reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Dziewczyny wlasnie wrocilam ze szpitala... Bylam w pracy, poszlam do lazienki i mialam mnostwo zywo czerwonej krwi na papierze. Bardzo duze ilosci. Przestraszylam sie, powiedzialam w pracy i mnie puscili. Pojechalam do szpitala i zrobili mi usg. Z dzidziusiem wszystko ok :D ma 17mm, serduszko mu pieknie bije :) wiek ciazy to 8 tydz i 2 dzien. Widzieli tam tez krew, dokladnie 2cm krwi ale powiedzieli ze wszystko wyglada dobrze i ze to prawdopodobnie krew po zagniezdzeniu dzidziusia w macicy i nie mam sie czym martwic. Niby moge jeszcze troche krwawic ale mam sie tym nie przejmowac.
Spanikowalam strasznie ale w sumie dzieki temu widzialam mojego kropka nie czekajac do 12 tyg (chociaz juz nie jest wcale taki kropek bo wszystko bylo widac, glowe, rece, nogi super!)
swietnie ze wszystko dobrze :)
 
reklama
Super kusiak! :) dobrze ze wszystko w porządku i ze miałaś okazje zobaczyć dzidzie :) no to chyba jesteś troszkę dalej niż myślałaś? ;-)
 
Dziewczyny uzywacie juz kosmetykow dla kobiet w ciazy? Wlasnie zauwazylam na opakowaniu seri Perfecta Mama zeby uzywac po 4msc ciazy. Faktycznie w poprzednich ciazach tak uzywalam.
Chcialam nalozyc sobie na twarz maseczke normalizujaca, juz sama nie wiem, zglupialam po tych ograniczeniach :p
 
Ja jak na razie używam rano zwykłego balsamu do ciała, a wieczorem nakładam dość grubą warstwę oliwki. Myślę, że jakieś specjalistyczne kremy zacznę stosować w 3-4 miesiącu. Jeszcze myślę nad kupieniem teraz żelu pod prysznic z olejkiem arganowym.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam olejek do kapieli arganowy, suchy olejek arganowy do ciala Eveline oraz do wlosow kuracje z olejkiem arganowym Marion - uwielbiam! Sa swietne :-)

teraz potrzebuje cos co oczysci syfki z buzi :p mam sucha cere wiec na codzien bez problemu z wypryskami a teraz w ciazy oczywiscie jestem w czerwone kropki :-/
 
reklama
Kusiak dobrze, że wszystko ok i widziałaś dzidzie :-)

Udało się zrobiłam tort i murzynka. Akcje były przy rozpuszczaniu bazy do murzynka bo mi śmierdzi to to (jak nigdy) i buzowało się w żołądku strasznie, ale już jest ufff....

Któraś tu pisała o jajecznicy, a ja to przeczytałam jedząc swoją, a że jestem podatna na takie rzeczy to musiałam ją oddać M mimo że bardzo chciałam aby zrobił :crazy:
 
Do góry