reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Dooda no nie mow tak! Jeszcze nic sie nie dzieje, moze sie okazac ze sie nic nie stanie i z dzidziusiem bedzie wszystko dobrze! Ja nie wiem jak ta choroba moze zaszkodzic maluchom ale na pewno bedzie dobrze. I nie czytaj juz nic w necie bo tylko bedziesz sie bardziej stresowac. To oprocz tego badania jutro beda malucha jakos monitorowac?

Kara gratuluje :)
 
reklama
Chylę czoła, pani mecenas. Mam nadzieję, że nas wesprzesz, nie daj Boże w razie czego ;-) teraz jesteś w sumie 2w 1- szczęśliwą mamą mecenas ;-)
Dooda, ja bym jednak dziecko oddała mamie albo sama się przeniosła na kilka dni, jeśli masz taką możliwość. Mąż zwolnienie na dziecko przecież dostanie. Nie martw ię na zapas, ale dostosuj się do slów lekarza.
 
Dooda tak pobieżnie przeczytałam co to ten rumień. I z tego wynika, że najbardziej niebezpieczne jest zakażenie przed 20 tyg ciąży.
Po 20 tyg większość dzieci nie ma żadnych powikłań i rodzi się zdrowe. Więc miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. I rzeczywiście, nie czytaj za dużo w necie, bo to tylko nie potrzebny stres dla Ciebie. Trzeba tylko częściej monitorować dziecko, wszystko będzie dobrze, zobaczysz.
A sukienkę chyba zamówie. Za dwa tyg (25 maja) idę na chrzciny, to ją założę, a potem jak nie, to trudno.

Aha. Kara13 gratuluje, mecenasie!
 
dooda trzymam kciuki,żeby Cię to ominęło! dziewczyny maja rację, nie czytaj za dużo na necie, bo to w niczym nie pomoże, a tylko sie nerwów najesz. Popatrz na to z innej strony, teraz tyle przejdziesz z maluszkiem,ze po urodzeniu, to juz ci nigdu nie zachoruje! nie wiem jak Cię pocieszyć. Uszy do góry! musi byc dobrze i już!

Kara nono pani mecenas :-D Ładne środowisko nam sie tworzy : pani kierownik, pani mecenas , kto następny dołączy z jakims ładnym tytułem?
Ja skończyłam studia i wyjechałam tuz przed obroną.. , ale u mnie to dłuższa historia, w każdym razie mój inzynier poszedł w D. Trudno, obiecałam sobie,że skończe studia tutaj :-) wszytsko przede mną :tak:
 
ania, wiesz ze nie probowalam z miodem, jeszcze ale moze faktycznie dam jej jutro do mleczka :) daje jej sok malinowy bo ponoc rozrzedza katar.

choco, Twoj maz ma dar przekonywania, a Ty kupe szczescia :D:D

joani, ja za to wyprasowalam 3 pralki prania, a jutro mam nowy wsad Oli...

anusia, ja tez zawsze jak uspie Ole to odgrzebuje mieszkanie, potem forum i jak w koncu chce sie polozyc to Mloda wstaje i "cies" :D

Dodda, tak mi przykro :( zdrowka dla małego a Ty się trzymaj. Wierze ze sie nie zarazicie :* jestesmy z Toba :*

maddlena, ja podobna sukieneczke mialam w poprzedniej ciazy i czesto ja ubieralam do legginsow :p tyle ze mialam tam chyba strech wiec moglam ja nosic dlugo.

kara, gratulacje :)

wlaczam tv a tu eurowizja donatan i cleo - ale by sie coreczka cieszyla, bo te jej piosenka, chyba przez teledysk - kolorowy :D :D

aaa zlozylismy wozek - super sie prezentuje :D nie moge sie doczekac spaceru. Moze jutro pojdziemy na 20 minut jak pogoda bedzie jako taka.

jeszcze chcialam wam napisac, ze po naszej majowce gdzie panowie raczyli sie zywcem, zaglosowalismy na stronie za ulubionym piwem i co zostalam degustatorem zywca i jedzie do mnie piwko ( aja z wiaodmych wzgledow nie pije) - mam ubaw po pachy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wesolutka moja siostra jak byla w ciazy dostala się ro kampanii somersby organizowana przez streetcom u dostała caly karton piwska, wszyscy się delektowali a ona bidna tylko sie na nas mogla patrzeć.

