reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Anuka, gratuluję pomyślnych wiadomości :-)

maltanka, smutne muszę się z Tobą zgodzić, ale niestety w poniedziałek większość rodziny zareagowała tekstem typu: W dobie antykoncepcji szeroko dostępnej, żeby mieć czwórkę dzieci??
Albo jak to moja babcia powiedziała: - U was to co rok to prorok :cool2:
Ale ostatecznie wisi mi ich zdanie nikt nam na to nie daje, więc jakim prawem nas krytykują??
Czasem nawet najbliższe osoby potrafią człowiekowi dokopać.
Koko miłego wypadu Wam życzę i oczywiście udanej wizyty :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej hej,

nie było mnie trochę - nadrabiam zaległości i czytam co u Was. Trochę mi to zajmie, dlatego tymczasowo melduję tylko, że jestem i jest wszystko ok :)
Niestety dopadło grypsko i znowu w domu a tym samym więcej czasu na przeglądanie forum :)
Uważajcie na siebie i maluchy :)

:-)
 
Hania oj wiem jak najbliżsi potrafią dokopać i zdołować Już przy Sam były nie fajne teksty a teraz babcia stwierdziła "Nie myślałam że jesteście tacy głupi" a średnia sis kazała sie puknąć, coś o zabezpieczaniu gadała i już m-c się nie odzywa :(
 
Kasia dla mnie to jest straszne :-(
Nie mogę pojąć jak ktoś nam bliski może coś takiego mówić, Ostatecznie to ile para, dwoje dorosłych ludzi ma dzieci jest tylko i wyłącznie ich sprawą.

Albo tak samo nie rozumiem czemu niby nie powinnaś mieć Samanty. Bo co? Bo rodzina obmyśliła sobie, że więcej dzieci nie powinnaś mieć? Skoro Ty jesteś szczęśliwa i Twój mąż również to najważniejsze.

Czasem to myślę, że to właśnie rodzina jest najgorsza. To oni chcą nam ustawiać życie twierdząc, że to tylko dobre rady bo chcą dla nas jak najlepiej. Ale jakby tak było naprawdę to by się nie wpierdzielali i nie komentowali nawet jeżeli to co robimy im się nie podoba.

Zachowanie Twojej sis zostawię bez komentarza. Mam tylko nadzieję, że się opamięta i przeprosi Cię za te krzywdzące słowa.
Nie cierpię niesprawiedliwości no.

Manianka, ja nie czuję jeszcze ruchów
 
reklama
Do góry