reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Cukinie w sklepach powinny byc caly rok. Tu gdzie mieszkam nie ma takich fajnych duzych jak w Polsce tylko takie miniaturki, a dzis mam ochote na taka wladnie duza nadziewana farszem :p
 
reklama
pewnie w jakimś większym supermarkecie tak, ale obok mnie tylko delikatesy centrum i nie ma , a do miasta za daleko !
i co ja teraz zrobię !!!?? hm chyba na kolację będą niezbyt zdrowe zapiekanki ;):-)
 
Ja biorę witaminy ale to dlatego, że kazali mi brać oprucz kwasu foliowego jeszcze jod a jego ciezko dostac bez zestawu- zobaczymy co powie lekarz. Endokrynolog mnie dzis nie przyjal (bylam bez terminu) ale zapisala mnie na za tydzien takze ok.

U mnie mdlosci tylko na glodniaka. Zmeczona jestem bardzo ale nie wiem na ile to po chorobie.
 
Hej kobitki :**

drukujecie niesamowicie hehe :)

wesolutka gratuluje udanej wizyty no i malutkiej kropeczki :*

maddlena nie powiedziene ze u Ciebie nie bedzie widać u każdej kobiety inaczej jest :)

ja też mam problem ze spodniami przez wzdęcia najbardziej ale dzinsy już mnie i na podbrzuszu cisną... :D
mam spodnie takie materiałowe wysokie ala ciążowe to już w nich chodze bo to najwygodniejsze :)
termin porodu z Nati miałam na 21 z OM a 29 z USG no i urodziła sie w terminie usg :)
zawroty głowy i ogolnie słabo mi było tydzien temu już... jak narazie biorę folik i magnez póżniej wdrąże coś wiecej :)

nojaniewiem przegryzaj orzechy migdały owoce warzywa :) zapychanie jest najgorsze :p

tekila bedzie dobrze , nie martw się beta wyszła ładnie jeszcze dla porownania zrobic i bedzie kruszynka malutka :):*

dzisiaj prawie cały dzien spędziłam u przyjaciółki ktora ma syna 4 miesiące starszego od NAti także dzieci sie ładnie bawiły a my poklachałyśmy :) teraz już odpoczywamy w domku po obiadku:) a po dzisiejszym spotkaniu przestałam troche panikować jak dam sobie rade z dwojką maluchów to jednak tylko rok i 9 miesięcy :)
 
Ania jak moj drugi sie urodzil to pierwszy mial 21 miesiecy :) dasz sobie rade spokojnie :) ja teraz z trzecim zaczynam myslec czy sobie poradze :p

Tekila beta rosnie a pecherzyk z dzidziusiem jeszcze zejdzie w odpowiednie miejsce i bedzie dobrze :)

Ritta jutro Twoja wizyta prawda? To &&&&& :)
 
DZIĘKUJE Dziewczyny:):) nie chcę się już bardziej zamartwiać czy to mała beta czy nie...... zobaczymy w środę- nie chcę też się sugerować tygodniami ciąży innych dziewczyn- bo tak jak napisałam nie wiem kiedy była to owulacja- u jednym w 5 tyg coś widać u innych nie.... tak bywa....zobaczymy...........
 
no musimy dać rade :) ale trojka to dla mnie chyba już za dużo :) ogólnie plan jest taki że dwójkę odchowamy pójdą do przedszkola a ja do pracy w końcu :D ale może jeszcze się coś nam odmieni :)

teraz wizyty się posypią że nie nadążymy :)

tekila nie ma co myśleć za dużo bo zwariujesz... :) bedzie dobrze bo musi być :* z każdym bobikiem jest inaczej jak i w brzuszku tak i poza nim :) każde inaczej sie rozwija :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No hej ja miałam samo badanie ręką usg 3.02 na 9.00
powiedział że dziecko już jest duże i to pewnie 9 tydzień jest
i dał mi skierowania na badania:p
 
Do góry