reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Dzień dobry :)

U nas leniwie, Mąż jeszcze śpi, ale za chwilę przerwę ten błogostan, żeby coś mieszkanie ogarnąć, bo straszy. W planach na dziś wycieczka, ciekawa jestem, czy rzeczywiście się uda, bo prognozy zapowiadają okropne.
Pozdrawiam :)
 
LEJE!!:szok: i ma lać cały dzień. Znajomi, którzy pojechali nad morze mają to samo, więc dobrze, że się nie zdecydowaliśmy w ostatniej chwili, bo bym była wściekła :-) muszę się jakoś wykręcić od imprezy w domu moim i przerzucić do kogoś innego, nie z brzuchem ...;-)
My zaczynamy nowy tydzień, jupi:tak:
Wesolutka, głos oddany, śliczna dziewczynka :-)
Ja zbieram informacje o tym, co musimy kupić itp. ale zrobimy to już później. Ciuszki będą, wanienki przewijaki też, a kosmetyki to nawet mąż pójdzie z kartką i kupi. Laktator, jeśli będzie mi potrzebny, będę miała od przyjaciółki. A reszta to już w "praniu" wyjdzie :-)
Życzę wam lepszej pogody, niż u nas...
 
Sawi my mamy narazie tylko wózek i foteliki z całym tym osprzętem. Resztę zacznę kupować dopiero po 26 tygodniu.

Ja zasnęłam dopiero po 1 w nocy.
Coś ciężko mi zasypiać. Głowa dziś lekko ćmi mam nadzieję, że nie rozkręci się bardziej.

Rano z firmy męża dzwonili i musiał iść do pracy. Chciał zabrać Nelę do przedszkola ale mała powiedziała, że dziś nie bo ona woli "z mamusiem i tatem zostać" ale w poniedziałek pójdzie. Zobaczymy jak będzie :-)

W każdym razie zostałam z moimi urwisami sama :-p

Pogoda u nas paskudna. Wieje i strasznie zimno. Majówki raczej nie zaliczę do udanych w tym roku.

Miłego dnia dziewczyny! Zobacz załącznik 622364

Ps. Weoslutka my też głos oddałyśmy :-)
 
dzien doberek :-)

W pracy dzis jakos leniwie, wiec mam czas, zeby do Was skrobnac :-D

Moja lalka przespala kolejna nocke z rzedu bez pobudki :-D chcialabym,zeby juz jej tak zostalo, ale znajac zycie, jak sie Wam pochwalilam , to dzisiaj bedzie pobudka :confused2:

animka a to faktycznie co innego, teraz rozumiem :-) Ja tak, jak mowisz otwieram drzwi od jadalni i mam ogrodek. nie jest duzy, ale ogrodzony i nasz, wiec czesto chocby w dresach tam sobie smigam :-p nie przejmuj sie tym brzuszkiem za bardzo. Twoj lekarz na pewno zwrocilby na to uwage wczesniej, skoro mowisz, ze byl taki sam przed szpitalem.

wesolutka zaraz lece glosowac :-)

joani dobrze,ze oszczedziliscie sobie wycieczki, a imprezke faktycznie ''przenies'' do kogos innego. Jak ma byc Was duzo, to tylko sie nalatasz.
My w niedziele organizujemy grilla, ale tylko na 8 osob razem z nami i to taka spozniona parapetowka. Gosci podzielilam na 2 razy, bo juz parenascie osob ciezko byloby mi teraz ogarnac.

sawi ja wyprawke mam praktycznie kompletna, bo z gadzetow typu wanienka, przewijak, laktator, nianka elektroniczna, termometry, butelki itd itp mam po corci. Co do ubranek wstrzymuje sie jeszcze, bo nie wiemy co bedzie. Jesli corcia druga, to ominie mnie szal zakupowy na razie, no chyba,ze synus, to wtedy cos kupie. nowy avatarek masz , ladne zdjecie :-) a myslalam,ze jakas nowa kolezanka, a ja przeoczylam :laugh2:

marciatko pogody zycze :-)

a wszystkim milego dnia :-)
 
to ja dopóki nei poznam płci to nie mam co szaleć z zakupami
jesli chodzi o ciuszki dla córeczki to mam ich sporo
dla synka mam zaledwie kilka sztuk od koleżanki
nad wózkiem cały czas zastanawiam się
Helenka nie dostała sie do przedszkola wiec spacery będą z dwójką wiec dostawke będe musiała dokupić
a wiec wózek klasyczny z dużymi kołami odpada bo tylko jedna firma ma skrętne ale sporo kosztuje
wiec rozglądam sie za skrętnymi i żeby pasowała dostawke buggypod a nie do każdego wózka pasuje
 
Hej dzieuchy! Ja od soboty jestem żoną z dwoma domami, bo jeszcze się nie przeprowadziłam na całego hmmm... Przeprowadziłam się tylko do sypialni bo tylko tutaj stoją meble. I mój mąż chciał zrobić mi niespodziankę i zamówił sam meble do sypialni, tylko ta niespodzianka mu hmmm.... Kiepsko wyszła ponieważ sciany i meble sa mega blade i teraz moja w tym głowa, żeby dodać im nieco życia różnymi dodatkami. Tylko od soboty caly czas mamy jakieś imprezy... Masakra urodziny, grille, ja nie wiem ti nasze dziecko to chyba od razu tancerzem się urodzi. Trochę muszę poczytać co tam u Was.
 
reklama
Dziewczyny poszukuję lekkiej spacerówki dla Dominika.
Może mogłybyście coś polecić w odpowiednim dziale??

Wystawiliśmy wczoraj naszego x-landera na sprzedaż i dziś Państwo mają po niego podjechać więc zostanę bez wózka dla młodego. A on jeszcze za dobrze nie chodzi sam więc musimy coś zakupić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry