reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej piatkowo:)

Dzien faktycznie zapowiada sie piekny, az sie chce wstawac:D

Rajo powodzenia na jutrzejszej wizycie:tak: na pewno z maluszkiem wszystko dobrze i tak podziwiam, ze tyle wytrzymalas:)

My jutro dzien wyjazdowy,bo Mezus biegnie w polmaratonie, mam nadzieje, ze bedzie ladna pogoda to sobie tam pospaceruje:)

Milego dnia:*
 
reklama
Czesc dziewczyny,
U nas na zewnatrz slonce a w srodku w sercu gradobicie.. wczoraj wieczorem ogladalismy z mezem film w lozeczku a tu telefon z mojej kliniki i recepcjonistka po drugiej stronie laczy mnie z lekarzem ktory robil mi prenatalne. Lekarz powiedzial ze pappa zle wyszedl i ryzyko choroby u dzidzi wzroslo i zaleca amniopunkcje i konsultacje z prowadzacym. Wizyte mamy w srode a do tej pory osiwiejemy. Jade zaraz odebrac ten wynik. Pytam sie dlaczego test z krwi zle wyszedl skoro usg ksiazkowe! :-(
 
Koko, test pappa jest często fałszywym alarmem.
Mój gin poprzedni zalecał go dopiero w sytuacji gdy USG prenatalne źle wychodziło.
A tak twierdził, że to szkoda zdrowia i nerw bo bardzo często ryzyko choroby wychodzi podwyższone, a potem okazuję się, że jednak dzidzia zdrowa. Więc nie warto takich atrakcji matce i ojcu fundować.

Mam nadzieję, że u Was to tylko pomyłka.
Ja na pappa się nie zdecydowałam w żadnej z ciąż.
 
Koko głowa do gory..:* znam to uczucie.. przeczytaj sobie moj wpis na wizytowym.. byłaś wtedy przeziębiona albo cokolwiek?? test PAPA tak jak dziewczyny piszą są często fałszywe.. jak odbierzesz wyniki daj znać jake są i jakie ryzyko się zrobiło.. u Was też aminopunkcję robia dopiero po 15 tygodniu??
głowa do góry będzie wszystko dobrze :*
 
dziewczyny, właśnie od początku ciąży faszeruję się duphastonem aż do teraz.... chora raczej nie byłam, chociaż mój mąż był chory a ja w jego otoczeniu mogłam coś złapać.
Ania, wiem teraz co czułaś... od razu pomyślałam o Tobie i twojej sytuacji, którą śledziłam..
U mnie też mówił, że amnio po 15 tygodniu ale ja raczej nie chciałabym się zgadzać...
Hania, Tobie też dziękuję za słowy otuchy.. po prostu czujemy się jakby nam ktoś walnął w głowę kilofem.
 
Koko strasznie Wam współczuję tego stresu :-(
Postaram Ci się znaleźć ten wątek gdzie dziewczyny pisały o błędnym wyniku przy braniu progesteronu.

Trzymajcie się!!! Na pewno wszystko będzie ok
 
Witam się i ja :)
Dziś pięknie jak wczoraj, z tym, że dziś doszedł mocniejszy wiatr. Wczoraj przed spaniem ok 23 patrzę na termometr a na nim 12,5 st. :eek: tyle co teraz :) fajnie :)

Wczoraj byłam u znajomych i było super szybkie mini ognisko :happy2: mmmmm ta kiełbacha z bułą i ketchupem :-D teraz jak pogoda dopisze to uważam sezon ogniskowo-grillowy otwarty u nas :)

Dodatkowo wczoraj wracam do domu a mój M zrobił tosty (miałam już kilka dni temu zrobić ale nie miałam weny), pycha - dogadzam sobie ostatnio aż się boję na wagę wchodzić, a we wtorek wizyta a tamta waga nie kłamie :szok:

Wczoraj wysłałam pit w końcu, wyszła mi nadpłata całkiem ładna więc teraz na czerwiec zacieram ręce na nią.
Teraz jeszcze musze matki, siostry i szwagra pit rozliczyć.

Planów na dziś żadnych, jakiś obiad, ale hola hola wczoraj jeszcze coś zostało więc M będzie miał co szamać a ja coś sobie zrobię.

Rajo trzymam kciuki za jutrzejszą Twoją wizyte :)

Koko może jak dziewczyny piszą jest jeszcze jakaś nadzieja i test może być sfałszowany, głowa do góry :)

A także za wszystkie dzisiejsze wizytujące &&& zaciśnięte :)

Miłego dzionka :)
 
reklama
go_ta ja napiszę raz jeszcze to, co pisałam już wielokrotnie tu. Test PAPPa to STATYSTYKA. Oznacza, że ileś tam kobiet na sto z takimi wynikami jak Twoje urodziło dzieci z wadą genetyczną. Pewność może Ci dać tylko amniopunkcja. Brałaś jakiś progesteron na początku ciąży? Wyczytałam (czekając na wyniki amnio - bo u nas ryzyko wyszło podwyższone po PAPPa, zrobiłam amnio bo chciałam sie przygotować na wszelką ewentualność), że progesteron suplementowany na początku ciąży często fałszuje wyniki PAPPa. U nas się sprawdziło, moja Zuzka urodziła się zdrowa.

Koko to wypowiedz użytkowniczki Kasik33 z forum nasz-bocian
Wyświetl temat - BADANIA PRENATALNE / test PAPPA |
Proszę tu w tym temacie dziewczyny poruszają temat suplementacji leków a wyniki testu Pappa
 
Ostatnia edycja:
Do góry