reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

ookatkaoo, dzięki, opis brzmi nieźle więc też muszę obejrzeć. Uwielbiam straszne filmy. Tylko mój mąż ma potem ze mnie ubaw kiedy zasłaniam oczy jak dzieciak albo chowam się po kocem, żeby omijać te najstraszniejsze sceny ;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny.

Witaj Kusiak, my sie znamy z jesiennych ;)

Soniafka u mnie tez totalny brak energii a zwykle nie moge usiedziec na miejscu.

U mnie weekend zapowiada sie spokojnie. Maz ciazgie mnie na Hobbita.

Milego weekenku babeczki.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja.
Tez lubie straszne filmy to i ja sobie sciagne.
Plany nas weekend? Dzisiaj sprzatanie i prasowanie, a jutro idziemy na urodziny do mojej chrzesniaczki.
Milego dnia :-)
 
Hej :-)
Dzis pobudka przez core o 9:30 :szok: Az bylismy w szoku ze tak dlugo sspi :)

Tez lubie takie filmy ale w ciazy nie moge patrzec bo pozniej mam takie sny ze masakra...

A dzisiaj chyba na spacerek pojdziemy ;) piekna wiosne mamy tej zimy to trzeba kozystac :-)
 
Witam i ja z rana z kluchą w gardle. W końcu trochę odespałam bo codziennie wstaje o 7 żeby dzieci wyszykować i zawieźć do szkoły i przedszkola. Powiedzcie mi jak u was ze sluzem? Ja mam mleczno-wodnisty i jest mi mokro. Przepraszam za bezpośredniość ale jestem cała w strachu, po tylu złych doświadczeniach. Dalej mierze temkpke i robie testy ( pomimo bety) żeby widzieć czy ciemnieje. Rano pierwsze co to sprawdzam piersi czy dalej bolą, bo to był perwszy objaw poronienia ( brak bólu z dnia na dzień). Ehhh byle wytzrymać do 21-ego i może w końcu zobaczę fasolkę.

Spokojnego dnia Wam życzę.
 
Emalia spokojnie, Twoja panika na pewno nie pomaga malenstwu rosnac. Nie skupiaj sie az tak na tym. Super ze sie wyspalas, ja niestety budze sie kolo 4, 5 i parze miete i jem kanapke bo sie budze z takim glodem, jakby moj ostatni posilek to sniadanie dnia poprzedniego :)

Jesli chodzi o mnie, mam to samo w okolicach intymnych ;)

Powiedzcie, wam tez wyszly zyly na wierzch? Nie ukrywam ze wygladam jak marzenie narkomana, kazda zyle na moim ciele widac nawet bez przygladania sie. Wyglada to dosyc strasznie :)

Jesli lubicie thrillery to polecam Edens Lake :)
 
Emalia
Jakbym widziała siebie:) wczoraj się martwiłam, że nie mam porządnych mdłości, a cały czas miałam..i dziś na uczelni jak mnie dopadły to masakra:) u mnie jeszcze dwa dni do wizyty:) pocieszam się, że wiele moich bliskich będzie że mną duchowo na tej wizycie i, wszyscy obiecali modlitwę, więc jakoś to będzie:) w ogóle ta ciąża to wymodlona przez tyle dobrych ludzi..:)
 
Kusiak mieszkam w Haddington pod Edynburgiem. Też mam dwóch chłopaczków, ale obaj urodzeni w PL-jestem tu zaledwie od roku:-)Możesz mi napisać jak wygląda tu opieka w ciąży?JA mam konflikt serologiczny z mężem, miałam ciąże pozamaciczną, nieciekawy pierwszy poród trwający ponad 26h zakończony próźnociągiem z braku sił i pępowinę wokół szyji drugiego syna...Chce rodzić w RI w Edim, chciałabym jedno dziecko urodzić ze znieczuleniem, ale pojecia nie mam jak faktycznie wygląda tu opieka ciężarnych-a nasłuchałam się wiele na ten temat i nie powiem, żeby mnie to uspokoiło..ty masz tu doświadczenie, więc poradz koleżance i podpowiedz co i jak:-)
 
reklama
Do góry