkole rodzenia,że smarowanie bez wcześniejszej kąpieli (czyt wymoczeniu i zmiękczeniu skóry) nic nie da bo w suchą skórę nie wsiąka tak jak w taką po kąpieli. U mnie oliwka momentalnie wsiąka po takiej kąpieli, a nawet jak się pobrudzi to piżama, nie ubranie

Hmm wiecie jakiej maści używałam w pierwszej ciąży ?? Fissanu ! no był dla mnie genialny ! mega tłusty, zapach świetny-kojarzący się z ciążą i wzięli i go wycofali ze sprzedaży :/ już nigdzie nie mogę go dostać ;(

Co do picia kawy to ja piłam 2-3 dziennie pół na pół z mlekiem dla smaku, po prostu uwielbiałam sączyć ją cały dzień, a teraz nie mogę patrzeć w stronę kubka z kawą :]

Ritta zgłaszaj się na moderatora ;) widać nikt niema nic przeciwko, a nawet są ZA

Dziewczyny strasznie mi przykro ;( szczerze współczuję

anusiaszymka z tymi rozstępami to jest różnie. Ja też mam skłonności do rozstępów, nawet mam na udach po bokach jasne z czasów dorastania i byłam pewna że w ciąży mnie to nie ominie ale tak „katowałam” się oliwką w żelu i fissanem że uniknęłam. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Co do wagi to ja startuje z 65kg (bo od ostatniego ważenia w listopadzie na siłowni na pewno mi przybył z 3 kg, tak sobie przez święta pofolgowałam) ,a wzrost mam 165. Po pierwszej ciąży rok chodziłam na aerobik i siłownię, udało mi się zrzucić 10 kg ;) jeszcze chyba nigdy takich cyferek na wadze nie widziałam :p szkoda tylko, że mimo wagi ciało pozostawia wiele do życzenia jeszcze ale już mam plan od stycznia 2015 wykupić kolejny karnet na rok i zrzucać, zrzucać i jeszcze raz zrzucać ;)
 
Gochson przykro mi :( ale moze wlasnie dlatego mialas to krwawienie w styczniu :(

Ania, Nexiss to po porodach zalozymy nowy watek na forum i bedziemy sie wspierac w odchudzaniu :D
 
Ja znowu się dobrze czuje od rana :p od 7 nie śpie na 13 do pracy ale u mnie to zmiany nastroju są co chwile....:-)
Najgorsze jest to że pale papierosy i nawet ograniczyć nie potrafie....:no:

Właśnie...ja tez staram sie jakoś ograniczyć ale na razie kiepsko mi idzie, mam nadzieje ze po pierwszej wizycie u lekarza jakoś łatwiej będzie mi sie zmotywować do rzucenia.

Dziewczyny nic nie widac- jest podejrzenie ciazy pozamacicznej. Powiekszony troche jajowod. Mam jechac do szpitala.

Cholera, mam nadzieje ze to jednak pomylka. Trzymaj sie!!


Ja obecnie ledwo 42kg przy wzroscie 154cm...ciekawe ile przytyje:-p

Od kawy to mnie chyba nigdy nie odrzuci, uwielbiam...we wtorek może sie dowiem od dietetyka jak połączyć zamiłowanie do smaku kawy z obecnym stanem. Na razie nie mam żadnych jedzeniowych odstępstw od normy, apetyt średni zawsze miałam wiec bez zmian.
Jedynie cycki...dobrze ze maz wyjechany obecnie bo bym chyba zabiła za każdą probe dotknięcia...tylko zwierzaki moje się uparły na wylegiwanie sie na mnie ehh
 
ja też jestem jak najbardziej za kandydaturą Ritty :) Z doświadczenia wiem, jednak, że lepiej jak jest przynajmniej 2-3 osoby, więc może ktoś ma ochotę jeszcze?

A co do kremów ja smaruje się tołpa jest cala seria dla mam :) Tołpa :: mum
 
Witajcie dziewczyny! Chcialam sie przywitac i troche wprosic tutaj.
Wczoraj sie dowiedzialam, ze prawdopodobnie zostane po raz drugi mama wrzesniowego dzieciatka. Prawdopodobnie, o ile nie przenosze , bo spodziewany termin wypada 27 wrzesnia :-) mam juz jednego synka z wrzesnia 2014, a teraz wrzesien 2014 , wiec super !
Bardzo sie ciesze choc troche jeszcze niedowierzam, ze bedzie nas wiecej.
 
Ayni witamy :)

Gochson może jeszcze będzie dobrze...

Ritta jestem jak najbardziej za :)

Jeśli chodzi o kawę to mnie od początku ciąży odrzuca i nie jestem w stanie ani łyka wypić... Chociaż czasem by się przydało bo śpię cały czas :/

Jeśli chodzi o kremy to jeszcze o tym nie myślałam i nie mam doświadczeń więc chętnie skorzystam z Waszych :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ayni witaj wśród nas :)

wesolutka te kremy są świetne tylko zapach mi nie pasuję :) był kiedyś krem z tego na rozstępy i one fajnie znikały.. ale miałam tylko jedno opakowanie i w żadnym już sklepie nie umiałam kupić następnego :(

&&&& za dzisiejsze wizyty :)

My dzisiaj wyjeżdzamy na weekend na wieś do dziadków męża także do niedzieli dziewczyny :) trzymajcię się i nie piszcie za dużo bo nie nadrobie :)
 
Do góry