reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
cześć:)

koko najważniejsze usg , tak jak dziewczyny piszą często to zafałszowane wyniki,
Aluska witamy:)wkurzył mnie mój wczoraj raczył odebrać i oznajmił że do niego przeprowadzka dopiero we wrześniu, a ja mu że nie ma mowy że za późno bo miałam za miesiąć dwa a nie we wrześniu:angry: i mamy w niedziele pogadać na ten temat ,
ale czy on chce czy nie ja we wrześniu napewno nie tylko wcześniej , też z tym brzuchem nie bede sie wprowadzać wielkim a potem w październiku znow i tak musze do tego domku obok niegi,
a z mikim bedzie mi ciężko samej latem :baffled:
więc sie NIE DAM:)))


zaraz lece na NFZ wyniki pokazać morfologii, moczu , bedzie wazyc ciekawe ile teraz bo już mam 6,5 kg na plusie:zawstydzona/y:(tydzien temu jak sie wazyłam)
 
Candy przykro mi.
Koko bedzie dobrze !

U nas tez dzisiaj piękna pogoda;)

Ja po pierwszym śniadaniu o poranku przytulalam sie z kibelkiem znowu:/

Ania// tak ja byłam niestety nic nie wygrałam, fajnie bo byli przedstawiciele jednego z banku komórek macierzystych,
Z nuk-a, foteliki maxi cosi, No i ta pierwsza pomoc a poza tym jakieś inne przemówienia z kosmetyków a i o mlekach enfamil. ;)

Współczuje Wam dziewczyny tak długich delegacji, ja to sie cieszylam jak mój w poprzedniej pracy raz na 3 mce jechał leciał gdzieś na 3 dni, tak optymalnie, zdążyliśmy zatęsknić ale i odpocząć od siebie ;) a teraz nie lata szkoda trochę ;P fajnie byłoby zatęsknić Znowu ;))) No ale po tygodniu czy miesiącu to bym sie zapłakała chyba ;)
 
Koko nie chce brzmiec negatywnie ale niestety samo NT nic nie mowi. Moze byc niskie a z badan krwi i tak wynik moze wyjsc zly i dzidzius moze byc chory. Dlatego robi sie badania krwi. Oni wszystko razem musza zsumowac i wtedy wlasnie wychodzi czy jest wysokie czy niskie prawdopodobienstwo choroby. I to nadal jest tylko prawdopodobienstwo a nie 100%. Tak jak u Ani wyszlo ze 1 dziecko na 9 u mam z wynikami badan jak u niej moze byc chore. Ale trzeba pamietac ze to tez znaczy ze 8 dzieci bedzie zdrowe! A jakie prawdopodobienstwo wyszlo u Ciebie? Powiedzieli Ci?
Nie wiem jak jest w Polsce ale tu sie mowi ze zafalszowane wyniki tego testu to 5%.
 
Kusiak, Ja testu PAPPA nie miałam robionego, ale moja znajoma tak i u niej ryzyko ZD wyszło 1:38

Lekarz powiedział, że wyniki tego testu są mało miarodajne i skierował na amniopunkcje.
Synek oczywiście był zdrowy.

Więc nie wiem o jakim procencie zafałszowania mówi się w Polsce, znam jedynie zdanie moich i koleżanki gina na temat tego testu.
 
Witam.
Ostatnio jakoś mniej się odzywam, nie wiem, za bardzo chyba się martwię tą cytomegalią... Za godzinę będę dzwonić, czy już jest wynik IgM. Mam nadzieję, że będzie ujemy, co oznaczałoby, że już przebyłam do dziadostwo...
Witam nowe wrześnióweczki. Trochę nas przybywa, trochę ubywa, bo niektóre przestają się udzielać...
Koko88 mam nadzieję, ze podobnie jak u Ani, okaże się że to fałszywy alarm. Tylko stres nie potrzebny...
candy n o ładnie Ci waga idzie. Oj cierpliwa jesteś dla tego Twojego faceta. Obyś była na prawdę z nim szczęśliwa...
a_nka trzymam kciuki za Twoje maluszki, oby jak najdłużej pozostały w brzuszku. Za dietkę cukrzycową również. Dla dobra maluszków wszystko... Zauważyłam, że zmieniłaś imiona dzieciaczków. A był moment, że chyba się zastanawiałaś bo nie było wcale... U nas też pewnie będzie problem z podjęciem decyzji.
katka, soniafka współczuję rozłąki z facetami. Też nie lubię, kiedy męża nie ma na noc w domu. Na szczęście za często się mu to nie zdarza. Chociaż wraca często bardzo późno. Praca u siebie jest gorsza niż u kogoś. Jak jesteś zatrudniony, wybija godzina i wychodzisz. A u siebie masakra...
Pisałyście o szpitalach i porodach w prywatnej klinice. Też jestem zdania, że lepiej wynająć sobie położną i rodzić w zwykłym szpitalu. Bo tak na prawdę całą robotę przy porodzie odwala położna, a lekarz TYLKO szyje. No i odbiera poród, gdy już wszystko GOTOWE.
A z tym narzekaniem to jest tak, że jeśli poród jest książkowy i nie ma żądnych komplikacji, to będziemy zadowolone. Dopiero, gdy coś jest nie tak, to wtedy narzekamy.
soniafka udanego wypoczynku w Polsce
Rajo007 kciuki zaciśnięte za jutrzejszą wizytę. Mam nadzieję, że przyniesiesz same dobre wieści.
Nie pamiętam, co jeszcze komu chciałam naisać. Ale przynajmniej czas mi zleciał i juz nie godzinę, a pół i będę dzwonić do laboratorium. Dam znać, co wyszło.
Nie mam pomysłu na obiad. Może mizeria i jajeczko... Barszcz czerwony za mną chodzi, ale taki, jak gotuje moja mama. Ja takiego nie umiem zrobić.. . Muszę zapytać, kiedy robi, to się wkręcę na obiadek..
 
Maddlenka, dziekuję za pamięć :-)

Nie udzielałaś się więc pewnie umknęło Ci jak pisałam, że siostra męża dała córeczce swojej na imię Nadia i mimo, że my nie utrzymujemy kontaktu to nie będziemy dublować.
Ustalilismy wtedy, że córcia będzie Zuzanka, ale mąż nie chciał synka Damiana w takim wypadku tylko Sebastiana. Było trochę spięć i w końcu stanęło na Oliwierze i Zuzi. U męża w rodzinie nikt więcej teraz dzieci się nie spodziewa więc imiona bezpieczne ;-)

Maddlenka życzę by wynik był ujemny !! :tak: I mam nadzieję, że samopoczucie Ci się poprawi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry