reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Emka owoce morza wolno tylko musza byc dobrze ugotowane a nie surowe, jak mieso. Takze jedz jak masz ochote :)

Anusia super ze wizyta udana :)

Paula fajnie ze Twoja tesciowa sie ucieszyla, to jej pierwszy wnuk/wnuczka? U mnie tesciowa nie byla zadowolona, oj nie byla. Strasznie mnie zdenerwowala i przykro mi bylo. Bo nawet jak sie ma jakas opinie na temat posiadania dziecka i jest sie na nie to skoro juz jestem w ciazy i juz to dziecko mam to chyba nie powinna jej jednak wyrazac bo przeciesz nie oddam! Poza tym to tez nasza sprawa nie jej :) no coz...

Amaliee no niestety jak czlowiek troche w zyciu przeszedl to nadzieja moze wydawac sie glupia. No ale jestes w ciazy, widzialas bijace serduszko wiec sie nie poddawaj i miej nadzieje bo inaczej mozna sie zalamac.
 
reklama
littleone, Amaliee glowy do gory...nie ma co sie jeszcze zalamywac. trzymam kciuki,zeby wszystko bylo ok &&

Co do ilosci wizyt - to ja chyba bede w mniejszosci....Widzialam sie z polozna w tym tyg. pierwszy raz (ale zadnych badan ginekol.przy tym nie bylo)...
Nastepna bedzie wizyta w szpitalu na usg 12 tydz., z polozna znowu w 16, 28 i 34 tyg. no i usg w szpitalu w 20 (potem juz tylko w 40 tyg. i ewentualnie pozniej)...
W Anglii tak wyglada opieka nad ciaza jesli wszystko jest ok...W pierwszej ciazy do poloznej chodzi sie chyba co 4 tyg, ale w nastepnych juz mniej....Nie mowiac juz o tym, ze ginekologa nie widzialam bedac w zadnej z moich ciaz;-)
Troche mnie tylko martwi,ze po 20 tyg. nie ma juz usg... Ale moze prywatnie pojde sobie kolo 28-30tyg. na 3d...
 
Kusiak nie juz ma wnuczka od meza siostry ma 2 latka jest przecudowny ciagle go pilnuje calymi dniami ciekawe czy do nas tez bedzie przyjezdzac jak ja poprosimy hihi
Masz racje Wasze zycie i dzieci opinia tesciowej sie nie przejmuj wiadomo ciezko ale trzeba sie cieszyc ciaza a ona niech mysli co chce...
Ja nastepna wizyte mam za 2 tyg mam nadzieje ze zobacze juz serduszko
 
Anusia, jeśli chodzi o łatwą do wykonania przystawkę to ja na poprzednią sobotę na urodziny męża robiłam pierwszy raz koreczki-tortille w środku z łososiem wędzonym i serkiem almette chrzanowym. W necie jest sporo różnych przepisów na takie mini tortille i muszę przyznać, że okazało się to hitem. Proste i szybkie do wykonania a efekt spektakularny. A jak nie lubisz łososia to są przepisy z innymi wnętrzami np szynką i serem. :tak:
w800_h600_ma_bffffff.jpg
 

Załączniki

  • w800_h600_ma_bffffff.jpg
    w800_h600_ma_bffffff.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Witam się piątkowe, wreszcie piąteczek :cool2: i znikam robić mase do przekładania tortu ;-) Nie naskrobcie za wiele :-p

Little_on
tule, może jeszcze coś się rozrusza, może ciąża jest młodsza niż myślicie Nie wiem...

Amallie głowa do góry, moja sis miała krwotoki (!!!) i do 14 tygodnia nie widziała o fasolce teraz pari ma skończone 4 m-ce

Paula fajnie ze Twoja tesciowa sie ucieszyla, to jej pierwszy wnuk/wnuczka? U mnie tesciowa nie byla zadowolona, oj nie byla. Strasznie mnie zdenerwowala i przykro mi bylo. Bo nawet jak sie ma jakas opinie na temat posiadania dziecka i jest sie na nie to skoro juz jestem w ciazy i juz to dziecko mam to chyba nie powinna jej jednak wyrazac bo przeciesz nie oddam! Poza tym to tez nasza sprawa nie jej :) no coz...

Amaliee no niestety jak czlowiek troche w zyciu przeszedl to nadzieja moze wydawac sie glupia. No ale jestes w ciazy, widzialas bijace serduszko wiec sie nie poddawaj i miej nadzieje bo inaczej mozna sie zalamac.

Kusiak to T a jak mnie własna babcia z matka wyzwały od puszczalskich, niemyślących etc. gdy im powiedziałam o drugiej ciąży :zawstydzona/y::baffled: Nie było miło o nie... Teraz moja mama przyjela spokojnie, T też a babci boje się powiedzieć... ale u mnie dużo robi sprawa ze zdrowiem, może kiedyś tu napiszę...
 
Soniafka wygląda to rewelacyjnie! dzięki :-)

Dziewczyny a pytanie co do ryb wędzonych właśnie m.in. łososia, czy my możemy jeść wędzone? Gdzieś, kiedyś wyczytałam, że nie bardzo, ale może to bzdury?

Tak w ogóle to witam się piątkowo :-) U nas w końcu słoneczko od rana, aż chce się coś robić ! Moja księżniczka za 40 parę minut skończy roczek... łezka mi się w oku kręci, jak ta moja kruszynka już taka duża :tak:

miłego dnia dziewczynki!
 
reklama
czy Was też nadal męczą mdłości
słuchajcie ja nie jestem w stanie nic jeść ani pić...rano zmuszam sie do wypicia szklanki herbaty i wieczorem druga szklaneczkę a tak przez cały dzień nic wiecej.....a chce mi się bardzo pić,tylko te mdłości-wymioty mnie wykończą....

wczoraj mnei naszło na naleśniki z jagodami i śmietaną,wiec dziś mąż skoczył do biedroneczki,po składniki i później posmaże......

a najgorsze jest to że jem bardzo mało,bo nei daje rady a waga poszła w góre,w sylwestra ważyłam sie to było 66kg a teraz 69....załamana jestem
 
Do góry