reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Każda widzę zalatana :-)
Ja dziś mam trochę roboty, jutro mam mini parapetowke dla mojej mamy i przyszłych tesciow, od rana latam, sałatka gyros zrobiona, teraz zabieram się za.ciasto marchewkowe, jeszcze powycierac kurze i ogarnąć podłogę. Wieczorem padnie jak pies pluto.
Co do samopoczucia to nad ranem mnie mdlilo i trochę pobolewa brzuch, poza tym wszystko ok :-)
 
reklama
Nimfii ja tez przedwczoraj robilam barszczyk, bo mialam straszna ochote juz od kilku dni :) Jeszcze nigdy tak nie szamalam jednoczesnie czujac glod i nie mogac najesc sie do konca. Czytalam, ze buraki zawieraja duzo kwasu foliowego, wiec organizm sam wie czego mu potrzeba :)
 
To ja wczoraj taka mialam ochote na kapuste kiszona, ze az sie trzeslam na sama mysl,ze zaraz zjem jak wracalam z warzywniaka. Na surowke do obiadu niewiele zostalo ;-(
 
witam.
Jestem nowa na tym forum więc jeszcze nie bardzo oriętuje się jak ono dzieła.
Pragnę dołączyć do Was i razem z Wami przeżywać ten piękny czas:-), wg moich obliczeń maleństwo powinno przyjść na świat 19 września:-D już nie mogę się doczekać. Jestem mamą rocznego Adasia.

Pozdrawiam i mam nadzieję że przyjmiecie nas do swego grona
 
Cześć dziewczyny, na początku chciałam przeprosić za moją nieobecność, wiem że wcześniej udzielałam się więcej, ale kurde jakoś brak czasu. A więc tak zacznę od tego że ...no pojechałam wczoraj na tą rozmowę do Wrocławia, wiem nie jest to praca marzeń ale umowę dostanę... na razie na 5 dni zlecenie a po 5 dniach mi powiedzą czy zostaje na Umowę o pracę czy też nie. Zaczynam od wtorku na rano mam zmianę, to jest czterobrygadówka, ale jakoś przed te 3 miesięce (jak się spiszę przez te 5 dni) popracuję a potem idę na l4. Najważniejsze że coś mi się będzie należeć, tylko dlatego to robię, żebym mogła dzieciom zapewnić nie tylko to co podstawowe, ale żebym czuła się bezpiecznie że nam nie braknie. Autobus mam z miasta bedę musiała dojeżdzac 6 km ale potem może dogadam się z kierowcą bo autobus przejeżdza przez moja wiochę, i może będzie mnie z pod domu zabierał:D

Z Naduskiem lepiej, kaszel tylko został ale na szczęście już nie gorączkuje...to najważniejsze:D

biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Ja teraz to nawet bym nie wiedziała że w ciązy jestem gdyby nie cholerny ból piersi, tragedia, może nie tyle co mi urosły ale stwardniały...:) a boolą straszliwie....

przepraszam ze nie nadrobię was :[
 
Nimfii ja tez przedwczoraj robilam barszczyk, bo mialam straszna ochote juz od kilku dni :) Jeszcze nigdy tak nie szamalam jednoczesnie czujac glod i nie mogac najesc sie do konca. Czytalam, ze buraki zawieraja duzo kwasu foliowego, wiec organizm sam wie czego mu potrzeba :)



Tak mnie ciagnie do burakow tez bo mam wieczie niski poziom żelaza. Barszczyk mialam dwa dni, wczoraj z uszkami :) Odkryłam jeszcze jedno źródło zelaza - sezam, o czym nie wiedziałam, ale chetnie zastosuje :-D
Smaczki mam niesamowite... nie pamietam z poprzednich ciaż aż tak wyraźnie ukierunkowanych. Zazwyczaj to było na zasadzie "cośbym zjadła ale nie wiem co" a teraz konkret bo jeszcze ciągneło mnie do parowek i żurku z kiełbasa :-D
Natomiast ja miewałam czesto na wieczór większe mdlosci niż z rana i właśnie je zaliczyłam :sorry2: kombinuje teraz nad jakąś lekką kolacja, żeby już nie obciązać żołądka.
Z rana mdłosci mam jak za szybko musze wstać z łóżka. Jak moge poleżeć i dodrzemac to jest okej.
 
reklama
Też miałam do LG składać, ale nie opłaca mi się za najniższą krajową kursować po 75 km w jedną stronę do wrocka do pracy w 3 zmianach. Ty to masz jeszcze blisko. Ja złożyłam tu u mnie w mieście podobne stanowisko te same pieniądze a nie spędzasz całego dnia na dojazd i pracę. Teraz pozostaje czekać aż się odezwa.
Bierze mnie sen. Uciekam, dobranoc :-)
 
Do góry