reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

joani, kup ciasto francuskie gotowe, przygotuj sobie: oliwki, pomidorki koktajlowe, ser zoly w kostki, wedlinka, salami, kurczak - co tam lubicie. Pokroj ciasto francuskie w kwadraty ponakladaj rózne dodatki i do piekarnika na 20 min temp. 180 stopni. Cos innego niz kanapki a bardzo smaczne na zimno i na cieplo:)
ja kroje na bardzo male kawalki zeby mozna bylo gryzc na raz :D
 
reklama
cześć :)
pogoda taka sobie nie pada, ale niestety zimny wiatr ,

na obiadek kupilam sobie pierozki w ulubionej pierogarni mniam,

wczoraj oglądałam wiejskie przedszkole gdzie Miłosz będzie chodzil , ale nie zbyt podoba mi się dzieci takie małe huliganki , jak mój tam wpadnie a nie jest aniołkiem to nie wiem co będzie,
wiadomo rodziny biedne wielodzietne nie zawsze mają czas dla dzieci , na wychowanie higienę, i tak też tam te dzieci wyglądały ,
co tak średnio mi się podobało ,Miłosz biegal po całym korytarzu że spokojnie w sekretariacie nie pogadałam , on ma full energii i jak zobaczyl te rozbrykane dzieci to i on ahh
także mam pewne obawy ..ale co zrobić
a to przedszkole dziwne bo otwarte od 9.00 do 13.00 wiec tak jakoś dziwnie:eek:
i jest to oddzial przedszkolny w szkole podstawowej



a dziś na wizytke i potwierdzenei dziewvczynki ;-) oby było potwierdzone :)
 
Candy to trzymam kciuki, żeby się potwierdziło, że będzie u was córeczka:)

Ciekawe czy mój Bąbelek zechce nam jutro pokazać co tam się kryje między nóżkami:-)
 
Witajcie
Wczoraj mnie dopadła na wieczór zgaga, widzę, że większość się z nią zmaga.
Zimno dzisiaj więc raczej mi pozostaje siedzenie w domu, a na obiad sos pieczarkowy z mięskiem mam zamiar zrobić.

Nie wyspałam się do tego, bo mały coś się budził całą noc, coś mu się śniło.

Trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj.

candy trzymam kciuki za tą dziewczynkę:tak:
 
reklama
Do góry