reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Ania - masakra jakaś ;/ jak można tak przeciągać. No nic w takim razie kciuki dalej zaciśnięte :) mam nadzieję, że w piątek już będzie można je puścić i tylko świętować :)

Dziewczyny a mnie jakiś stres dopada, że nie uda mi się ciąży donosić...staram się o tym nie myśleć, ale jakoś to do mnie wraca jak bumerang.

A do tego wszystkiego zaczynam mieć chyba jakieś skurcze...przeczytałam na necie,że jest to całkowicie normalnie, ale mimo wszystko czekam z tak jak Ania z niecierpliwością na piątek...
 
animka, znam ten strach :-(

Ja też co wieczór o tym myślę. Dosłownie odliczam dni tej ciąży im więcej ich tym lepiej.

Ale musi być dobrze. Już tyle nam się udało wytrwać więc musimy być dobrej myśli.

Co do skurczy to nie powinno być ich więcej niż 10 na dzień jak dobrze pamiętam...
 
a_nka do 10 to im na szczęście daleko mam ich tak 4-6 i zawsze po obiedzie...myślę, że jest to spowodowane tym, że najwięcej w tedy chodzę.

Ja też jestem szczęśliwa każdego nowego dnia, że już jeden za nami...
I niech mi ktoś jeszcze raz powie, że to najwspanialsze 9 miesięcy w całym życiu :p

Ale będzie dobrze musi być! I tego musimy się trzymać :)
 
Ale dzień jakiś dziwny i spałabym cały czas. Wróciłam padnięta od koleżanki, z 2 torbami ciuchów dla mnie i Franusia. Mam wszystko 62-68 a chyba i nadmiar. Jedynie brakuje mi kombinezona jakiegoś czy kurteczki i rajstopek a tak nawet pieluszki flanelowe i ręczniki mam. Wszystko w super stanie i wiem od kogo, bo inaczej bym nie założyła. Teraz to po prostu MUSZĘ zrobić gdzieś miejsce na te "wielkie" ciuchy, wtedy ładnie wypiorę, wyprasuję i będą laeżały i pachniały :-)
Jeszcze stelaż do wanienki dostałam. Teraz już nie mogę powiedzieć, że jestem daleko w lesie ;-)
Ania, ale ćwiczą waszą cierpliwość... ja bym nasłała na nich swojego lekarza, zawsze to przyspiesza znacznie wszystko. Nie pamiętam czy chodzisz pryw. czy nie ale ludzki lekarz powinien to załatwić raz na zawsze.
Soniafka, super,że wypoczęłaś, traz będziesz się słodko witać ;-)
Wesolutka, zdrowia życzę :-)
 
Kurcze tak przeglądam internet w poszukiwaniu spacerówki dla młodego (swoją drogą chyba jeszcze nic dla nas nie wyprodukowali :-D:szok:) i trafiłam na takie łóżeczko: Baby Design DREAM NEW Łóżeczko turystyczne WYBIERZ KOLOR:, produkcja: Baby Design - Wózki dziecięce i foteliki samochodowe, meble dla dzieci oraz zabawki edukacyjne - BabyLand
Co myślicie o opcji łóżeczka turystycznego przy bliźniaczkach?

Kurcze potem wykorzystałabym je jako kojec by twinski bezpiecznie się tam bawiły...

No ale nie wiem doradźcie...
 
No nie nie chciałabym, ale z tego co czytam na bliźniakach to jest to nieuniknione około 4msc życia bo dzieci potem same sobie przeszkadzają :rofl2:

No to w takim razie miałabym dwa łóżeczka turystyczne, a potem i tak trzeba kupić łóżka piętrowe sztuk dwie :-D

A takie łóżeczko jest tańsze niż łóżeczka które kupowaliśmy młodemu i gwieździe o jakąś stówę;-)
 
reklama
Anka ja mialam lozeczko turystyczne z chlopakami, moj mlodszy caly czas w nim spi. I nie wiem dlaczego nie? Wygodnie, stabilnie, jak w normalnym lozeczku. Przynajmniej tak mi sie wydaje bo nie mam porownania ze zwyklym drewnianym :p
 
Do góry