reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Byłam wczoraj u lekarza. Zrobił mi USG. Na ostatnim przed 2 tygodniami nic nie było widac, wczoraj pokazał sie pecherzyk 11,7mm. co odpowiada 5t1d ciązy.
Cos mi sie tu nie zgadza. Dziwnie jakos to wszystko sie odbywa. Musiałabym zajsc w ciąze ok 15.01 a ostatnie przytulanki były 6.01. Powinnam sie martwic?



Pecherzyk czy zarodek ma 11mm? Taki rozmiar zarodka odpowiada 7tc.

jak chodzi o wedzone ryby to ja sie strulam w drugiej ciazy, wiec poki co ich nie tykam.
 
reklama
Ja sie strulam wlasnie makrela wedzona i to kupiona w sprawdzonym punkcie. Dwa dni biegunki i wymiotow, w drugiej ciazy. Na pewno bylo to od ryby. Wiec ja jesc nie bede.
 
witam się :)
nie nadrobiłam bo właśnie zaraz wychodze na moment wpadłam ,
bo dziewczyny ryb nie wolno wędzonych w ciąży ! czytałam , zresztą lekarz mówil też :(


udanych wizyt życzę :tak:
 
Kurczę zmartwiłyście mnie tym wędzonym łososiem :/ ja nie jem mięsa, tylko ryby, a akurat łosoś jest moim faworytem i już kilka razy zdarzyło mi się go jeść w trakcie ciąży...
 
Kara_13 a w jakiej formie jadlas tego lososia? Wedzony na zimno, na cieplo czy przygotowany na cieplo do obiadu?
 
Generalnie rybki sa bardzo zdrowe :) Warto jesc, ja wole przygotowac sobie po swojemu, smazona, pieczona albo z parowaru :tak: Wedzonych na zimno nie lubie w ogole :no: makreli wedzonej nie jadlam od tamtego zatrucia juz 3 lata :-p no zbrzydla mi po prostu no i trudno :tak:
 
Oj wedzona makrela! Ale mi smaka narobilyscie, chyba tez sie skusze :) kiedys... Jak mi mdlosci przejda :p
Sawi mnie tez strasznie mecza, od rana do wieczora, caly czas. Ale jem bo musze. Zmuszam sie do jedzenia. Jak zwroce to zwroce trudno. A ze nie wszystko zwracam wiec jem bo to lepiej dla kropka takze Ty tez probuj, na pewno nie oddasz wszystkiego, cos zawsze zostanie i dzidzius wykorzysta :)

Bubbles udanej wizyty :)

Anusia wszystkiego najlepszego dla malej :)

Amaliee na pewno nikt Cie na tym forum nie zjechal za imbir :D bo tu wszystkie o tym pisalysmy ze mozna :)
 
reklama
Amaliee ale Ci fajnie ze maz takie rzeczy robi. Oj tez bym zjadla...

Sawi a waga sie nie przejmuj bo juz to kiedys pisalam ze na poczatku ciazy mamy duzo wody w organizmie. I produkujemy wiecej krwi. Takze ta waga to nie koniecznie Twoje przytycie tylko woda i krew :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry