reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

candy, ten wątek juz jest - "nasze maluszki"
Dobrze, że glukoza się przyjęła :-)
Ja normalnie boję się tych moich głupawek, bo jak mnie napadnie, to będę rżała jak koń. Najgorzej, że tak reaguję w sytuacjach stresujących i czasem nie na miejscu jest taki dziki śmiech,ale co zrobić... Biedny tylko mój mężulek, bo się za moją głupawkę wstydzi, ale jak ktoś tego nie przeżył, to nie zrozumie ;-)
Obiadu nie robię, dalej nie ma wody.. mąż ma kupić po drodze. Mamy taki fajny bar mleczny, pycha domowe obiady, świeżutkie i płaci się 10-14 zł, porcje wielkie, że ja mam zawsze na później. Najczęściej więcej wydam kaski sama robiąc obiad, niż kupując gotowca.
 
reklama
Hej dziewczyny,

U Eleny coraz lepiej, dzielna księżniczka ma się coraz lepiej dziś na ważeniu było już 900g :)

Ola za to waży 950g :)

Walczymy dalej, kruszynki są mega kochane :)
Wczoraj dostały już moje mleczko, siusiu u obu ładnie idzie. Teraz czekamy na pierwszą kupkę Eleny bo Ola wieczorem już zrobiła. I oby ta kupa była bo grozi nam inaczej martwicze zapalenie jelit.

Dziś byliśmy o bliźniaczek od rana, bo ja od 15 mam jazdy. A rana ciągnie mnie tak, że idzie zejść :confused:
Nie wiem jak wytrzymam.

Orange udało się przenieść od 1lipca na nowy adres. Jutro rano w planach rozglądanie się za meblami do domku.

Dziewczyny wybaczcie, że tak tylko o sobie, ale dopiero wieczorkie, was doczytam :(
 
Haniu, fantastyczne wieści jeśli chodzi o dziewczynki! Oby tak dalej. :tak: A ty w tym wszystkim nie zapominaj o sobie i nie przemęczaj się aż tak bo. My wiemy, że jesteś mega silna i masz dużo na głowie teraz ale daj też troche organizmowi odpocząć bo się jak będziesz tak nadwyrężać to tylko szkód możesz sobie narobić. :blink:
 
Hania super wiadomości. Oby kupka poszła u Elenki. Silne, kochane dziewczynki. Cały czas trzymamy kciuki.
Nami się nie przejmuj, pisz właśnie co u Was, bo na to czekamy.
A Ty tak jak Sonia mówi, pomyśl też trochę o sobie, swoim zdrowiu, żebyś sobie krzywdy nie zrobiła, bo jesteś potrzebna dzieciom, ale ZDROWA.

Soniafka też o tym pomyślałam, że przecież DŁUGOŚĆ i WZROST to to samo, więc nie wiem po co zmieniać?
 
hania no super wieści, a ty tak jak piszą dziewczyny nie przemęczaj się
ann_ trzymam kciuki za pozytywne wyjście z sytuacji, pewnie nie jest ci łatwo, ja sobie nie wyobrażam jakby mój mąż miał pracować za granicą
 
Super, że księżniczki dzielnie idą do przodu :-) A Hania jak to Hania, w ogóle sie nie oszczędza... wyobrażam sobie jak to ciągnie, a jeszcze jak się przy kierce siedzi, to już w ogóle...
 
Haniu bardzo się cieszę że dziewczynki rosną i jest znimi coraz lepiej :) A ty uważaj rownież na siebie wiem że dużo pracy i wysiłku Was czeka ale królewny potrzebują mamy zdrowej :):* buziaki dla Was :*
 
reklama
Joani strasznie mnie boli, w szpitalu to było nic :confused::mad:

Jak tylko wyjeżdzamy za włocławek to ja muszę fotel rozłożyć bo tak mnie boli. Z samochodu wysiadam jak stara babka :(
A jak jeszcze się spoce i w fałdki dostanie się ten pot to jest okropnie.

Ja nawet nie chcę mężowi dawać wieczorem tej rany przemywać :/

Nie wiem czemu tak teraz boli

U nas pełne słońce, a ja czekam aż mój instruktor wróci i już mi żołądek ściska na samą myśl 3godzin jazdy.
 
Do góry