reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Ale jaja, właśnie ktoś dzwoni mi do drzwi i że ksiądz chodzi po kolędzie, a ja w rozsypce, do 20tej muszę jakoś uporządkować dom, masakra tak to jest jak się nic nie wie i chce sie księdza po kolędzie przyjmować... ajjj najlepsze, że nie mam obrusu białego..
 
reklama
Nimfii uwazam ze jesli mam mozliwosc chodzic na nfz do dobrego lekarza, to po co placic prywatnie? Po to sa skladki. Nie napychaj ich kieszeni :)

No wlasnie o to chodzi ze na NFZ ciezko znalesc dobrego lekarza, a jak nawet jest to bez USG w gabinecie. Dwie poprzednie ciaze prowadzilam u dobrego specjalisty, ale byl za dobry... teraz zostal oblęzony przez tabun kobiet po 15 pacjentek dziennie to u niego 3 h czekania w kolejce :( Nie moge sobie pozwolic na to aby tyle czasu spedzic w przychodni wiec szukam innego lekarza.


candy6 ja mieszkam aktualnie sama, maz pracuje za granica. Sama wychowuje dzieci, no ale on nas wspiera finansowo, wiadomo :tak: Kiedy znow bedziemy razem,a le kiedy i gdzie nie wiadomo.


denka ja ci napisze tylko, ze życie bez faceta moze byc tysiac razy latwiejsze, niż zycie u boku niewłaściwego, ciągłe przepychanki z nim ;-) zycze ci aby Twoje nowe życie zaczeło się lepiej i zebyś czuła się po prostu szczęśliwa. Oni nam nie sa potrzebni do szczescia :tak: Powodzenia!
 
No tak... Widze ze jesli chodzi o farbowanie to bardzo rozne opinie macie, no to chyba bede musiala poczekac az mi sie pierwszy trymestr skonczy o ile dam rade bo juz patrzec nie moge na te mega odrosty :p farby z henny troche sie boje uzywac, mojej mamie kiedys zielone wlosy wyszly po takiej a tym bardziej jak ta burza hormonow u mnie teraz szaleje i rzeczywiscie moze wyjsc nie wiadomo co... To mam nadzieje ze wytrzymam jakos :(

Widze dziewczyny ze ciezkie tematy poruszacie. Ja mam szczescie i kochanego meza przy sobie. Nie wiem czy dalabym rade sama z dziecmi... Ale z drugiej strony jak trzeba to trzeba i nie ma wyjscia ;) trzeba byc silnym psychicznie, poza tym co nas nie zabije to nas wzmocni :)
 
Nimfii :) z tymi lekarzami to teraz ciezko, na szczescie u mnie jest, bo bylo by ciezko chodzic prywatnie. Te kolejki tworza sie przez to, ze nie zapisuja na godziny, u mnie czekam max 10 min a zazwyczaj wchodze od razu.

Ja pstraga nawet bez zieleninki nie raz robilam, ale za to z cebula i maselkiem ;) pycha!

Nexiss ja to juz dwie koledy jedna u siebie a druga u taty, ksiadz byl zdziwiony no ale coz... :) a obrus chyba nie jest az tak istotny.
 
Denka jesli nie chcesz, to nie odpowiadaj. Ale skoro Twoj maz byl takim tyranem i Cie bil, to dlaczego chcialas miec z nim dziecko? Przeciez jesli bil ciebie to i pewnie nie oszczedzilby dziecka! Nie myslalas o tym?
 
Pewnie powtorze stare banaly, ale milosc jest slepa. Jakis czas byl spokoj, obiecal poprawe i wydawalo mi sie, ze to koniec. Do nastepnego razu... ale wtedy juz sie okazalo, ze jestem w ciazy. Pragnelam dziecka, mialam tez otworzyc sklep zoologiczny i sprzedaz internetowa. Bylam naiwna i chyba za twarda, bo przez pewien czas bagatelizowalam ta sytuacje... a wszystko przez to, ze uwazalam, ze mi sie to nalezalo. Juz nie chce o tym pisac i prosze nie pytajcie.
 
my mamy księdza w sobote miedzy 17 a 18 - super bo akurat mamy zaproszenie na impreze, na ktora nie pojdziemy :(
w ogóle zmierzyłam sobie ciśnienie i mam 114 na 56! masakra
 
reklama
Do góry