reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

U nas już po pogodzie, nawet do Ciechocinka nie zdążyliśmy wyjechać i zaczęło padać :wściekła/y:

Więc cały dzień w domku się szykuje ale nie ma co narzekać, pobędę z rodzinką :-p
 
reklama
I znów pogoda się zrobiła :-)

Mąż zabrał dzieciaki i poszedł do swojego brata, a mnie strasznie głowa boli i musiałam zostać.

Wzięłam już jeden apap i nie pomogło. Zaczynam się zastanawiać czy drugiego nie dobrać bo z tego bólu aż mnie mdli


Ps. Nexiss gratuluję 20 tygodnia :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
hej hej :-)

Nadszedł maj i wrześnióweczki wywiało :-) Bawcie się kochane i odpoczywajcie ile wlezie! U nas nie ma takiego długiego weekendu :-(, ale mamy za to poniedziałek wolny, więc chociaż namiastka majówki :-)

Dzień mi zleciał jak szalony, jutro lecę do pracy, a w niedziele szykujemy grilla z garstka znajomych. Oby pogoda dopisała !!!
Jeszcze tylko 13 dni i połówkowe! jak ja się nie mogę doczekać!!!

animka a ja odwrotnie, zawsze miałam balkon i marzyłam o swoim ogródku! Teraz mam i jestem przeszczęśliwa :-) Z lalką spędzamy tam duuużo czasu :tak:

hania jak glowa? ,może jakieś wiosenne przesilenie Cię łapie? Pewnie juz po sprawie, ale jakby nie daj Boziu w przyszłości taki ból Cię złapał, to wiedz,że możesz jednorazowo 1000mg paracetamolu, a to dwie zwykłe tabletki apapu. Pytałam jeszcze w ciąży z córcią, bo wtedy okropne bóle głowy męczyły mnie, aż do skończenia II trymestru. Mi też pomagało natarcie skroni amolem i szklanka zimnej wody.

nexiss gratulacje wejścia w drugą połówkę :-) Jeszcze 3 dni i też dołączę :-)

Miłego wieczorku wszystkim!
 
Anusia wzięłam dwie tabletki, ale tak naprawdę pomogła mi maść rub arom, natarłam sobie nią skronie i jestem jak nowa :-)

Ja też mam połówkowe 13 maja i już nie mogę się doczekać zobaczenia Eleny I Oli :-p
 
U nas słonecznie było tylko z 40 min. a tak cały czas chmury i przelotne. Na szczęście nie popsuło nam to zabawy na świeżym powietrzu i dopiero niedawno wróciliśmy.
Co do szybkiego zmęczenia, to też już mnie dopada. Ja zawsze szybko wszystko robię, bo taka babka energiczna ze mnie ;-) a teraz jak szybciej idę to już czuję, że muszę zwolnić... ostatnio na poczcie znajoma się śmiała, że tchu mi brak i chwilę muszę odczekac, zanim wejdę na moje szalone obroty :-D Męczy mnie to, ale co zrobić, ciągle o tym wiem i myślę, ale i tak działam jak persching ;-) później mam.
Dzisiaj moje dziecię się mocno uaktywniło i jak sobie leżałam z rękoma na brzuchu, to w końcu po nastu minutach czułam jak fika i lekko pod ręką to wyczułam, świetne doznanie :-) na razie to milusie łaskotanie, a nie kopale takie,że niektóre aż siadają...
Ja już we wtorek na połówkowe.. zobaczymy co inny lekarz powie.
Hania, dzisiaj też paracetaml aż brałam, tak mnie głowa nagle zaczęła łupać, że było nie do wytrzymania. Na szczęście pomogło.
U nas jutro maa lać :wściekła/y: a mieliśmy w planach jeziorko i rowery wodne, no i goferki a tu chyba nici z tego i będziemy mieli zlot ludków w domu. Oby się coś odmieniło, bo mi sie nie uśmiecha "wypożyczać domu" ;-)
 
Ja tylko na chwilę, bo jestem padnięta.
Przechodziłam kilka godzin w ZOO w Opolu, na koniec juz szłam bez butów :no:, pogoda super, kolejka do kasy na 2 godz stania, na szczęście udało mi się wcisnąć bez. Polecam to miejsce!
Udanego majówkowania:-)
 
emka, pajac jest o tyle wygodny ze ubierasz go na body. To takie spiochy z rekawkami. Druga opcja, body z dlugim rekawkiem i polspiochy - tyle ze na poczatku jest ten kikut pekowinowy i dobrze zeby gumka nie konczyla sie w tym miejscu. Wiec pajace gora :)

Hania, wiadomo niech sobie czeka fura Dziewczyn, nie spieszy sie. A my dostalismy maila, ze jutro nie bedzie naszego wozka, bo nie maja go w magazynie. Super po prostu - po co pisza ze dostepny... grrr jutro zadzwonie tam i spytam na kiedy bedzie ewentualnie zmienimy kolor na dzinsowy.
moga byc nudnosci przy migrenie...

animka, ja tez tak czasem mam, ale nie jest to codziennoscia :) A przy porodzie uwierz mi, jak cie w koncu posadza na fotel z ktg, to bedziesz chciala sie ruszyc :p Wszystko inne tylko nie lezenie :D

nas deszczyk ominal i caly dzien grilowalismy na dzialce :) Troszke mnie opalilo, a mala sie wyszalala :) Padam zmykam do spania.
 
Joani może to ciśnienie? i Dlatego tak się czułyśmy w końcu jutro zupełnie pogoda ma się popsuć :sorry2:

Grunt, że już jest lepiej.

Uciekam spać bo już późno, w domciu cisza jak makiem zasiał. Wszyscy już śpią.
A Elena i Ola teraz harce w brzuchu sobie urządziły, a przez cały dzień takie spokojne były :-D

Obym tylko mogła zasnąć bo z tym też od paru dni mam problemy.

Dobranoc!! Zobacz załącznik 622338
 
reklama
Dzień dobry :)

Widzę, że ostatnio pierwsza tutaj goszczę :p ale jak się chodzi spać o 21 to nic dziwnego, że wstaję o takich dziwnych porach :p
Wczoraj moje małe zrobiło sobie chyba jaką imprezkę ;P mój S mnie obudził po fakcie i opowiada jak było ;P, że małe tak kopało, że aż w kilku miejscu na raz. Chłopina mi się przejęła :)

U nas już niestety po ładnej pogodzie...ale przecież idzie weekend, a u nas zawsze na wolne pogody nie ma ;P

Martwi mnie tylko ten "twardawy" brzuch, popadam w jakąś paranoję - chodzę i macam. A najlepsze jest to, że jak się czymś zajmę to zapominam :p 9 maja badanie u gina a 8 maja odbieram wypis ze szpitala. Mam nadzieję, że powie że wszystko jest dobrze i taki mój urok ;P

anusiaszymka a mi się marzy, takie wyjście w kapciach na balkon...ahhh. Bo u nas to podwórko to nie przemyślane w ogóle. Ale to stara kamienica więc co się dziwić... za nim na nie dojdę, to muszę zejść po schodach wyjść na "wspólne" podwórko z kamienicą obok i dopiero mogę wejść do siebie. Co innego jak ktoś otwiera drzwi wejściowe a tam trawniczek :D
A pogadałam sobie ;P

Gratuluję wszystkim dziewczyną, które weszły albo zaraz wejdą w drugą połóweczkę ;)
 
Do góry