reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Hej dziewczyny
Ja miałam wczoraj fatalny dzień. Koło południa kiedy poszłam do ubikacji zauważyłam na wkładce różowawo-brunatny śluz. Dostałam też lekkiego bólu brzucha ale sama nie wiem czy był on powiązany z tym plamieniem czy raczej brzuch zabolał mnie z powodu nerwów i paniki jaka mnie ogareła. Sama szefowa widziała w jakim jestem stanie i wysłała mnie do domu. Zaraz po powrocie zaaplikowałam sobie dodatkową tabletke Luteiny i generalnie śluz znów jest normalny tzn mleczny. Przepłakałam wczoraj całe popołudnie...:-( Całe szczeście, że dziś o 11ej mam wizyte u gina. Trzymajcie proszę kciuki bo ja pesymistka wszystko widzę już w czarnych barwach....
 
soniafka myśl pozytywnie! dobrze, że tak szybko zareagowałaś. Trzymam mocno kciuki z dzisiejszą wizytę!
 
witam sie ;*

soniafka
trzymamy kciuki zeby bylo wszystko dobrze z waszym orzeszkiem &&& ;) daj znac po wizycie co i jak ;)

Dziewczyny mam pytanie czy w waszych brzuchach tez sa take rewolucje jak w moim... ? Czasem boli co chwile burczy wzdecia straszne nagle jakby skret kiszek lece do ubikacji i nagle wszystko ustaje... i za chwile powtorka z rozrywki..

I mam problemy z oddychaniem normalnie.. schyle sie po core i zaraz jakby tlenu brakowalo... no masakra jakas...
 
Ostatnia edycja:
Sporo napisalyscie i nie jestem w stanie na wszystko odp. :)
Rozmowa wydawala mi sie ok, w poniedzialek maja dzwonic lub troche pozniej.
Sofianka to na pewno nic powaznego, stres tylko to poteguje. Sama wczoraj mialam bardzo delikatne brazowe plamienie, od tego czasu rowniez juz ok ale tez troche sie martwie a wizyta 21.01...

Kochane prosze was nie straszcie blizniakami... u mnie w rodzinie sa a ja w 27 dc mialam dosyc wys. Bete jakbym byla w polowie 4 tyg i sie boje, bo jak dam rade sama z blizniakami.

Powiem wam, ze faceci okropnie mieszaja mi w glowie, walcze o malzenstwo, bysmy sie nie rozwiedli i stworzyli rodzine chociaz maz swiety nie jest, msci sie, podarl mi ubrania, zabral jedzenie z lodowki i zablokowal mi dostep do wspolnych oszczednosci, zostawil mnie bez zl sama sobie, ale uwazam, ze nigdy bym sobie nie eybaczyla gdybym nie sprobowala tego naprawic, a tu wczoraj moj... hmm kochanek mowi ze mnie kocha i chcialby ze mna wychowac to malenstwo. Malo tego, znajomy mi powiedzial, ze cos do mnie czuje i chcialby sie spotykac, chociaz wie, ze jestem w ciazy i o krok od rozwodu...

Mam metlik w glowie, musze odpuscic bo zwariuje. Mysle ze lepiej bedzie mi samej. Nie wiem...

Aniu u mnie to samo z rana, do tego bardzo glosno burczy, przelewa sie. Uroki ciazy to sa chyba :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Soniafka plamienia czesto sie zdarzaja i nie zawsze oznaczaja najgorsze. Mowisz, ze brazowy sluz, gorzej gdyby to byla "zywa" krew. A to plamienie to pewnie nic takiego. Ja sama plamilam w pierwszie ciazy przez dobry tydz i wszystko sie dobrze skonczylo. &&&&&& Daj znac po wizycie.
Ania// ja tez tak mam. Ze czasem szybko musze pedzic do wc, bo tam jakas rewolucja sie dzieje. Chyba norma w ciazy. ;-)
Denka musisz wszystko na spokojnie przemyslec . Musisz wiedziec co jest najlepsze dla ciebie i malenstwa. &&& aby Ci sie ulozylo : -)
A ja nie mam sily wstac z lozka... niech mnie ktos kopnie w du...e
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.

Soniafka mocne kciuki za wizytę &&&&& i daj koniecznie znać.
Ja też plamiłam na początku pierwzej ciązy, koleżanka z innego wątku też plamiła jakieć 2 tygodnia ale dzidzią wszystko ok. Oszczędzaj się. Będzie dobrze:tak:

ania// ja nie mam żednych rewolucji brzuchowych :-) Póki co jedynym obiawem to totalny brak energii.

denka norma bety ma bardzo szerokie widełki więc po jednm badaniu nic nie stwierdzisz, dlatego obserwule się przyrost.
We wczesnej ciąży w ciąu 48 h powinna przyrastać ok 100% (minimum 66%). U mnie przyrosła 2,5 krotnie (dokładnie 146%) ale stawiam na jednego bąbla.
 
Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć :zawstydzona/y:?
Jestem w 2 ciąży, planowany termin na początek września. Fajnie się czuje, jakbym w ciąży nie była. Jedyne co , to mnie ciągnie do słodkiego , chociaż wcześniej nie przepadałam za słodyczami :D, więc mam cichą nadzieję, że to jest znak że będzie dziewczynka . Przydałaby się do pary bo Synuś już jest :-D .

Pozdrawiam !
 
Witam,
to i ja sie niesmalo do was dolacze :-)Dlugo mnie tu nie bylo ale wlasnie pojawila sie nowa fasolka wiec postanowilam znowu zawitac i przezywac z wami kolejna ciaze :tak:
My wiemy od wczoraj i nie wiem jeszcze dokladnie kiedy urodzi sie maluch ale mam tylko nadzieje ze nie w urodziny mojej pierwszej corki :laugh2:
 
reklama
Soniafka ja też poplamiam na brązowo i niewiele. Zasadniczo widać tylko na papierze toalet. (przepraszam za ten opis).
Przyczyn może być kilka ale to nie znaczy,że jest źle z fasolkiem. Szyjka jest mocno ukrwiona i naczynko może pęknąć. Nadżerka jeżeli ktoś ma może krwawić. Najważniejsze,że idziesz dzisiaj na wizytę. Koniecznie napisz po.:tak:
Witam nowe mamusie :-)
 
Do góry