reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

furciaczek Ludzik witajcie. rozgośćcie się i piszcie...
O ja też ostatnio jestem leniwa, a jak już mi lekarz powiedział, że mam się oszczędzać, to w ogóle wiele rzeczy odpuszczam...
Eliane ja poproszę... czekoladowe z bananami mmmm... i gruszkami.... musi być pyszne. Dawaj przepis.


A ja też mam niskie ciśnienie, w poniedziałek miałam 112/ 70.
Kolędę też mam przed sobą, jeszcze nie wiem kiedy,ale właśnie jak mam słuchać gadania naszego proboszcz, to aż nie chce mi się ich wpuszczać....
 
reklama
Rany boskie dziewczyny nie było mnie parę godzin zaledwie, a tu tyle naprodukowanych stron :-)
Tematy trudne poruszałyście. Wszystkim samotnym, życzę dużo siły i samozaparcia. Jeśli się ma dobrą motywację ( a teraz macie najlepszą :) ), to góry można przenosić!
Ritta ,ale u Ciebie historia jak z filmu :-) Prawdziwa miłość zawsze wygra, cóż za piękny happy end! niech Wasze szczęście trwa zawsze!

Tematy łatwiejsze też były, ech te wszystkie pstrągi, szarlotki, ciasta bananowe... ło matko jak by mi sie chciało wszystkiego, niestety tylko do czasu, kiedy wyobrażę sobie,że wkładam cokolwiek do ust... chciałam nudności to mam!

furciaczek, ludzik witam serdecznie! Jesteście blisko mnie jesli chodzi o wiek ciąży, ja miałam ostatnią @ 15/12. Tyle,że ja wiem już dokładnie od 11 stycznia :-) tak sie nie mogłam doczekać, czy coś z tego wyszło, że już wtedy zrobiłam pierwszego sikańca:-D

No i nie pamiętam co jeszcze i komu :-( muszę chyba przeczytać jeszcze raz i wtedy się odezwę :-) aaa wiem czy sawi się odzywała po wizycie? chyba miała dziś? nie wiem , czy coś przeoczyłam, czy jeszcze nie było wieści. Sawi daj znać szybciutko koleżankom!
 
anusiaszymka masz rację, SAWI miała dzisiaj wizytę. Dlaczego sie nie odezwała? co jest kochana?

A pytanie mam. Czy któraś z was założyła grupę WRZEŚNIÓWKI 2014? Bo taką znalazłam, ale nie wiem, kto to założył, a właśnie pomyślałam o takiej prywatnej grupie, żebyśmy mogły sobie pisać o POWAŻNYCH rzeczach, problemach, a nie chciałybyśmy, aby każdy to czytał.
 
Oj leniwa to i ja jestem ostatnio! Moze to objaw ciazy? ;)

Ja mam straszna ochote na slodycze ostatnio ale probuje sie powstrzymac jednak nie zawsze wychodzi :p ogolnie mam ochote na jedzenie... Eh przydalyby sie te mdlosci w koncu bo tylek rosnie :p
 
Czestujcie sie dziewczynki , alez prosze, zalowowac Wam nie bede bo mi szczury skarpetki zjedza :-p

Podaje przepis na ciacho : Maka, cukier puder, 3 jaja, smietana slodka 15 %, proszek do pieczenia, gorzkie kakao, tabliczka mlecznej czekolady, . Make cukier jaja smietane proszek wymerdac mikserem, ilosci produktow na oko, zeby za geste ani za rzadkie nie wyszlo, jak juz wymerdane to zetrzec pol tabliczki czekolady do srodka i lekko wymieszac lycha ; pociapac kawalki bananow i gruszek opruszonych w mace i piec 45 min :-) aaaaa bym zapomniala, druga polowe czekolady wszamac w trakcie czekania na ciacho :tak:
20140122_212838.jpg
 

Załączniki

  • 20140122_212838.jpg
    20140122_212838.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
to nie ja stoję za tą grupą zorganizowaną , tylko kto?:cool:
a tak właściwie, to jak to miałoby działać? to takie drugie forum? Sorki za może durne pytanie, ale ja zielona w tych sprawach...:baffled:

kusiak widzisz, tutaj jak byłam z plamieniem w 6t4d, to miałąm usg dopochwowe, ale faktycznie przez całą ciążę, aż do porodu bez badań dowcipnych... nie lubią ingerować.

eliane przepis świetny, muszę kiedys spróbować. Najbardziej podoba mi się część z drugim kawałkiem czekolady :-D
 
Ostatnia edycja:
anusiaszymka masz rację, SAWI miała dzisiaj wizytę. Dlaczego sie nie odezwała? co jest kochana?

A pytanie mam. Czy któraś z was założyła grupę WRZEŚNIÓWKI 2014? Bo taką znalazłam, ale nie wiem, kto to założył, a właśnie pomyślałam o takiej prywatnej grupie, żebyśmy mogły sobie pisać o POWAŻNYCH rzeczach, problemach, a nie chciałybyśmy, aby każdy to czytał.

Jestem jak najbardziej za watkiem zamknietym, ale mysle ze to za jakis czas jak sie troche lepiej poznamy. Lepiej zeby w takim watku przez przypadem nie znalazl sie jakis forumowy trol. Bo niestety zdazaja sie osoby, ktore wymyslaja swoje historie i wlasciwie nie wiadomo kim na prawde sa.

Sama naleze do zamknietego watku jesiennych staraczek. Super sprawa.
 
A ja bym sie zastanawiala kiedy bede miec czas na czytanie? :p bo ledwo z tym jednym czasami wyrabiam a tu jeszcze druga grupe chcecie otworzyc :p
 
o wątku zamkniętym dobrze by było pomyśleć troszkę później,
myślę że teraz nie ma potrzeby,
sporo osób zapewne się wykruszy z powodu braku czasu,

w wątku o wizytach napisałam informację
zmęczona jestem wiec sie żegnam
 
reklama
Jestem jak najbardziej za watkiem zamknietym, ale mysle ze to za jakis czas jak sie troche lepiej poznamy. Lepiej zeby w takim watku przez przypadem nie znalazl sie jakis forumowy trol. Bo niestety zdazaja sie osoby, ktore wymyslaja swoje historie i wlasciwie nie wiadomo kim na prawde sa.

Sama naleze do zamknietego watku jesiennych staraczek. Super sprawa.

Też myśle, że później, jak się lepiej poznamy i tez nie chcąc nikogo obrazić, ale nie każdy miałby tam dostęp, tylko te, które naprawdę JESTEŚMY RAZEM, będziemy się znały, naprawdę znały i chciały porozmawiać o sprawach bardziej prywatnych, nie dla wszystkich. Nie dla osób, które wchodzą na forum sporadycznie i nie próbują nawet jakoś wejśc w GRONO, zainteresować się co tam u kogoś słychać, odpisać komuś na pytanie, czy w ogóle, po prostu uczestniczyć.Mam nadzieję, że nikt sie nie obrazi. Ale potem mogłybyśmy w takiej grupie wstawić swoje foty, byśmy wiedziały kto jak wygląda, pochwalić się fotami dzieci itp. tak to widzę.
 
Do góry