reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny nie uwierzycie :) wlasnie wracam ze szpitala z holterem :) Maz poszedl mnie zapisac i Pani zaproponowala polowe lipca :) to moj M. wjechal jej na ambicje "wiem ze gdyby to zalezalo od pani to dzis by pani zone przyjela" i pani nagle wymyslila zeby mnie sciagnal bo mi dzis zalozy to cudo :) i mam - do jutra do 8 :)
 
reklama
Skoro mówicie, że mam dać spokój z prasowaniem, to tylko wpakuję w worek próżniowy i włożę na półkę :tak:
Choco, szczęście to ci dzisiaj dopisało :-)
Wytrwałości na wizycie i w oczekiwaniu na wyniki :-)
 
ania// tylko, że ja wymioty miałam cały pierwszy trymestr, miesiąc spokoju i znowu :p
Uważajcie na materace z gryką - z uwagi na te robaczki, które lubią się tam zagnieżdżać :/
 
hej ho!

Obiecuję,że juz nigdy , ale to przenigdy nie pochwalę mojej lalki,że ładnie śpi :baffled:
Dziś pobudka o 2:30, a potem powitanie dnia o 5:22:szok: o zgrozo, ja teraz jak zombi, a niunia sobie drzemkę ucina. Też bym się połozyła, ale jakoś duzo roboty mi sie nazbieało, no i do Was chciałam zaglądnąć :-)

ania strasznie mi przykro z powodu tych wyników :-( Mogli Was uprzedzić, o tych przerwach w hodowli, inaczej by się czekało, gdybyś wiedziała od początku.

maddlena u mnie też góra prasowania.. ja ciągle prasuje, a tam nie ubywa, jakiś zaczarowany kosz na bielizne mam chyba. Ciekawe jak to będzie przy dwójce :-D a pamiętam Renatę T :-) jak fajnie,że im się udało!

wesolutka zdrówka dla Twojej księżniczki. Wyobrażam sobie te tulenie na łóżku. Ona biduka tak wymęczona,że przy mamie najbezpieczniej. Niech syropki szybko podziałają!

dooda, dla Was tez zdrówka, oby to jednak nie była szkarlatyna! daj znać jak tam.

choco jesteś najlepszym przykładem na to,że jeśli chodzi o służbę zdrowia, to jak się chce, to można wszystko. Niestety z tymi chęciami różnie bywa. Cieszę się , że się udało!

A jeśli chodzi o wymioty i mdłości, to mnie wczoraj pokarało.. Miałam mega ochotę na zupkę chińską, więc zaserwowałam sobie na lunch. Nie zdążyłam dobrze od stołu odejść, a juz biegłam do łazienki.. Maleństwo zupki nie przyjęło, a matka ma nauczkę na przyszłość, co by śmieci dziecku nie podrzucać :laugh2:

miłego dnia wrześnióweczki!
 
MArciątko ja też nie doradzam materaca z gryką.. zgaduję że chodzi ci o link ktory podesłałam dla A_nki :) tam też są inne materazce tylko trzeba napisac jaki się chce :)

Joani dobry wybór :D na prasowaie przyjdzie jeszcze czas :)

Anusia bo tak to jest jak pochwalisz to zaraz zmiana tak jak by dzieci o tym wiedziały...

no z tymi wymiotami tak jest mnie też od czasu do czasu zemdli ale na szczęście bez wymiotow :)

Choco jak się chce to zawsze idzie :) bardzo dobrze że się udało :)
 
Dziewczyny ja chyba zwariuje,
mały ma rumień zakaźny, przeczytałam że jest bardzo groźny dla kobiet w ciąży, nie wiem co robić, zarażenie może być nie uniknione....to są te całe Igg , Igm , które badamy...boje się okropnie :(
 
Maltanka ja tez mysle ze 12 godz to jeszcze nie jest duzo. Cesarka to powinna byc ostatecznosc i trzeba dac kobiecie czas na porod. Przeciez porod to nie kilka godzin a czasami kilkanascie czy kilkadziesiat niestety. U mnie przy pierwszym wywolywali porod i mialam ostre skurcze ale nie mialam rozwarcia, trwalo to dwie noce i jeden dzien ale ze dzidzius byl zadowolony, mi nic nie bylo (oprocz boli) to czekali i na drugi dzien rano mialam rozwarcie i urodzilam naturalnie.

Wspolczuje dziewczyny z tymi wymiotami. Mnie strasznie meczylo az do jakos 17 tygodnia. Na szczescie juz przeszlo.

Choco to teraz oby wyniki byly dobre :)

Anusie wiecej nie chwal :D

Ja sie zbieram za robienie babki ziemniaczanej na obiad dzisiaj :)
 
reklama
Do góry