reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2014:)

Właśnie... Większość ludzi "pierwsze słyszy", a lekarze temat olewają :/
Gdzie to coraz częstsza przyczyna poronien, wad rozwojowych... Wiem, bo mam po znajomych takie przypadki, niestety...
Jestem strasznie wyczulona w tym temacie, bo mam dziecko po wrodzonej cytomegali, ze zmianami na mózgu itp...

Mi nie zlecili tych badan, w poniedzialek podskocze i zrobie...zaszkodzic nie zaszkodzi.

Dziewczyny uzywacie juz kosmetykow dla kobiet w ciazy? Wlasnie zauwazylam na opakowaniu seri Perfecta Mama zeby uzywac po 4msc ciazy. Faktycznie w poprzednich ciazach tak uzywalam.
Chcialam nalozyc sobie na twarz maseczke normalizujaca, juz sama nie wiem, zglupialam po tych ograniczeniach :p

Ja kupiłam parę dni temu Tołpe przeciw rozstępom dla ciężarówek, skora po tym naprawdę przyjemna, mięciutka i w ogóle och i ach :p Niby pisze ze od 4 mies ale wole zapobiegać juz wcześniej, przez ten czas może dzięki smarowaniu skora się wzmocni i uelastyczni bardziej a efekty uboczne ciąży nie będą az tak widoczne :)
 
reklama
Dzieki dziewczyny :) ale strachu sie najadlam, poryczalam si w pracy i spanikowalam no ale wszystko ok :) teraz cos mnie tylko brzuch boli...
Ja sie jeszcze nie smaruje niczym. Jesli chodzi o to ze dopiero od 4 miesiaca to chyba chodzi poprostu o to ze nie wolno masowac sobie brzucha przed 4 miesiacem. No a smarujac wlasnie sie masuje. To chyba moze wywolac skurcze. Tak tylko slyszalam.
 
Kasica wybacz :zawstydzona/y: To był niezamierzony efekt z ta jajecznica...
ja dostałam od sis balsam przeciwko rozstępom z lirene a nazywa sie będę mama :) jest bardzo fajny, stosuje od tygodnia na brzuch i piersi. Ładnie pachnie i zostawia fajna powłoke na skórze, jak lycra :)
ale ta sobota cichutka..
milego wieczorku!
 
To prawda, cichutko tu jak nigdy. Każdy weekenduje ze swoim facetem... mój mąż niby blisko a tak daleko, bo pracuje. Co z tego, że mam go na wyciąnięcie ręki, jak odezwać się nie mogę, bo jak ja to nazywam właśnie "tworzy" ;-) Ktoś na pieluchy zarabiać musi:-)
 
Ja jakoś nie mam w zasadzie żadnych objawów, nawet cycki przestały bolec jakiś czas temu...za to mąż....ma okropne huśtawki emocjonalne, wahania nastroju i dziwne zachcianki :-p Mógłby tak jeszcze za mnie urodzić , nie obraziłabym się hihi
 
hej dziewczyny :)

odzywam się dopiero teraz wczoraj pojechaliśmy do teściowej i zostaliśmy na noc ... :) i dzisiaj po obiedzie dopiero do domku..

kusiak dobrze że z dzidzią ok wszystko :)

anca Gratulację blizniaków :) też mam termin na 20 września.. :) ale wiadomo blizniaki rodzą się wcześniej :)

jeśli chodzi o toxo ja już też przechodziłam i niestety najprawdopodobniej pierwsze dwa poronienia były właśnie z tego powodu...:( a dowiedziałam się tego dopiero przy ciąży z corką.. zmieniłam lekarza i pierwsze co wysłał na badania....


kremu jeszcze żadnego nie zakupiłam.. właśnie oriętowałam sie co do tego TOŁPA MUM KREM NA ROZSTĘPY W CIĄŻY I PO PORODZIE (3935012701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. moja siostra się tym smarowała na rozstępy na piersiach bo szybko rosły i teraz nie widać ani jednego :)


nie pamiętam już co komu miałam napisać :(
przeziębienie to masakra... dalej męczy... idę robić inchalację z amolu może pomogą :)
 
ja niczym sie nie smaruje i nie smarowałam i rozstepów nie mam
to wszystko kwestia genów....
ja nie dotykam brzucha przez I trymestr bo lekarz zawsze mi powtarzał żeby nie masować bo pobudzić można skurcze
 
Ja tak wieczorem późnym się odzywam. Niestety z pracą nie wypaliło :-( jestem załamana. Jeszcze spróbuję w poprzedniej pracy może coś mi matula pomoże się wkręcić jak najszybszej, oby bo zaczyna mnie to już przerażać :-(
Dziś mdłości o dziwo nie było, zaliczony 2 godzinny spacer do lasu, jutro niedziela i.zakupy, już czuje że mdłości mnie dopadna.
Tymczasem uciekam spać. Dobranoc :-*
 
reklama
Ja tak wieczorem późnym się odzywam. Niestety z pracą nie wypaliło :-( jestem załamana. Jeszcze spróbuję w poprzedniej pracy może coś mi matula pomoże się wkręcić jak najszybszej, oby bo zaczyna mnie to już przerażać :-( Dziś mdłości o dziwo nie było, zaliczony 2 godzinny spacer do lasu, jutro niedziela i.zakupy, już czuje że mdłości mnie dopadna.Tymczasem uciekam spać. Dobranoc :-*
A nie myslalas o tym żeby isc na dzialalnosc opacic sobie kilka skladek a potem z tego skorzystac? Nie wiem jak to dokladnie dziala ale podobno jest cos takiego. A praca się nie przejmuj, nie zajac nie ucieknie - a dzidzi stres nie sprzyja.Spijcie dobrze Dziewczyny!
 
Do góry