Dooda wspolczuje, obys sie nie zarazila.
 
Dooda na temat wszystkiego zwiazanego ze zdrowiem nie czytamy w internecie, tam nawet majac katar można sie dowiedziec, ze sie ma raka.. Niepotrzebnie sie dodatkowo denerwujesz skoro i tak juz jestes zdenerwowana a malenstwo przeciez odczuwa tak jak Ty.. Musi byc dobrze i juz!
 
Dzień dobry :*

Dziś ja pierwsza jako poranny ptaszek :)
u nas dzisiaj pięknie słoneczko świeci :) a mnie okna denerwują bo czorne są jak sto pieronów.. nie wiem czy tak powolutku nie umyję...

Dooda przykro mi z powodu choroby małego.. pozostaje czekać czy coś ci się pojawi ale trzymamy wszystkie kciuki żeby obeszło się bezboleśnie :)

Kara Gratulację Pani Mecenas!!!! :)

wesolutka spróbuj może a noż pomoże :) i ja zawsze gotowałam garnek z woda i amolem i dawałam do każdego pomieszczenia na noc żeby mała sobie wdychała albo do nawilżaczy na kaloryfer.. ale teraz już nie grzeją.. i smarowałam amolem klatkę piersiową czoło i plecki pomaga za każdym razem :)
Jak dziś mała się czuje?

nie wiem jak sobie dzisiaj dzień ułożyć.. masakra..

teraz trzeba pomyśleć o śniadaniu bo w brzuszkach burczy hehe

powodzenia na wizytach &&& :*
i zdrówka dla wszystkich :)
 
reklama
Witam sie i ja

Starałam sie czytać na bieżąco - ale jakos nie miałam weny..

Ania trzymam kciuki za dzisiejsze pozytywne informacje!
Dołączam do Ciebie w oczekiwaniu na wynik.

Kara gratuluje Pani Mecenas!

Doda nie zostaje Ci nic innego niz wiara ze brdzie dobrze i próba oddania maluszka albo siebie do najbliższych.

Duzo zdrowka dla chorujących maluszków i mam!

U mnie załamka po ostatniej wczorajszej wizycie, tak nas nastraszyl...w wynikach wszystko dobrze, na wypisie z badań tez wzorowo, ale nastraszyl nas bo maluch ma 2 torbielki splotu nacxynkowego - czytałam o tym w większości sie wchlaniaja i tak tez musi byc u naszego synka! Przez to ze kość nosowa jest troszkę za krótka mieści sie w normie ale w dolnej granicy, zalecił nam dodatkowe badania wiec wczoraj z mety robiliśmy test nifty, wyniki za 2 tyg - wypada na moje urodziny i przed urodzinami P. Wiec obydwoje życzymy sobie 100% wykluczenia wad genetycznych - zreszta nie moze byc inaczej!
Jeszcze zeby tego było mało dowiedziałam sie ze mam lozysko brzeznie przodujace- wiec dalej jak najwiecej lezenia.
Poza tymi mam nadzieje tylko straszacymi informacjami maluszek rozwija sie prawidłowo , nie ma innych objawów nieprawidłowości a jeszcze pocieszam sie tym ze te objawy o ktorych wspomniał torbiele i krótsza kość nosowa nie występują raczej przy 1 trysomii.
Bardzo Was prosze o kciuki i modlitwę za mojego Maluszka - dziekuje ;* .
 
Do góry