reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

O ludzie dziewczyny zaraz zamorduje moich synow! Tak mi dzis na nerwy dzialaja!! Dobrze ze zaraz beda szli spac :p
Dziewczyny mam juz dosc tych mdlosci! No ile mozna? Jutro bedzie 15 tydz (w innym przeliczaniu 16) a mnie dalej mdli. W drugiej ciazy przeszlo mi rowno w 13 i mialam nadzieje ze teraz tez tak bedzie a tu d.... :/ gdzies wyczytalam ze podobno jak nie przejdzie do 16 tyg to najprawdopodobniej bedzie tak przez cala ciaze :( no nie dam rady :(

Bigbi ja nie jestem cukrzykiem ale probuje nie jesc bialego pieczywa i kupuje sobie zytni, bardzo mi smakuje.

Didka ten sluz to normalne w ciazy ale to czy znika to w sumie nie wiem. Ja go mam caly czas, raz wiecej raz mniej ale jest codziennie i nie znika.

Aureolcia z tymi snami to tak juz jest w tej ciazy. Tez mi sie sni czasami ze mnie maz zdradza no ale jeszcze ode mnie nie dostal :p za to dzis mi sie snilo ze lekarz mi powiedzial ze mam dwa tyg zycia a moj maz stwierdzil ze w takim razie to on moze mnie juz zostawic :p

Animka w 16 tyg to bardzo mozliwe :D
 
reklama
no i do mnie przywędrował deszcz, ale powietrze takie rześkie wiosenne:tak:
a ja zaczytałam się i tak mi jakoś dzień zleciał

alpine
witaj

sawi
o własnie to samo mnie nurtowało, jak z tym Zus-em, ja już od poczatku lutego na zwolnieniu, też słyszałam że to pracodawca wypłaca i się rozlicza z zus-em

aiwpa po którym tygodniu te przeciwciała się jeszcze robi, po 28? u nas tez konflikt, a syn ma grupę męża

aureolcia no nieźle z tymi snami

animka super, że wyniki testu dobre i maluszek zdrowy

kusiak oj biedna ty widzę, że cię dalej męczy mi od 2 dni odpuściło:tak:
 
O ludzie dziewczyny zaraz zamorduje moich synow! Tak mi dzis na nerwy dzialaja!! Dobrze ze zaraz beda szli spac :p
Dziewczyny mam juz dosc tych mdlosci! No ile mozna? Jutro bedzie 15 tydz (w innym przeliczaniu 16) a mnie dalej mdli. W drugiej ciazy przeszlo mi rowno w 13 i mialam nadzieje ze teraz tez tak bedzie a tu d.... :/ gdzies wyczytalam ze podobno jak nie przejdzie do 16 tyg to najprawdopodobniej bedzie tak przez cala ciaze :( no nie dam rady :(

Bigbi ja nie jestem cukrzykiem ale probuje nie jesc bialego pieczywa i kupuje sobie zytni, bardzo mi smakuje.

Didka ten sluz to normalne w ciazy ale to czy znika to w sumie nie wiem. Ja go mam caly czas, raz wiecej raz mniej ale jest codziennie i nie znika.

Aureolcia z tymi snami to tak juz jest w tej ciazy. Tez mi sie sni czasami ze mnie maz zdradza no ale jeszcze ode mnie nie dostal :p za to dzis mi sie snilo ze lekarz mi powiedzial ze mam dwa tyg zycia a moj maz stwierdzil ze w takim razie to on moze mnie juz zostawic :p

Animka w 16 tyg to bardzo mozliwe :D
Kusiak dziele Twoj bol.... :(
 
Mi lekarz wpisał w karcie ciąży, że następne badanie na p. ciała będę miała ok. 20-21 tyg. i jeszcze jedno pod koniec.
Super animka, że wszystko ok :-)
Coś candy milczy, a miała dzisiaj wizytę...
 
Kusiak dzięki, to spróbuję jeszcze żytni. A co do mdłości to jestem razem z Tobą w klubie. Zaczynam się zastanawiać, czy przyczyną mdłości nie jest Femibion. Bo jak teraz skończyła mi się 1 i czekałam na przesyłkę z 2, to przez kilka dni się lepiej czułam.
 
Witajcie kochane :) Może jutro Was nadrobię, bo dziś już jestem zmęczona. Na wątku wizytowym opisałam swoja wizytę. Jestem bardzo szczęśliwa i chcę Wam podziękować za wsparcie ! Cieszę się, bo z maleństwem wszystko dobrze, a wręcz podobno idealnie :)
 
Witam wtorkowo wizytowo :)
Coś spać nie mogłam obudziłam się przed 6, może przez to, że przejmuje się dzisiejszą wizytą. Dziś mam dostać wyniki z usg bo mi tamten nie dał i nic nie powiedział, więc dziś mój prowadzący coś pewnie powie na ten temat. Powoli się będę szykować coby nie sterczeć cały dzień w kolejce.

Pogoda dziś o trochę lepsza, śnieg topnieje ale na dziś deszcz zapowiadają.. Jak ma się sprawdzić to ponoć od jutra już wiosna wraca, ciekawe na jak długo..

Potem do siostry jadę na ploty m.in. i też jej pomóc PIT rozliczyć, chyba zacznę opłaty pobierać ;-)

Na obiad dziś miał być ryż z jabłkami, jednak po ustaleniu z M, który nie przepada za ryżem będą jabłka z ryżem ;-)

Wszystkim dzisiejszym wizytującym && zaciśnięte :)

Miłego :)
 
reklama
Witam się i ja :)

kurcze ale was te wymioty męczą... biedaczyska :* ja miałam z corą mdłości dopiero w 5-6 miesiącu.. mam nadzieję że teraz to nie przyjdzie...

pogoda dziś znowu kiepska.. więc siedzimy w domu...

wczoraj byliśmy u maluszka filipka nie umialam się napatrzeć na niego taki maleńki kurcze hehe :)
Nati zazdrosna strasznie o niego chciała dotykać najlepiej żeby na rączki dać.. a jak mówiliśmy że nie to ten ryk.. aż zaczełam się obawiać co bedzie we wrześniu...:D

powodzenia dziś na wizytach &&& zaciśnięte :)

Nexiss jesteśmy na takim samym etapie więc czekam najbardziej na twoją :) może jakieś zdięcie bedziesz miała to zobaczę :)

obiad macie świetny :) kompromis zawsze mile widziany :D

miłeggo dnia :*
 
Do góry