reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Emalia no widzisz! Jest dzidzius :D

Co do bolu piersi to mnie bolaly na dwa dni przed terminem @ i na dwa dni po i nagle zupelnie przeszlo wiec juz sie martwilam a dzisiaj znow mnie bola :) takze spokojnie :)
 
A ja mam silnotok normalnie, morze mi w ustach sie zrobiło! Muszę cały czas coś podjadac byle tego nie czuć.. ;) a jak muli na wieczór to może chłopiec będzie? A taki przesad ;)
 
Witajcie.
Wpadłam do Was, choć nie do końca wiem czy powinnam już tu być. Jakos dziwnie u mnei z tym wszystkim. Pierwszy test wykonany w poniedzialek, słaba blada kreska, drugi we wtorek brak drugiej kreski, trzeci w srode, jest juz lepsza kreska.
Poszlam do gina, endometrium raczej @, jedyne 11mm, pecherzyka brak. Gin wyslala mnie na bete. Wg niego jesli beta pow 250 tzn, ze jestemw ciazy, jesli nie, to nie jestem. Beta byla tylko 58. Na wlasna reke dzis zrobilam kolejna bete, tym razem wynik 136. Wg gina to nadal negatywny wynik.
Dzis od poludnia strasznie bola mnie plecy. Generalnie mam zle przeczucia :(
 
reklama
A gdzie moj post?
Tyle sie naskrobalam i nie ma

po kolei

1. ostatnia @ 20.12
2. pierwszy test blada kreska 21.01
3. drugi test brak kreski 22.01 rano
4. trzeci test kreska widoczna 22.01 okolo 10-tej

tego samego dnia wybralam sie do lekarza (jestem po zagrozonej ciazy i poronieniu)
Na usg nic nie widac, endometrium tylko 11mm, wiec ponoc na @ a nie ciązowe
Wieczorem polecialam na bete. Wyszla tylko 58. Gin twierdzi, ze to nie ciaza
Dzis powtorzylam bete - jest 136.
Od poludnia strasznie bolą mnie plecy. Zastanawiam sie czy to nie powtorka z rozrywki. boli jak wtedy tylko teraz nie ma krwawienia ani plamienia. Co myslicie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry