reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

witajcie Dziewczyny, prosze Was o prywatne wiadomosci z datami porodu, to zaktualizuje liste wrzesniówek.

Ja tez mam wizyte 13 stycznia - szczerze już nie mogę wytrzymać z ciekawości. Jakie badania robiłyście po pierwszej wizycie?
morfologie, mocz, bete, toxo?

Wesutka ja w prawdzie przed pierwszą wizytą ale myślę że podstawa to morfologia, mocz, toxo ewentualnie cytomegalia (nie wiem czy wszyscy ją zlecają). Jak już widać na usg to beta nie ma sensu.

Ja przed staraniami (we wrześniu) miałam cytologie, hormony tarczycy i toxo.
Na pewno będę powtarzać toxo, bo nie mam przeciwciał, hormony tarczycy bo są średnie i muszę kontrolować w ciąży i chyba poproszę o cytomegalię.

Może ustalmy jakie dane wpisujemy na liście.
nick, wiek, termin porodu, płeć (jak będzie znana), rodzeństwo...
Jakie propozycje ?
 
reklama
ookatkaoo mnie też strasznie wysypało póżniej zrobily sie takie czerwone placki na twarzy wapno jakkoś sobie z tym radzi ale smarowałam chyba ze 2 dni maścia hydrocortisonum... 2 razy dziennie i już jest ładnie :)

ja muszę iść dopiero na badania :)
 
Ostatnia edycja:
Tak mnie muli od rana...ale nic to. fasol najważniejszy. Tyle na niego czekałam. :-D
Umówiłam się na wizytę. 14.01. nie mogę się doczekać i trochę się boję ufff.
Nie wiem czy to nie za wcześnie.
 
Tak mnie muli od rana...ale nic to. fasol najważniejszy. Tyle na niego czekałam. :-D
Umówiłam się na wizytę. 14.01. nie mogę się doczekać i trochę się boję ufff.
Nie wiem czy to nie za wcześnie.


Każda z nas się boi:p ja od tygodnie nie śpię..schudłam już prawie 2kg i przez nudności i przez stres:p dla h mnie może być nawet za wcześnie ale ja się wykończę nerwowo więc muszę iść
 
Gdy bylam u lekarza i pytalam o badania to pow. Ze nie tzeba.
Ciaze prowadzi inny i mial pretensje ze tarczyca i toxo nie zrobione. Badz tu madra. Mi zlecil wlasnie toxo i tarczyce, morfologie, grupe krwi i mocz. Cytologia byla w zeszlym roku wiec nie trzeba.

Daty porodu jeszcze nie mam bo to dopiero poczatki :)
 
Tekila muszę sobie poszukać zajęcia bo oszaleję do tego wtorku. :sorry:
Manianka ja wczoraj wyłam jak bóbr gdy mówili w wiadomościach o pogrzebie tego policjanta z Kamienia Pomorskiego.:sorry:
 
Ja ogólnie czuje się tak jak by mnie ktoś wypompował..... przed wczoraj w nocy całą noc wymiotywałam i biegunkę miałam myślałam że sie wykończę naprawdę......
Rozmowa z Moim facetem wygląda tak że albo mówię normalnie albo się drze jak głupia nie wiem dlaczego tak jest... ale nie chce tego potem go przepraszam...
Przecież ciąża to nie jest chora... a i tak czuje się jak bym była chora....:no::crazy:
 
reklama
Manianka ja mam, i ciagoty na kwasne :) i szereg innych np. Nigdy nie przetluszczaly mi sie wlosy a teraz myje codziennie bo slonine mam
 
Do góry