reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Denka- to nie jest banał i nie ślepa miłość:-)To się nazywa syndrom miodowego miesiąca, występuje w każdym przypadku jakiegokolwiek znęcania się-niezależnie od płci. Wpadłaś po prostu w pułapkę. Jesteś bardzo silną kobietą, dasz sobie radę sama i dziecku będzie lepiej bez takiego taty-coś o tym wiem, bo chowałam się z takim ojcem-przestał bić nas i mamę, ale zaczął pić...także trzymaj się od tego człowieka daleko, dla dobra własnego dziecka-ono bedzie wolało mieć spokój w domu i poczucie bezpieczeństwa od jednego, ale naprawdę kochającego rodzica.
 
reklama
ja też na razie po cichu się witam:)

We Wtorek wizyta u lekarza, ostatnia miesiączka 17.12.2013:) test pozytywny, krwi nie robię:) a potem mam nadzieję, że już głośno się przywitam:)

Szczęśliwa, ale zestresowana witam się ze wszystkimi:)

Na razie oprócz senności i lenistwa nic nie odczuwam, czasem w podbrzuszu, mam nadzieje, że wszystko się dobrze skończy we wrześniu:))
 
Ja wczoraj zrobiłam test, dzisiaj drugi...nie planowane to było, nie do końca jeszcze to do mnie dociera. Jutro umawiam się na wizytę, może po niej jakoś bardziej sobie wszystko uświadomię. Na razie wszystko trochę nierealne jest.
Ja z natury leniwa ale teraz mogę mieć przynajmniej wymówkę hihi
 
wesolutka85 ja to zawsze mam "książkowe" ciśnienie czyli 120/80, chodzę regularnie oddawać krew (teraz niestety a może stety ;-)) mam ban na iokoło 1,5 roku (po porodzie jeszcze pół roku nie można), a jak byłam wczoraj u lekarza to miałam 100/60

furciaczek witaj :)

Już po księdzu, myśleliśmy o tym co jemu powiedzieć bo z moim M. mieszkamy ale ta tzw. "kocią łapę" a wiadomo księża mają to do siebie, że lubią się czepiać i gadać o ślubie i takie tam inne. Ale ksiądz był w moim wieku jak się okazało i nie prawił nam morałów. Na rok spokój ;-)
 
witajcie dziewczyny, :)))

najgorsze ze jak mam to niskie ciesnienie, to momentalnie mnie ziewa, zwala z nog, a odrzucilo mnie od kawy i herbaty wiec nie wiem co tu mozna jeszcze na podwyzszenie? :p

a wiem włączę sobie ręczną to od razu mi podskoczy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ehhh... z mojej szarlotki wyszlo jednak ciasto czekoladowe z bananami i gruszkami :szok: no coz jak to sie mowi KOBIETA ZMIENNA JEST :tak: a jej zachcianki jeszcze bardziej :-p Komu ciasta komu ?? bo ide do domu :-D
 
reklama
Do góry