reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Ja już też na nogach:-) jakoś zasnęłam po 12, ale za to po 6 już byłam gotowa na nowy dzień. U nas lało całą noc i na razie się przejaśniło, ale widzę na pogodzie, że ma dalej lać :wściekła/y:
Piszecie, że was wymioty później męczyły... mam nadzieję, że mnie to nie spotka, bo jak na razie pan kibelek ne był moim przyjacielem i nie chcę, żeby został ;-)
Powodzenia wizytującym :-)
 
reklama
czesc :)
Joani szczesciara :) dla mnie szokiem jest to ze mam ogromna ochote na zupy, mimo, ze czesto sie nie naciesze nimi dluzej niz 5 min...ale jestem pelna nadziei ze dzis mi odpusci :)

nexis, kasica i niewpisane dziewczyny kciukasy za dzisiejsze wizyty :) !!!

ps. nexis swietny widok z okna! ale sniegu nie zazdroszcze... wg prognoz ma u nas dzis tez byc, a od jutra sie poprawic - czekam na to z utesknieniem!

tez dostalam wczoraj wyniki pappa i wszystko ok.

Milego dnia kochane!
 
Hello!
Dawno sie nie udzielalam...
Jakos weny nie mam...poza tym czasu tez za wiele nie zostaje....Nic tylko krazenie miedzy praca, szkola dzieci i sprzataniem/remontem w domu;-)
Czytalam o krotkim powrocie zimy na dolnym slasku (moi rodzice tam mieszkaja)...u nas normalka - czyli kolo 10 stopni, choc wczoraj rano byl przymrozek,ze musialam skrobac samochod ;-)

Dzis tez za wiele czasu nie mam....jade z Filipem na wizyte u okulisty w szpitalu...i calkiem dobrze sie sklada, bo normalnie w piatek stlukl sobie szybke w okularach - wiec przyda sie nam nowa recepta ;-)

Pozdrawiam!
 
Witamy się i my!

EM Ka super, że maluch zdrowy!:-)

Za wizytujące dzisiaj oczywiście trzymam &&&&&

U nas też pada i jakoś tak szaro jest, chcemy słońca ;-)

A na obiad może hmmm pulpety w sosie pomidorowym, szybkie, łatwe i przyjemne :-p
 
Witam witam :-)
u nas też brzydko i zimno!!! dziś się spotykam z Sis więc może wspólnie upieczemy pizzę na obiad :-)
ja na szczęście mdłości nie mam ale za to mega wzdęcia, że aż momentami mam wrażenie, że eksploduję.
Nexiss, za Ciebie i inne wizytujące trzymam kciuki!!! ;-)
Ja mam wizytę jutro ale tak jak zawsze było to ekscytujące, tak teraz stres nas chyba zje :-(
Buziaki i miłego wtorku!!!
 
witamy się i my :)
animka aaa a ja od wczoraj mam taką ochotę na pulpety w sosie pomidorowym, ale nie było już mięsa ktore nadawalo by sie do zmielenia, wiec musze sie zadowolic pomidorowa :p

mnie doszla, straszna zgaga, zwlaszcza wieczorami i w nocy...
dodatkowo Oli ida kolejne zeby i dzis w nocy 3 godziny chciala sie tulic, ani myslala o spaniu - padam...
 
Ja już po wizycie :-D Szczegóły zaraz opisze w wątku :)

Sawi na zwolnienie idę końcem maja, przynajmniej tak bym chciała.
 
Ale mi się spać chce..
Wesolutka, niestety mnie od dwóch dni też zgaga dokucza, może jeszcze nie tak masakrycznie, ale są już pierwsze zaczątki. Masakra.
Ja dzisiaj na obiad robię makaron z piersią, szpinakiem, pieczarkami i sosem śmietanowym, wszystko zapiekane. Chciało mi się od rana żurku, ale kwasu nie dostałam, więc zadowolę się innym razem ;-)
Czekam na zasłonki i mam nadzieję, że do weekendu dotrą, bo mam zlot rodziny do oglądnięcia "nowego" mieszkania i na urodziny.
Wiem, że niektóre z was robiły niedawno imprezkę, może jakieś podpowiedzi co do szybkich przekąsek/dań?
 
reklama
Hej:)

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty:)

Ja coś nie mam dzisiaj weny na pisanie, znów przed 6 się obudziłam, a o 7:30 padłam i zrobiłam sobie godzinną drzemkę.

Miłego dnia:)
 
Do góry