reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Haniu zgłoś to lekarzowi ... może jakieś zakarzenie Ci się robi albo coś.. a jak zacznie się mazać to dopiero będzie masakra.. uważaj troszkę na siebie...
 
Dziewczyny, pocieszcie mnie.. czy wam brzuchy też tak wysadziło jak mi? Mi teraz w ciągu dwóch dni poszedł i wzdłuż i wszerz, do porodu już by mnie przyjęli z takim pokaźnym, a gdzie jeszcze do września. Fakt, że dużo owoców jem, a one rozdymają. Dobrze mama mówiła, że będę kwadratowa... ta.. kwadratowa ale cysterna :-D
 
Hania cieszę się że u dziewczynek postępy :) trzymam kciuki za kupkę ;) i dołączam się do głosów dziewczyn- oszczędzaj się!

Joani mi wczoraj dr powiedziała że mam brzuch jak na 30 tydzień i rośnie mi jak na drożdżach więc nie jesteś sama ;)
 
Ostatnia edycja:
Joani, pocieszam cię bo mam takie samo wrażenie jeśli chodzi o mój brzuch. Ostatnio wystrzelił niemiłosiernie. Wydaje mi się, że do września zdąże pęknąć :sorry2:
Szkoda jedynie, że cycki ani drgną. A taką miałam nadzieje na obfity soczysty biust w ciąży a tu dupa. Życie jest niesprawiedliwe! ;-)
 
Uff, to czyli to normalne te nasze brzuchy :-) maluchy rosną na potęgę w końcu. Widziałam dzisiaj dziewczynę 2 tyg. ma młodzsą ciążę a tu taki maciupci brzunio, że przy niej czułam się jak wieeeeeeeeeelkie babsko :-D
To prawda, że cycki mogłyby też trochę pójść do przodu a tu lipa.. ani drgną ;-)
 
Hania do lekarza marsz!
Super, że z dziewczynkami lepiej - szybko wagę gonią :)

My już po szkole rodzenia na dziś, fajnie było - położna duuuużo mówi ;) Teraz Mąż obiad robi, a ja za chwilę znowu do łóżka wskakuję, bo za dużo siedzenia mi szkodzi.
 
reklama
Haniu cieszę się że z dziewczynkami wszystko dobrze i również wierze że będą silne.
I koniecznie skonsultuj tą ranę po cesarce z lekarzem. Chyba już nie powinna tak boleć. Musisz dbać o siebie, żebyś mogła opiekować się dziewczynkami.

Ja też mam wrażenie że brzuszek ostatnio wyskoczył ale regularnie go mierzę więc widzę że przyrasta stopniowo. Lekarz też ostatnio stwierdził że nie jest zbyt duży i pochwalił za prawidłowy przyrost wagi ;)
Ale są dni kiedy czuję że jest mi w nim ciasno :-D
 
Do góry