reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Witam Dziewczyny.
Ja zrobiłam 3 testy i 3 pozytywne :)
Wizyta u ginekologa 13 stycznia :) Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku jestem już w około 7 tyg :)
więc wydaje mi się że urodzę pod koniec sierpnia lub na początku września
pozdrawiam :-)

O to mamy tego samego dnia wizytę:) 7 tydzień to już będzie widać:) ja będę miała max 6..bo ostatni okres miałam 2 grudnia a owulację ok 20-22...a Ty??
 
reklama
Dziewczyny dzięki za miłe słowa.

Tekila85 miałam podobnie, okres 1 grudnia, owulacja mniej więcej 16 - 19 ale u mnie z tych nerwów to ostatnio różnie bywało.

Po rozmowie kwalifikacyjnej wydaje mi sie, ze ok maja dzwonic w poniedzialek czy tak.. chociaz bylo by to na chwile ze wzgledu na to, ze pierwsza umowa to zlecenie na 6 mc. Uda mi sie chociaz dorobic jakis grosz na badania czy lozeczko, o ile bede w stanie :)

Manianka93 gratulacje :)
 
Ritta, ja też nie mam żadnych objawów. Troszkę pobolewają mnie piersi ale szczerze mówiąć dużo mniej niż w poprzedniej "felernej" ciąży. Myślę, że na typowe objawy musimy jeszcze troche poczekać. Różnie to bywa z tymi objawami bo różne są też nasze organizmy.
Taki to już paradoks że niepokoimi się teraz brakiem objawów i wyczekujemy ich jak świątecznej gwiazdki na niebie a potem będziemy narzekać jak to nam ciężko z mdłościami ;-)
 
Witam was dziewczyny :) czytam Was od początku z myślą ze może sie uda :) fakt do terminu @ zostały 4 dni ale dziś na teście delikatna droga kreska :D można dołączyć ?? :)
 
Ja też będę mamusią 30+ a dokładnie 31.:-D
Zaczynają mi się mdłości.
Aniu krecha to krecha :-) widzę,że i ty po przejściach. Tym razem musi nam się udać :-)
 
soniafka ja przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów praktycznie wcale i teraz też tak może być. Ale jest tak jak piszesz, na początku ich wyczekujemy a później narzekamy :-)

ania witaj :)

Fajnie że jest trochę przyszłych mam 30+ bo na staracznach czułam się jak dinozaur :-D
 
Ja we wrześniu 23 lata mam:) niestety po przejściach ale trzeba myśleć tylko pozytywnie :) objawy to mam dwa piersi obolałe i zgagę.. w ciąży z córką też tak było:) Musi się udać :)
 
Ostatnia edycja:
witajcie Dziewczyny, prosze Was o prywatne wiadomosci z datami porodu, to zaktualizuje liste wrzesniówek.

Ja tez mam wizyte 13 stycznia - szczerze już nie mogę wytrzymać z ciekawości. Jakie badania robiłyście po pierwszej wizycie?
morfologie, mocz, bete, toxo?
 
reklama
Do góry