reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Gochson trzymam kciuki oby wszystko było w porządku.

Kusiak
oby po ciąży w końcu bo ostatnio u mnie z odchudzaniem ciążko.
 
reklama
kusiak chyba tak tylko my :) ale tak jak mowisz pożniej bedziemy razem zrzucać :)

za to mnie oliwka normalnie tak jakby spływa ze mnie a skóra sucha że szok.. bardziej balsamy one wsiąkają w sekundę :) też musze coś zakupić bo jeszcze nić nie mam.. a jakiś miesiąc temu kupiłam sobie krem ujędrniający żeby brzyszk ujędrnić bo z rozstępami nie wygląda fajnie...

manianka mnie udało się tak jak w poprzedniej ciąży odlożyć papierosy i nie dotykam ich wręcz teraz już mi śmierdzą.. :D

grochson w ktorym jesteś tygodniu??? może wszystko się wyjaśni i jest po prostu za wcześnie ??? trzymaj się :*

koko ty to już wogole chudzinka jesteś :)
 
witajcie kochane!
ja znow pisze z tel,wiec przepraszam za brak pol znakow.
pewnie juz Was nudze tym.moim odliczaniem ,ale jeszcze 8dni do wizyty :-) czuje sie niezle,troszke mdli,troche brrzuch pobolewa i w glowie sie zakreci,ale ogolnie jest ok. w poprzedniej ciazy od 9tygodnia stosowalam bio oil. niestety po 35tyg pojawily sie pajaczki na brzuchu,a po porodzie,to juz mialam brzuch w sinych rozstepach :-( niestety chyba glownie geny i podstnosc decyduje,ale kto wie jak bym wygladala gdybym w ogole nic nie stosowala. ja startuje tak jak w poprzedniej ciazy z waga 72 kg przy 175cm. wcale nie eygladam szczuplo. odwieczny brak talii i piersi nie pomaga :p

goschon moze w szpitalu beda mieli leszy sprzet,czekamy na wiesci! &&&
ritta jak najbardziej mozesz sie tym zajac. fakyycznie potrzebny ktos dyspozycyjny.
zycze Wam milego dnia kochane! nie wykruszajmy sie juz plisssss!!!
 
Ostatnia edycja:
anusiaszymka ile masz wzrostu ??? 275cm ??????:szok:

ja bio oil uzywałam po ciąży na rozstępy i powiem wam że się zmniejszyły i dzieki temu smarowaniu troszke zbladły :)
 
koko w poprzednich ciazach dawny gin sie ciagle czepial o moja wage :-D choc startowalam z 52kg ale nic nie przybieralam przez pierwsze miesiace. Tym razem z nizsza waga poszlam na pierwsza wizyte i myslalam ze dostane zjebke za ta wage a on mi mowi ze na razie to moge nawet schudnac o.0 zeby sie nic nie martwila :tak: ale anemia w krwi mi wychodzi wiec jestem na witaminach. Jedne co mnie dobija przy anemi to ze jestem blada jak sciana o.0
 
Hej hej,

Grochson, czekamy na dobre wieści!

ja waże 52kg przy wzroście 156. W poprzedniej ciązy przytyłam 16kg, ale bardzo szybko udało mi się to zrzucić. Mam nadzieje, ze i tym razem tak będzie ;-)Na rozstępy uzywałam Ziaja krem przeciw rozstępom, i nie mam ani jednego, ale myslę,że to tak jak pisala któraś z poprzedniczej że to bardziej kwestia genów niz kremu...
Mnie coś pobolewa dziś brzuch i boje się, że to od podniesienia córki i dziecka znajomych którzy własnie do nas przyjechali. Zapomniałam sie i podniosłam ich naraz:zawstydzona/y:

miłego dnia i weekendu, bo my mamy caly weekend gości więc się raczej nie będę odzywać

Ah zapomniałam, ja też jestem ZA Rittą :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ritta jestem za :)

Gochson kciuki trzymam &&

moja waga startowa 54kg , wzrost 168cm i już mam 2 kg na plusie:)
w pierwszej ciąży przytyłam prawie 30kg :szok: i od miałam też anemię niestety

a wczoraj miałam ochotę na parówki zjadłam 6 na zimno na raz :zawstydzona/y: , mam straszny już apetyt , mimo mdłości które czasem mam w dzień,

będę używać Elancyl przeciw rozstępom , tylko że małemu mojemu pękła butla i wysycha , ale chcę Dax mama kupić też
w pierwszej nie miałam rozstępów uzywałam mustelli , tylko trochę pod piersiami mi wyszły a tak nic
 
Do góry