reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Zamelduję się i ja choć jeszcze nie wstawiam suwaczka- czekam na wizytę.
Prawdopodobnie miałam owulację 16 grudnia ale cykle miałam rozjechane (hyperprolaktynemia) więc nie jestem pewna. Pierwszy teścik wyszedł mi szybko pozytywny bo już 27 grudnia.

Niestety u mnie problemy od początku- zaraz po tym jak zrobiłam test okazało się, że mam anginę ropną więc niestety antybiotyk. Do tego zapalenie spojówek wirusowo-bakteryjne- wczoraj okulistka mi powiedziała, że mam zajętą rogówkę i tracę częściowo wzrok a z powodu ciąży nie może mi zapisać leków przeciwwirusowych- i będzie dobrze albo źle. Jak się domyślacie jestem załamana- wizyta u ginekologa w piątek.
 
reklama
Cześć babeczki, ale dziś miałam szalony dzień:)
Pojechałam do pracy... jakoś do tej 12 zleciało... i po 12 dostałam telefon, Witam Security Wrocław z tej strony z panią ... mam przyjemność? a ja mówię że tak... i dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną...kiedyś wysłałam cv przez internet... xd

i dzwonie do męża a on mi mówi ale weź się jeszcze przejdź do "XXX" na miejscu i się dowiedz. Do takiej firmy małej produkcyjnej , wczoraj nie zdążyłam bo pojechałam do miasta po 15 a oni pracują tylko do 15. No to zwolniłam się wcześniej z pracy i pojechałam rozmawiać z szefem tej firmy...

A on do mnie " a czemu pani nie przyszła wczoraj? jak by pani przyszła wczoraj już dziś by pani pracowała" wczoraj przyjął 10 osób,
"ale na pewno jakaś umowa dla pani się znajdzie" !!! Dałam mu swój numer i dane:D Mam czekać na telefon!!! Trzymajcie kciukasy!!!

To już by było spełnienie marzeń, popracowała bym z 2-3 msc i poszła bym na l4:)

Edit:)

A tak wg chciała bym powitać wszystkie nowe Wrześnióweczki:) SUPER ŻE jest nas już tak duzo:D
 
Ostatnia edycja:
Jestem i spróbuje się rozgościć.
Ritta, Marika- Miło mi ,że tak mnie przyjęłyście. Beta z dzisiaj 325 ( 72h temu było 111,3 więc chyba dobry przyrost). Szukałam jakiegoś kalkulatora bety ale nie znalazłam.

Sofinka- ciesze się ,że wszystko dobrze.

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę każdej bardzo nudnej ciąży.
 
Hej, u mnie znowu nerwy. Dzis maz przedstawil podzial majatku i w przyszlym tyg. Sklada pozew o rozwod. Zostane sama z dzieckiem.

Ma gdzies maluszka i nie zamierza sie pogodzic. Rezygnuje od razu. Nie wiem jak to wszystko wytrzymam :( na dodatek chce badania DNA bo sam nie uzna dziecka. Nic tylko podciac sobie zyly.
 
Zamelduję się i ja choć jeszcze nie wstawiam suwaczka- czekam na wizytę.
Prawdopodobnie miałam owulację 16 grudnia ale cykle miałam rozjechane (hyperprolaktynemia) więc nie jestem pewna. Pierwszy teścik wyszedł mi szybko pozytywny bo już 27 grudnia.

Niestety u mnie problemy od początku- zaraz po tym jak zrobiłam test okazało się, że mam anginę ropną więc niestety antybiotyk. Do tego zapalenie spojówek wirusowo-bakteryjne- wczoraj okulistka mi powiedziała, że mam zajętą rogówkę i tracę częściowo wzrok a z powodu ciąży nie może mi zapisać leków przeciwwirusowych- i będzie dobrze albo źle. Jak się domyślacie jestem załamana- wizyta u ginekologa w piątek.
Olandia kochana nie byłaś na styczniówkach 2011?
 
Witajce i pozwólcie, że do was dołączę... o ciąży dowiedziałąm się dzisiaj...jestem lekko zszokowana tym faktem, ponieważ mam juz 2 synów-6,5 i 2,5 roku..postanowiliśmy z mężem, że nie chcemy już kolejnego maleństwa i od następnego miesiąca będziemy się zabezpieczali-do teraz nie robiliśmy tego:-)I dzisiaj okazało sie, że kruszynka usłyszała, co mówiliśmy i szybko pojawiła się w brzuchu:-)Cieszymy się bardzo, choc mieszkamy w Szkocji i jest to moja pierwsza ciąża tu-pozostałe dwie były w Pl.Jest tu jeszcze jakaś potrójna mamusia???Mój termin z OM to 17 wrzesień.
 
Hej, u mnie znowu nerwy. Dzis maz przedstawil podzial majatku i w przyszlym tyg. Sklada pozew o rozwod. Zostane sama z dzieckiem.

Ma gdzies maluszka i nie zamierza sie pogodzic. Rezygnuje od razu. Nie wiem jak to wszystko wytrzymam :( na dodatek chce badania DNA bo sam nie uzna dziecka. Nic tylko podciac sobie zyly.
Współczuję kochana:(
 
reklama
Do góry